وزیر ارتباطات: ارائه بسته های اینترنت شبانه از سرگرفته میشود

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
حرکتی انقلابی و انتحاری از بسته شبانه ایرانسل در بسته 30 گیگ یک ماه داخلی 3 هزار تومان

خیلی جالبه خیلی
سیستمم بعد از دانلود 200 مگ بیشتر خود به خود خاموش میشه

و جالب اینکه با بسته 30 گیگ یه ماه 9 هزار تومانی این اتفاق نمی افته

و جالبتر اینکه فک کردم مشکل از سیستممه ولی کاربران دیگه هم گزارش دادن این حرکت انقلابی انتحاری =)):))

• Wow
Reactions: hitman68

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
حرکتی انقلابی و انتحاری از بسته شبانه ایرانسل در بسته 30 گیگ یک ماه داخلی 3 هزار تومان

خیلی جالبه خیلی
سیستمم بعد از دانلود 200 مگ بیشتر خود به خود خاموش میشه

و جالب اینکه با بسته 30 گیگ یه ماه 9 هزار تومانی این اتفاق نمی افته

و جالبتر اینکه فک کردم مشکل از سیستممه ولی کاربران دیگه هم گزارش دادن این حرکت انقلابی انتحاری =)):))
تو 195 شکایت بنویسین

AMIR-R

کاربر سایت
Mar 15, 2020
841
اگه خارجی ها به فکر ما هستند باید اینترنت ماهواره ی رو برای ما مجانی کنند . تا بتوانیم با سراسر مردم دنیا ارتباط برقرار کنیم .. با سرعت بیش از حد و دانلود نامحدود .
عجب ! امر دیگه ای ندارین ؟!
طرف اون سر دنیا میلیارد ها دلار از جیب شرکت خصوصی خودش خرج کنه و هزاران ماهواره به فضا پرتاب کنه تا ایرانی ها سرعت و دانلود نامحدود داشته باشن ؟! مگه ایلان ماسک مغز خر خورده که روی پروژه ای که بازگشت سرمایه نداشته باشه هزینه کنه ؟!
اگه مردم ما خودشون به فکر خودشون بودن دیگه نیاز نبود ارزوی اینترنت نامحدود داشته باشیم و با قطع و وصل کردن بسته های اینترنت شبانه خوشحال بشیم !

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
واقعا فکر میکنید با ثبت شکایت چیزی حل میشه و مشتری به حقوق ش میرسه؟

بارها از همه مون حجم خوری کردن کسی کاری از دستش بر اومده جز یک بسته دیگه خریدن ؟!

یک بازار انحصاری بین چند شرکت و زیرساخت های نامناسب و البته نا آگاهی های عموم مشتری ها که نهایت استفاده شون باز کردن تلگرام و اینستا چرخیدن هست . همه اینا باعث میشه که برای مقدار پولی که هزینه میکنید همون مقدار خدمات نگیرید

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوستان جریان بسته شبانه چی شد بالاخره
اینا که نگذاشتن هنوز که ؟
یک بسته فقط هست نوشته نامحدود داخلی هشتصد تومن !
یعنی بین المللی دیگه نداره ؟
چه گرفتاری شدیم
این دم آخری جهرمی گند زده تو نت ها
اون از اون اینترنت نامحدود که کلا حذفش کرد
اینم از شبانه

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
سلام دوستان جریان بسته شبانه چی شد بالاخره
اینا که نگذاشتن هنوز که ؟
یک بسته فقط هست نوشته نامحدود داخلی هشتصد تومن !
یعنی بین المللی دیگه نداره ؟
چه گرفتاری شدیم
این دم آخری جهرمی گند زده تو نت ها
اون از اون اینترنت نامحدود که کلا حذفش کرد
اینم از شبانه

سلام دوست عزیز

طرح شبانه چند مدل هستش ولی همش چرت هستش
بنا به استفاده خودم دارم بیان میکنم
نامحدود داخلی 800 تومن چند گیگ دانلود نکردی یه پیام میاد و خیلی سریع میگه کلا 100 بیشتر حجم نداری و کلا قطع میکنه
30 گیگی داخلی 3 هزار تومان هستش که بعد از دانلود 200 مگ سیستم خود به خود خاموش میشه و من فک کردم مشکل از سیستممه که کاربران دیگه هم گزارش دادن
فقط یه مدل هستش که 30 گیگ 2 تا 7 صبح ماهیانه که از سایت های داخلی تا 50 گیگ اجازه دانلود داری به قیمت 9 هزار تومان

فعلا همراه اول بسته 1 تا 11 صبح عالی هستش که متاسفانه به مودم من سیم همراه اول نمیخوره

بسته ها به دستور جناب جهرمی گفتن برگرده ولی خوب فعلا خبری نیست به احتمال زیاد بر میگرده ولی با قیمت بالاتر

زندگی در افغانستان الان وضعیتش خیلی بهتره چون هم ارزش پولش بیشتره هم سرعت نتش

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام دوست عزیز

طرح شبانه چند مدل هستش ولی همش چرت هستش
بنا به استفاده خودم دارم بیان میکنم
نامحدود داخلی 800 تومن چند گیگ دانلود نکردی یه پیام میاد و خیلی سریع میگه کلا 100 بیشتر حجم نداری و کلا قطع میکنه
30 گیگی داخلی 3 هزار تومان هستش که بعد از دانلود 200 مگ سیستم خود به خود خاموش میشه و من فک کردم مشکل از سیستممه که کاربران دیگه هم گزارش دادن
فقط یه مدل هستش که 30 گیگ 2 تا 7 صبح ماهیانه که از سایت های داخلی تا 50 گیگ اجازه دانلود داری به قیمت 9 هزار تومان

فعلا همراه اول بسته 1 تا 11 صبح عالی هستش که متاسفانه به مودم من سیم همراه اول نمیخوره

بسته ها به دستور جناب جهرمی گفتن برگرده ولی خوب فعلا خبری نیست به احتمال زیاد بر میگرده ولی با قیمت بالاتر

زندگی در افغانستان الان وضعیتش خیلی بهتره چون هم ارزش پولش بیشتره هم سرعت نتش
یعنی میگی نت سیستم رو خاموش میکنه :| خدایی این دیگه از عجایب هفت گانه اس

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
یعنی میگی نت سیستم رو خاموش میکنه :| خدایی این دیگه از عجایب هفت گانه اس
یک فرمولی هست که اگه ببینه شما از مثلا 20 گیگ بیشتر دانلود کردی سرعت شما بعد از 20 گیگ یک سوم میشه

بسته 72گیگی ایرانسل بخرید بعد از 35 گیگ دانلود عملا میرسید به 800 کیلوبایت . و با همون سیمکارت و همون جغرافیا دوباره اون بسته رو میخرید تا 35 گیگ 15 مگ پهنای باند دارید ولی بعدش دوباره میرید سمت کیلوبایت

یک دهم این بلاهایی که سر ما در میارن اپراتورها از کم فروشی تا حجم خوری در جایی مثل ترکیه شامل جریمه برای اپراتور و غرامت یا حجم رایگان برای مصرف کننده میشه تا وقتی فرمول عدالت خواهی در ایران در هر زمینه ای صورت نگیره هیچوقت کاری از دست مشتری بر نخواهد آمد

PiPNiNeTTa

کاربر سایت
Mar 10, 2021
45
نام
پوریا
این امام زاده کور میکنه ولی شفا نمیده... ?
همونطور که پیش بینی میشد انگار عزیزان همون بستهٔ اینترنت نامحدود سی روزهٔ همراه اول رو هم از دیشب برداشتن ? مرسی وزیر جوان ?

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
اینا یه اشتباهی کردن توی دهه 80 که اینترنت رو بدون پیش بینی عواقبش برای خودشون آوردن ایران، مردمان این سرزمینو چه به این حرفا؟! حالا دارن یواش یواش جمعش میکنن، بالاخره یه روزی میرسه که اینترنت کلا میشه میلی! اگر بین الملل بخوای باید کلی شیتیل اضافه بابت هر گیگ بدی که دیگه قیدشو میزنی :))
خداییش کیف می کنید ازین سیستم مدیریتی؟!!

paya.tasis

کاربر سایت
Nov 6, 2020
97
با فیلتر کردن تلگرام خیلی از کسب وکارها نابود شد که به چشم خودم دیدم کسب و کار بنده خدایی با 7 تا کارمند پوکید کلا

با گران کردن اینترنت هم دیگه خیلی از کسب و کار ها نمی صرفه

• Like
Reactions: rezagoli

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر