وزیر ارتباطات: ارائه بسته های اینترنت شبانه از سرگرفته میشود

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,731
نام
رضا.آ
دقيقا همينه انقدر قطع ميشه اونم چندين بار بخوابي عمرا دانلود تموم بشه

خوب یادم هست وقتی کال اف اومد 2 تا بسته سه ساعته خریدم
از ساعت 2 تا ساعت 8 صبح ی کله بیدار موندم صد بار قطع و وصل شد تا دانلود تموم شد .

بعدم یکی نیست به این وزیر جوان بگه نهاد های فرهنگی رو چه به دخالت تو کار وزارت خونه ارتباطات !!! چرا چرند میگی ؟
درد اینا ی چیز دیگست .در اصل فشار از سمت isp ها و شرکت های ارایه دهنده خدمات adsl بوده برای برچیدن بساط این بسته ها و موفق هم شدن .
این بسته ها دیگه برنمیگرده . وزیر هم چرت گفته برای ساکت کردن اظهان عمومی . حالا ببین .

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,731
نام
رضا.آ
ی سر برید توییتر @ElonMusk تا متوجه بشید کجا داریم زندگی میکنیم .
جوونی هم بکنیدا ی وقت یادتون نره .
=)):|

تست سرعت استارلینک
سرعت به مگابایته نه مگابیت . ( احتمالن ) .
شادزی .
_20210314_222447.JPG

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,722
ی سر برید توییتر @ElonMusk تا متوجه بشید کجا داریم زندگی میکنیم .
جوونی هم بکنیدا ی وقت یادتون نره .
=)):|

تست سرعت استارلینک
سرعت به مگابایته نه مگابیت .
شادزی .
View attachment 198248
اگه اشتباه نکنم همون مگابیت هست.Mb نشانه مگابیت هست MB میشه مگابایت

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,722
اینو میتونم سوال کنم ازش
اما باز هم اگه به بایت تبدیل بشه سرعت کمی نیست !
98 مگابایت تقریبا !!!
سرعتش معلومه که کم نیست اونم برای ما که مثلا من خودم 16 مگابیت دارم تازه اخطار میده که بیشتر از 5 مگابیت رو تضمین نمیکنیم :))
ولی علامتش مگابیت b حروف کوچیک هست ولی مگابایت B حروف بزرگ

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
قیمت استفاده از استارلینک فقط 99$ در ماه + 499$ پکیج تجهیزات شامل دی ش روتر و منبع تغذیه و سایر متعلقات که میشه به صورت امانی دریافت کرد
.
View attachment 198249
به نظرم برا کشور های درست خیلی خوبه چون تو همون کشور ها هم مثلا طرف داره وسط بیابون یا یه شهر کوچیک زندگی میکنه و دسترسی به نت خیلی پرسرعت اونجا نداره. این براش کاربرد داره. بعد شاید هم برای کشور های ضعیف تر قیمت متفاوت بذاره بعد یک مدت.

• Like
Reactions: Annunaki ™

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
با این همه پارازیتی که در ایران وجود داره بعیده بتونیم ازش استفاده کنیم. ولی امیدوارم که درست شه.
این اینترنت مارو پیر کرد. 2.5 روزه دارم یه فورتزا دانلود میکنم. adsl با اون سرعت شخمیش. رفتم بسته شبانه گرفتم از استور ویندوز بدون وی پی ان نمیشه دانلود کرد. آخر سر با هزارتا بد بختی دانلود تموم شده تو بازی میرم نمیتونم آنلاین شم. 4 ساعت 10 تا فروم و سایت رو زیر و رو کردم 6 تا ویدیو تو یوتوب دیدم از تمام دوستام انواع وی پی ان رو گرفتم تا آخر تونستم آنلاین بشم. الانم آنلاین شدم با پینگ داغون و هرچند دقیقه دیسکانکت میشه.
اگه این شکنجه نیست پس چیه؟

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
با این همه پارازیتی که در ایران وجود داره بعیده بتونیم ازش استفاده کنیم. ولی امیدوارم که درست شه.
این اینترنت مارو پیر کرد. 2.5 روزه دارم یه فورتزا دانلود میکنم. adsl با اون سرعت شخمیش. رفتم بسته شبانه گرفتم از استور ویندوز بدون وی پی ان نمیشه دانلود کرد. آخر سر با هزارتا بد بختی دانلود تموم شده تو بازی میرم نمیتونم آنلاین شم. 4 ساعت 10 تا فروم و سایت رو زیر و رو کردم 6 تا ویدیو تو یوتوب دیدم از تمام دوستام انواع وی پی ان رو گرفتم تا آخر تونستم آنلاین بشم. الانم آنلاین شدم با پینگ داغون و هرچند دقیقه دیسکانکت میشه.
اگه این شکنجه نیست پس چیه؟
با توجه به فرکانس کاری پایینی که توی این نوع ارتباط اینترنتی استفاده میشه امکان پارازیت انداختن نیستن اینطوری عملا تمام ارتباطات خودشون از کار می افته و در مورد اینکه میگن آیا امکان فهمیدن سند و رسیو مثل اون اینترنت ماهواره ای قدیم هست باید بگم که نیست چون ارتفاع ماهواره های استارلینک انقدر پایینه که شناسایی تبادل دیتا ناممکنه
ماهواره های استارلینک تو ارتفاع ۴۵۰ کیلومتری هستن و دائم در حال حرکت ولی مدل قبلی یه ماهواره هست تو ارتفاع ۳۶۰۰۰ کیلومتری و ثابت هم هست و با فرکانس بسیار بالا که شناساییش رو راحت میکنه.
خلاصه منم امیدوارم بشه استفاده کرد چون تجهیزات رو میشه گیر آورد قطعا ولی اشتراکش مهمه که اگر رایگان به ایران ارائه نشه عملا بی فایده هست.
اگر متهم به دفاع از دولت فعلی نمیشم حدس میزنم دوران افتضاحی با دولت جوان و ان...ی بعدی خواهیم داشت.

آخرین ویرایش:

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
قیمت استفاده از استارلینک فقط 99$ در ماه + 499$ پکیج تجهیزات شامل دی ش روتر و منبع تغذیه و سایر متعلقات که میشه به صورت امانی دریافت کرد
.
View attachment 198249

برای شمارو نمیدونم ولی برای ما فقط 99$ در ماه میشه 2,500,000 تومن و 15 میلیون هم برای تجهیزاتش
کسی از اینترنت با کیفیت و سریع بدش نمیاد ولی اکثریت از عهده ی همچین هزینه ای برنمیان یا نمیخان همچین هزینه گزافی پای اینترنت بدن
راه حل مشکل اینترنت تو این مملکت مثل خیلی مشکلات دیگه چیز دیگریست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر