وزیر ارتباطات: ارائه بسته های اینترنت شبانه از سرگرفته میشود

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
10-12 روز مونده بود از بسته رایگان شبانه ام..الان اومدم میبینم نیست..خوب چرا پولی که بابتش دادم رو برنمیگردونید...؟
عجیبه! من هنوز یک هفته دارم و امروز اوکی بود

آخرین بازیهارو این هفته دانلود میکنم و بعدش برمیگردیم به دوران خرید و فروش دیسک...!

• Like
Reactions: Persona.Q

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یاد اونایی افتادم که شب قبل از بنزین ۳ تومنی از پر کردن باکشون با بنزین ۱۰۰۰ تومنی خوشحال بودن.
تو این مملکت همینه
همیشه هم بوده
من دیشب نمیخریدم آیا اتفاقی میفتاد؟ نیمه پر لیوان رو هم نگاه کنیم :D
در هر صورت باید بسازیم و همونطور که خودت اشاره کردی، اونجا ما کاره ای نبودیم، تو این مسأله هم ما هیچ کاره ایم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
10-12 روز مونده بود از بسته رایگان شبانه ام..الان اومدم میبینم نیست..خوب چرا پولی که بابتش دادم رو برنمیگردونید...؟
یعنی بسته ای که داشتی رو حذف کردن؟
عجیبه، میخوای تماس بگیر باهاشون
من دیشب خریدم، نزنن فلجمون کنن؟ :D

• Smile
  • Like
Reactions: a2010 and Persona.Q

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
یعنی بسته ای که داشتی رو حذف کردن؟
عجیبه، میخوای تماس بگیر باهاشون
من دیشب خریدم، نزنن فلجمون کنن؟ :D
بخدا راست میگم هیچی نباشه الان باید بالای 10 روز از نت رایگانم مونده باشه..هر روز و شب چک میکنم..الان اومدم دیدم هیچی کلا نیست..فقط 3 گیگ برام مونده همراه اول 1 ماهه 15 گیگ....زنگ بزنم الان بالای 100 نفر پشت خط هستن میدونم..

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
بخدا راست میگم هیچی نباشه الان باید بالای 10 روز از نت رایگانم مونده باشه..هر روز و شب چک میکنم..الان اومدم دیدم هیچی کلا نیست..فقط 3 گیگ برام مونده همراه اول 1 ماهه 15 گیگ....زنگ بزنم الان بالای 100 نفر پشت خط هستن میدونم..
برای بنده همراه اول حذف شده ماشالا چپ و راست دزد علم کردیم بالا سرمون !!!

pearl22

کاربر سایت
Dec 1, 2020
85
لطفا یه کمپین اعتراض راه اندازی کنید . واقعا بدون نت نامحدود نمیشه سراغ گیم رفت. الان اکثر بازیها ۵۰یا بالای ۸۰گیگ هستند .بدون نت نامحدود چطور میشه این همه حجم رو دانلود کرد .
دیگه فیلم و سریال بمونه.
تنها کاری که از دستمون میاد اینه. که به شدت اعتراض کنیم واقعا تا برگشتن بسته ها دسته از اعتراض برنداریم . حتی اگه در این راه بمیریم شهید محسوب میشیم .

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
برای بنده همراه اول حذف شده ماشالا چپ و راست دزد علم کردیم بالا سرمون !!!
با پشتیبانی آنلاین حرف زدم میگه شما تا 23 فروردین ساعت 6 بعدازظهد نت شبانه رایگانتون هست...ولی متاسفانه از هیچ جا قابل مشاهده نیست..نه سایت نه همراه من..خودشون نمیدونن چکار میکنن..

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
حالا چه طوری از این به بعد بازی و سریال دانلود کنیم واقعا هر جایی که مردم دارن باهاش خوشی میکنن همونجا را میبندن اخه این چه کاریه بیچاره کردن مردم رو یه بازی پنجاه گیگ دانلود کنی باید ۲۰۰ هزار پول نت بدی

• Like

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ
راجع به این لطفا توضیح میدی؟ زده 50 تومن.. مدتش و ساعتش چجوریه؟ سرعت رایتل چطوره؟

رایتل کیلوبایته
گولِ تبلیغاتش رو نخورید
قیمتهاش و تعرفه هاش رو ببینید
اصلن تو باغ نیست مثل اینکه :))

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر