پرسش و پاسخ Xbox One

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
دوستان این هیچ ربطی به اکانت خودش نداره موضوع سر اکانت های هوم و شیرینگ هست که ظاهراً شما خیلی تو جزئیاتش نیستید چون یکم پیچیدگی داره مجال توضیح دادنش رو ندارم شرمنده، در جواب این که میگی اکانت ساخته این رو بگم که شما همین اکانت رو رویه دستگاه دیگه بزنی میبینی که هیچ بازی نداره و ایشون ریست نکرده فقط بازی ها و سیو ها رو احتمالا حذف کرده همین چون ما 2 جور ریست فکتوری داریم
خیلی ممنون از توضیح، فقط یه سوال اگه انقدر راحت و بی هزینه میشه بازی های اورجینال داشت چرا فروشنده ها به جا بازی آفلاین این طوری رو دستگاه ها بازی نصب نمیکنن که همه بتونن به اینترنت وصل شن و آنلاین بازی کنن و کلی بازی داشته باشن

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
خیلی ممنون از توضیح، فقط یه سوال اگه انقدر راحت و بی هزینه میشه بازی های اورجینال داشت چرا فروشنده ها به جا بازی آفلاین این طوری رو دستگاه ها بازی نصب نمیکنن که همه بتونن به اینترنت وصل شن و آنلاین بازی کنن و کلی بازی داشته باشن
عزیز شما یه لحظه خودت رو بزار جای اون فروشنده اگه اینکارو بکنه چطور کاسبی کنه پس!؟ دلیل اینکه قیمت پایین بازی میریزن اینه که شما باز بیای ازشون خرید کنی که یه سودی بکنن این قیمتی که بازی میریزن انصافا قیمت اینترنت و دیتای بازیاشون هم نیست تازه تو فروش دوم و سوم شاید سود کنن در ضمن این اکانت ها بسیار کمیاب هستن و اکثراً اونایی که آنلاين میشن یا بازیاشون قفل میشن یا معمولا بن میشه کنسول اگه اکانت مشکل داشته باشه واسه همین توصیه میکنن که به هیچ وجه آنلاین نکنید این که برای بعضیا اتفاقی نیفتاده کاملاً شانسیه میتونید به یوتیوب و دستگاهایی که بن شدن رو ببینید

• Like
Reactions: AKMvMILAD

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
زدمش روی energy saving و بعد فول شات داون، از برق کشیدم 30 ثانیه بیشتر صبر کردم دوباره زدم ولی لوگو نداره هنوز :(
بنظرت ربطی به کپی بودن بازیاش نداره که به نت وصلش نکردمو اینا؟
چیز مهمی نیست ولی ذهنم درگیرشه شاید بخاطرش آپدیت آفلاین انجام بدم از روی فلش :|
رفیق مال منم اینطوری بود مشکلی نیست به روش بازی ریختن مربوط میشه من بعد از آنلاین کردن و آپدیتت دستگاه لوگو اومد برام ولی خیلی مهم نیست لوگو هم فقط بعد از فول شات داون میاد حساس نشو خیالت راحت

• Like
Reactions: Hossein.RI

AKMvMILAD

کاربر سایت
Dec 6, 2019
56
عزیز شما یه لحظه خودت رو بزار جای اون فروشنده اگه اینکارو بکنه چطور کاسبی کنه پس!؟ دلیل اینکه قیمت پایین بازی میریزن اینه که شما باز بیای ازشون خرید کنی که یه سودی بکنن این قیمتی که بازی میریزن انصافا قیمت اینترنت و دیتای بازیاشون هم نیست تازه تو فروش دوم و سوم شاید سود کنن در ضمن این اکانت ها بسیار کمیاب هستن و اکثراً اونایی که آنلاين میشن یا بازیاشون قفل میشن یا معمولا بن میشه کنسول اگه اکانت مشکل داشته باشه واسه همین توصیه میکنن که به هیچ وجه آنلاین نکنید این که برای بعضیا اتفاقی نیفتاده کاملاً شانسیه میتونید به یوتیوب و دستگاهایی که بن شدن رو ببینید
یعنی دستگاه من احتمال بن شدن داره الان؟ ترسوندیم
اگه احتمالش هست دوباره ریست کنم، ولی 10 روزی میشه دارم آنلاین میزنم مشکلی هم پیش نیومده

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
یعنی دستگاه من احتمال بن شدن داره الان؟ ترسوندیم
اگه احتمالش هست دوباره ریست کنم، ولی 10 روزی میشه دارم آنلاین میزنم مشکلی هم پیش نیومده
نمیدونم تو یوتیوب و پشتیبانی مایکروسافت یکی گفته بود بعد از چند ماه بن شده

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام دوستان
امروز بخاطر نواسانات برق اداپتور اکس باکسم سوخت ( بوی سوختنی میده و روشن نمیشه ) چقدر احتمال داره این نواسانات برق باعث شده باشه کنسولم هم خراب کرده باشه؟

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
سلام دوستان
امروز بخاطر نواسانات برق اداپتور اکس باکسم سوخت ( بوی سوختنی میده و روشن نمیشه ) چقدر احتمال داره این نواسانات برق باعث شده باشه کنسولم هم خراب کرده باشه؟
منطقا یکی از کاربرد های اداپتور باید جلوگیری از همین اتفاق باشه فک کنم. بعیده آسیب به دستگاهت رسیده باشه

ghost13761376

کاربر سایت
Dec 23, 2019
3
سلام
ببخشید این موضوع رو دوباره تکرار میکنم
کنسول با 20 تا بازی آفلاین داشتم ریست کردم و گیم پس التیمیت 3 ماهه گرفتم که آنلاین بازی کنم
الان متوجه شدم 214 تا بازی آماده نصب دارم که جزو بازی های گیم پس نیستن، مثل شماره های مختلف اساسین کرید، کشتی کج ها، مورتال کمبت 11 و ایکس، فیفا و پیس از 18 تا 2020، بت من ها، red dead redemption 2, چند شماره کال آف جدید،
و کلی بازی های دیگه که نفهمیدم از کجا اومدن و کسی هم ندونست.
چند تا شون رو هم تاحالا دان کردم و آنلاین بازی کردم،

حالا میخام بدونم آیا این بازی ها مال خودمه؟ یا به گیم پس مربوطه و مدت داره؟
آخه میخام اکانت رو همراه دستگاه بفروشم گفتم خدا رو خوش نمیاد بعدا مشکلی واسش پیش بیاد
بعد این که به نظرتون اکانت چقدر میرزه؟
ممنون
دوست عزیز لطفاً دقیق میگی چطوری ریست کردی؟
منم یدونه all digital دارم که روش بازی بود.بازیاش و تموم کردم میخوام منم امتحان کنم شاید بازی داشت داخلش.

hala madrid

کاربر سایت
May 30, 2018
75
سلام دوستان. من الان ps4 دارم. روی ps4 به 4 روش میتونید بازی اجرا کنید : 1) بازی با دیسک که برای اینکه بازی اجرا بشه باید فریمور دستگاه بالاتر از فریموری باشه که بازی نیاز داره.2) بازی قانونی از طریق خرید اکانت دیجیتالی ( فقط انلاین ، فقط افلاین، هم افلاین هم انلاین) که بازم دستگاه باید فریمورش حداقل با اونی که بازی نیاز داره یکی باشه .3) اکانت هکی که یه نفر تو یه جای دنیا یه اکانت داره و به روش 2 بازی خریده و حالا یکی اونو هک کرده و روی ps4 اجرا میکنه و باید دیتارو با هارد انتقال بدی که بازم دستگاه باید فریمورش حداقل با اونی که بازی نیاز داره یکی باشه 4) حالتی که دستگاهو جیلبرک میکنی که باید فریمور دستگاه 5.05 باشه که خب خیلی از بازی ها الان دیگه چون فریمور بالاتری نیاز داره روش اجرا نمیشه
که به ترتیب قیمتش از روش 4 به 1 افزایش پیدا میکنه.
اما الان تو فکر خرید xbox one s هستم . همه ی اون راه های بالا رو گفتم برای اینکه میخواستم بدونم چند تا راه با برای نصب و اجرای بازی روی xbox oneهست و کدومش به صرفه تر هست . و اینکه کلا به نظرتون ps4 رو بفروشم xbox بگیرم یانه. دستگاه نقطه ضعفی داره یا نه. یادمه اوایل باید حداقل یک بار در روز انلاین میشدی.الانم همینجوریه

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
درود
یا Xbox من ببار کلن بن میشه یا همینجوری میمونه و حال میکنم با این همه بازی آنلاین و آماده نصب!!
امروز game pass ultimate ام تموم شده بود خواستم بخرم گفتم یه تست کنم ببینیم بازیام قفل شده یا نه دیدم نه تنها قفل نشده بلکه آنلاینم میتونم بازی کنم !! یعنی اون اکانت هوم بی نهایتی که میگن رو کنسولم هست نه تنها بازی آماده نصب داره بلکه live gold هم روش شیره انگار !
خدا آخرمونو بخیر کنه..

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
سلام دوستان عزیزم. روی کنسولم home پسرخالمو زدم و همه چی اوکیXGAME PASS و X LIVE GOLD. فقط یه چیزی و اون اینکه بازیهای ماهانه گلد که رایگان میشن رو برای من پولی نشون میده ولی برای پسرخالمو رایگان.مشکل چیه ؟؟؟ و اینکه بازی های رایگان گلد که برای ۳۶۰ هم هست رو برای پسرخالم میگه باید کردیت کارت داشته باشی تا بتونی دان کنی، ممنون میشم راهنمایی کنید:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر