هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

f-4 phantom

کاربر سایت
Dec 17, 2013
96
چنتا عکس از ps2 خودم :x

ps2 اصلی کلکسیونیم که کپی خور نرم افزاری کردم دیگه بازیا رو از روی فلش اجرا میکنه :bighug: آخرت کنسوله برای خودش :x

44392527352908134832.jpg

10532456692545261831.jpg

دسته اصلی ps2 براش محافظ ژله ای ps3 خریدم روش کشیدم ( گذاشتمش کنار دلم نمیاد ازش استفاده کنم :( )

08140958487003187716.jpg

ps2 خودم :x بقول یکی از دوستان سلطان زیر پام خوابیده :bighug:

48400447429743580951.jpg

اینم دسته شیشه ای نارنجی که به ps2 م وصل کردم

43823457006686092531.jpg

اینم کابل کامپونت ps3 که به ps1 و ps2 هم میخوره و بخصوص کیفیت خروجی تصویر ps2 خیلی بالاتر میبره برای وصل کردن ps2 به lcd حتما باید کابل کامپونت داشت

با این کابل کیفیت تصویر ps2 به HD میرسه حتی چند عنوان تا 1080i میرسه

لیست بازی ها PS2 که با کابل کامپونت HD میشن

List of PlayStation 2 games with HD support - Wikipedia, the free encyclopedia

64252318012517882296.jpg

چنتا از بازیا خودم

84326404236529207246.jpg

دوستانی که میخوان ps2 خودشونو کپی خور نرم افزاری کنن ( اجرا بازیا روی ps2 با فلش مموری ) آموزش راحت و کاربردی کپی خور نرم افزاری تو این تاپیک به صورت مرحله به مرحله و کامل قرار دادم که خودتون تو چند دقیقه تو خونه میتونید ps2 کپی خور نرم افزاری کنید

http://forum.bazicenter.com/thread92697/

مزیت دیگه اجرا بازیا با فلش مموری روی ps2 اینکه که میتونید با اجرا شبیه ساز از روی فلش مموری روی ps2 بازیا سگا جنسیس . میکرو . gba . gbc . سوپر نینتندو و ..... اجرا کنید همه شبیه سازا با کیفیت خوب بازیا رو اجرا میکنن

کلیپ اجرا بازی Call Of Duty: World At War Final Fronts با فلش مموری روی ps2 خودم ( فقط شرمنده دوربین گوشیم ضعیفه فیلم که گرفتم کیفیتش زیاد خوب نیست )

http://www.uploadco.ir/uploads/8itykzb2ba224ypf1p6m.3gp

ممنون احسان از مطالب خوبی که قرار دادی.واقعا دستت طلا:x

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بهترين دوران زندگي من با ps2 گذشت باور كنيد اون نسل بالاي 70 درصد بازي ها انحصاري ps2 بود و عجب بازي هايي هم بود
واقعيت اينه كه نسل شش و ps2 دوران طلايي بازي هاي كامپيوتري به حساب مياد يعني تو هر سبكي كه بازي مي خواستيد بهترينش در نسل شش بود
چقدر با اين پلي 2 pes4 بازي كردم چه دوراني با سايلنت هيل (2 3 4 ) و فتال فريم ها داشتيم اصلا سبك horror تو نسل 7 نابود شد چه زندگي با گرن توريسمو ها كرديم و چه عظمتي داشت شادو اف كالوسوس و آيكو هنوز كه هنوزه بازي نديدم كه در استفاده از سلاح هاي سرد گيم پليش به خوبي شادو اف رم باشه
واقعا چه آيپي هاي باعظمتي داشت ps2 كه فراموش شدند

درسته داداش باهات موافقم

تک تک بازی هایی که گفتی کلی باهاش خاطره دارم :x

فتال فریم 2 عجب ترسناک بود من که کلی گرخیدم :d شادو اف كالوسوس واقعا تک بود :bighug:

چه روزگاری داشتیم با ps2 همین خوشی و روزگار شیرین باعث شده من هنوز ps2 دارم و باهاش بازی میکنم :x

بازی دوک چه حالی میداد رزینت اویل 4 و ......

ممنون احسان از مطالب خوبی که قرار دادی.واقعا دستت طلا:x

مرسی داداش ممنون از حمایت و توجهت :x

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
منون عزیز لطف داری

خوب باید تاپیک حمایت بشه تا بشه روش کارکرد ps2 که انقدر تو ایران شناخته شده اس اینتاپیک زدم به زور 21 صفحه به پیش رفت اما ds که انقدر ناشناخته اس تو ایران تاپیک تازه زدم به صفحه 27 رسیده

حمایتی نباشه تاپیک پیش نمیره اکثرا تو بازی سنتر گیمرا نوپان بخاطر همین تازه وسط نسل هفت وارد دنیا گیم شدن و بیشتراشون فقط یع عکس از ps2 دیدن

درباره بررسی بازی ها ds خوب ds کنسول نسل هفتیه خیلی از بازیا جدید براش اومده و هنوز میاد

چشم نقد و بررسی بازی ها ps2 هم میزارم

خیلی ممنون.

آقا احسان 100 درصد حمایت میشه. این رو هم در نظر بگیرید این تاپیک با 22 صفحه 9 هزار بازدید داشته در حالیکه تاپیک DS که صفحاتش هم از اینجا بیشتر 6 هزار تا بازدید داره.

بازی های قدیمی رو معرفی کنید حتی اگه معرفیش در حد یک یا دو خط توضیح باشه.

دوستان خواهشا بیاید و نظر بدید و حمایت کنید تا اقا احسان بازی های بیشتری معرفی بکنن.

ممنون.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آقا عجب تاپیک نازی :x منو برد به خاطراتم با ps2. ادامه بدین لطفا، بنده شدیدا استقبال میکنم. :d

نظر لطفته :x چشم سعیمو میکنم تو ادامه دادن روند این تاپیک :bighug:

پس استقبال گسترده تر باشه بهتره :d

خیلی ممنون.

آقا احسان 100 درصد حمایت میشه. این رو هم در نظر بگیرید این تاپیک با 22 صفحه 9 هزار بازدید داشته در حالیکه تاپیک DS که صفحاتش هم از اینجا بیشتر 6 هزار تا بازدید داره.

بازی های قدیمی رو معرفی کنید حتی اگه معرفیش در حد یک یا دو خط توضیح باشه.

دوستان خواهشا بیاید و نظر بدید و حمایت کنید تا اقا احسان بازی های بیشتری معرفی بکنن.

ممنون.

مرسی داداش :x خوب تاپیک ds نو پاعه و جدیده اما خوب اگر خوب از این تاپیک حمایت بشه این تاپیک میترکونه :bighug:

چشم معرفی و بررسی بازی ها رو میزارم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
92581159310424626008.jpg

Publisher: Konami

Developer: Climax Entertainment

Genre: Action, Adventure

Tags: Horror, Mystery

Players: 1

Release Date: January 19, 2010 North America

February, 2010 Europe

Official Site: konami.com

داستان:

این قسمت بازی در اصل باز سازی نسخه اول بازی هست که تغییرات نسبت به نسخه ps1 کرده!!!

داستان این قسمت بازی از جایی شروع میشه که "هری میسن" شخصیت اصلی بازی به همراه دخترش قصد مسافرت دارد ولی به طرز عجیبی که نشان داده نمیشود تصادف میکنن و هری وقتی از ماشین میاد بیرون دخترش رو نمیبینه!!!! حالا باید دنبالش بگردین و در ادامه همه چیز رو متوجه بشید!!!!

هفت سال قبل هری و زنش کنار جاده دختری رو میبینن و سرپرستی اون رو بر عهده میگیرن!بعد از گذشت 3 سال زنش میمیره و وظیفه نگهداری و بزرگ کردن شریل بر عهده هری میافتد . هری در قسمت سوم هم حضور داشت که در همان قسمت هم توسط گروه the order کشته میشود.

silent_hill_shattered_memories-977199.jpg

شریل در قسمت سوم وجود داشت که در ان قسمت اسمش "هیثر" بود . به دلیل جلوگیری از شناسایی او توسط گروه the order

تمامی این مشکلاتی که بر سر این شهر امهده از گور شخصیتی به اسم "السا" بلند میشود !! او قدرتهای ماوراطبیعی دار د .رقیب اصلی و سرسخت او مادرش هست!!!

"داهیلا"رهبر گروه the order است . و به این دلیل قصد کشتن شریل را دارد چون مقداری از نیروی السا در وجود او نهفته هست!

او قصد دارد با واسطه قرار دادن هری و شریل به السا دست پیدا کند و قدرت او را بگیرد تا خداوند aillent hill از او رضایت داشته باشد!!!!

گرافیک:

گرافیک بازی در حد ps2 عالی است . در گاهی اوقات کیفیت بافتها ضعیف است که زیاد تو این تاریکی به چشم نمیاد!

محیط پردازی ها عالی است . همچنین شخصیت پردازی ها خیلی عالیه به خصوص دکتر کافمن .

دموها شبیه دمورندر شده اند اما کاملا real time یا همزمان هستند که واقعا عالی هستند . دموهایی که دکتر کافمن در ان حضور دارد تا توجه کنید که چه عالی طراحی شده اند . همچنین در این دموها قابلیت انتخاب و چرخاندن دوربین و زوم کردن هم وجود دارد.

طزاحی دشمن ها هم کمی ضعیف هست ولی از نسخه قبلی یعنی origin خیلی بهتر است.

نورپردازی هم باز همانند نسخه ی قبلی از حد ps2 هم فراتر است.

محیط های بازی هم به دلهره اورتر شدن بازی کمک میکنند.

گیم پلی:

گیم پلی بازی روان است ولی در بعضی مواقع زاویه دوربین کمی شما را اذیت خواهد کرد.

در بازی به هیچ عنوان اسلحه وجود ندارد.چه اسلحه سرد و چه گرم.

برای دفاع از خود تنها راه فرار است.

البته اسلحه هم نمیبایست باشد !!! چون بیشتر زوم بازی روی قسمتهای پازل گونه بازی هست که بسیار جذاب و زیبا هستن که هر بازیبازی رو جذب خود میکند.

هری یک موبایل دارد که باهاش تماس میگیرد . نقشه دارد . عکس میگیرد و...

سخت ترین قسمت گیم پلی بازی قسمتی است که میباید از دست دشمنان فرار کنید!

موزیک و ضداگذاری:

فکر نمیکنم راجب این قسمت باید توضیح بدم!!!

زیباترین بخش تمامی قسمتهای سری sillent hill همین قسمت هست که شاهکار است.

استفاده درست و به جا از موزیکهای دلهره اور از بهترین ویژگی است!

موزیکها کاملا دلهره است و حس ترس را در شما ایجاد میکند در صورتی که اگه به موزیک توجه کنید با بیل و کلنگ و وسایل معمولی ساخته شده!!!

صداگذاری شخصیتی هم عالی است.

scrn9.jpg

جذابیت:

قطعا بازی برای بسیار از افراد جذاب است!ولی ممکن است بعضیها خوششنون نیاد!چون در بازی هیچگونه دردگیری خاص فیزیکی وجود ندارد!

این بازی کمی حوصله میخواهد چون مسیرها مشخص نیست و کارهایی باید بکنید تا یک راه باز شود.

ولی چپیزی که بازی را بسیار جذاب کرده موزیک بازی است که وقعا اگه تو شب بازی کنید کمی حس ترس شما را میگیرد !!!!!!!

نمره از 10 به بازی:

داستان:9.5

گرافیک:8.5

گیم پلی:9.5

موزیک و صداگذاری:10

جذابیت:9

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
میخواستم در این بخش به شما بازیهایی رو معرفی کنم که شاید اونها رو بازی نکردید و یا اینکه نصبت به بازیهای جدید امروزی کهنه تر هستن . میدونید که Play Station2 در زمان خودش حرف اول رو میزد ولی با گذشت سالها هنوزهم همون محبوبیت رو داره و میشه به عنوان یه کنسول خوب از اون لذت برد و 13 سال تولید این کنسول بر این امر تاکید داره .

بازی که میخوام معرفی کنم اسمش هست Sphinx and the mummy

این بازی تقریبا تو مایه بازیهای کارتونی هست ولی گرافیک بالای اون این مساله رو کمرنگ میکنه. شخصیت اصلی بازی Sphinx نام داره که تو جریان بازی یه مومیایی هم بهش کمک میکنه (حالا چه جوریشو نمیگم تا خودتون بازی کنید) البته Sphinx استیل انسان رو داره ولی قیافش شبیه گربه است . محیط بازی تقریبا تو سبک مصر باستانه ولی زمانش کمی نامفهومه که این عامل بر جذابیت داستان اضافه میکنه . همچنین این بازی از اون بازیهای درازه (از ویژگیهای اصیل DVD گیمها) و البته تا حدودی فکری . یکی از عواملی که ممکنه بازی رو براتون سخت کنه مهیط های بزرگ بازی هستند که حتما از عهده اش بر میاین . خود بازی هم سوم شخصه پس زیاد تکراری نیست. در مجموع یه بازی جذابه که حتما رازیتون میکنه

صحبت آزاد >> گاهی وقتها فکر میکنم ما چرا گیم بازی میکنیم . چیزی که از نظر افراد میانسال و مسن فقط وقت تلف کردنه اما من معتقدم که اگه هر چیز (نه فقط گیم) با اصول و شرایط خودش پیش بره ارزش بیشتری پیدا میکنه (قابل توجه اونایی که ساعتهای طولانی دست از سر گیم بر نمی دارن و پدر دستگاه رو در میارن )

بازی که میخوام در موردش صحبت کنم بازی هست به نام Pitfal

داستان بازی از این قراره که یه هواپیما از بالای یه جنگل بزرگ (مثل جنگل امازون) رد میشد که دچار صانهه میشه و سقوط میکنه. هیچ یک از اعضای اون نمیمیرن ولی هر کدوم یه طرفی می افتند.

قهرمان ما یه پسره که مثل بقیه یه طرفی افتاده و هدف شما پیدا کردن بقیه و البته ...

محیط بازی همون طور که گفتم یه جنگله تو مایه های امازون با تمدنهای باستانی و البته حهیطهای باستانی
گرافیک بازی خیلی خوبه و رنگارنگی محیط (مثل رنگ ابها درختان بناها و ...) بازی رو از تکراری بودن خارج می کنه .و مثل بازی کراش از انیمیشن سه بعدی قوی تبعیت میکنه.

یه نکته جالب اینکه مهیطهای بازی با اینکه بزرگ هستن ولی شما چون رفت و امد زیادی خواهید داشت گم نمیشید . از دیگر نکات خوب بازی این هست که از ابزارهای متفاوتی برای پیشبرد بازی استفاده خواهید کر مثلا برای ورود به بعضی غارها باید مشعل داشته باشید و یا اینکه برای رد شدن از روی مذابها باید کفش مخصوصی داشته باشید ولی این ایتم ها را به مرور زمان کسب خواهید کرد.البته ممکنه با شروع بازی "بازی یه خورده مسخره به نظر بیاد (مثل بیشتر بازیها)

ولی با کمی بازی و پیشبرد ان این فکر از بین میره (گیمرهای حرفه ای میدونند چی میگم)

اگه دوست داشتید میتونید این بازی رو داشته باشید و از اون لذت ببرید .پشیمون نمیشید

معرفی بازی >> اسم بازی هست : Ratchet and Clank

از اسم بازی مشخصه که تو این بازی دو تا شخصیت وجود دارن که بازی رو با یکی شروع میکنید(اونهایی که این گیم رو بازی نکردن اگه بازی کنن میفهمن که اون یکی چیکاره است)

این گیم سوم شخصه و گرافیک بازی تو مایه های بازی کراش هست ولی به نظر میرسه سازندگان این بازی خواستن که با اون قدرت پی اس2 رو به دوستاران گیم نشون بدن(مثل بازی JAK2) چون خیلی خوب کار شده و محیط بازی هم میشه گفت زمان نا معلومی از اینده است (فکر نکنید که بازی خیلی جدیه چون کاراکترهای بازی فانتزی هستن و تا حدودی کارتونی) و دوستاران این سبک از بازیها مطمئن باشن که این بازی از بهترین بازیهای پرش و دو است. اگه دوربین بازی رو خوب کنترل کنید بازی خیلی براتون اسون میشه . بعد کشتن دشمنا پیچ و مهره میخورید (مثل جمع اوری سیب تو بازی کراش) و میتونید سلاحتون رو ارتقا بدید . این بازی چند تا نکته مثبت دیگه هم داره که اون رو از دیگر بازیهای سبک خودش متمایز میکنه که با بازی کردنش خودتون میفهمین .

اسم بازی هست>> Clock Tower 3

اگه به بازی های ترسناک و دلهره آور علاقه دارید این بازی رو حتما تجربه کنید بازی های ترسناکی که واقعا طعم ترس بدن محدودن مثل resıdent evıl 1.2.3 -alone in the dark-silent hill و البته بازی fatal frame که این یکی تو ایجاد ترس و دلهره نورش رو آورده (البته علت اینکه بازیresıdent evıl4 رو ننوشتم این بود که ماشاالله کاراکتر بازی اون قدر با قدرت ظاهر میشه که زامبی ها از اون میترسن! ) شخصیت بازی یه دختری به نام Alyssa که در جستجوی مادرشه که این جستجو باعث میشه که حوادث عجیب و ترسناک زیادی رو تجربه کنه شما با افراد بسیاری بر خورد میکنید که از گونه ای دیگر هستن که همشون می خوان شما رو به طرز فجیهی بکشن که اگه بازی کنین خودتون می بینید شما سلاحی ندارید پس باید فرار کنید یا مخفی بشید و یا سر راه فرارتون چیزهایی رو پرتاب کنید که مانع تعقیب کنندگان بشه مثل آّب که همراهتون دارید همچنین وقتی میترسید دچار جنون میشید که برای فرار کردنتون دردسر درست میکنه که اگه بیش از حد باشه بازی گیم اور میشه که اگه بازی کنید میتونید بفهمید که چطوری آروم میشه محیط بازی و دمو ها خیلی دلهره آوره و بازی از گرافیک قابل قبولی بهره میبره همچنین میشه گفت این بازی از نظر سبک؛برادر دوقلوی بازیHauntıng Ground به شمار میاد.

دوستان لطفا نظر بدین همین نباشه که مطالب رو بخونید و برید یه صفحه دیگه نظرتون خیلی برام مهمه
مرسی

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
یه چنتا بازی رو هم من بگم که کلی باهاشون زندگی کردم
Okami
Man Hunt
Man Hunt 2
God Hand
Bully
God of War
God of War II
Final Fantasy XII
GTA III
GTA San Andreas
GTA Vice City Stories
GTA Liberty City Stories
Max Payne
Max Payne 2 (The Fall of Max Payne)
Black
Midnight Club 3 DUB Edition
Urban Chaos سازنده این بازی استودیوی Rocksteady هست که بازیهای تحسین شده Batman Arkham Asylum و Batman Arkham City رو ساخته و بازی مورد انتظار Batman Arkham Knight رو در دست ساخت داره. فک کردم دونستن این موضوع میتونه براتون جالب باشه. :d
25 To Life
50 Cent Bulletproof
Ace Combat
Silent Hill
Resident Evil
Metal Gear Solid 2
Metal Gear Solid 3
Gran Turismo 3
Gran Turismo 4
Tourist Trophy
Burnout 3
NFS Underground
NFS Underground 2
NFS Most Wanted
و غیره :))
PS2 بین کنسولا یه اسطورست.
موقع نوشتن این لیست رفتم به گذشته یاد Half-Life افتادم، عجب دورانی داشتیم تو Black Mesa. واقعا چرا Valve این همه مدت سکوت کرده در مورد این IP چرا؟ چرااااااا؟ )x شدیدا به Half Life 2 Episode Three یا Half Life 3 یا هر دوتاشون با هم احتیاج دارم. :d

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه چنتا بازی رو هم من بگم که کلی باهاشون زندگی کردم
Okami
Man Hunt
Man Hunt 2
God Hand
Bully
God of War
God of War II
Final Fantasy XII
GTA III
GTA San Andreas
GTA Vice City Stories
GTA Liberty City Stories
Max Payne
Max Payne 2 (The Fall of Max Payne)
Black
Midnight Club 3 DUB Edition
Urban Chaos سازنده این بازی استودیوی Rocksteady هست که بازیهای تحسین شده Batman Arkham Asylum و Batman Arkham City رو ساخته و بازی مورد انتظار Batman Arkham Knight رو در دست ساخت داره. فک کردم دونستن این موضوع میتونه براتون جالب باشه. :d
25 To Life
50 Cent Bulletproof
Ace Combat
Silent Hill
Resident Evil
Metal Gear Solid 2
Metal Gear Solid 3
Gran Turismo 3
Gran Turismo 4
Tourist Trophy
Burnout 3
NFS Underground
NFS Underground 2
NFS Most Wanted
و غیره :))
PS2 بین کنسولا یه اسطورست.
موقع نوشتن این لیست رفتم به گذشته یاد Half-Life افتادم، عجب دورانی داشتیم تو Black Mesa. واقعا چرا Valve این همه مدت سکوت کرده در مورد این IP چرا؟ چرااااااا؟ )x شدیدا به Half Life 2 Episode Three یا Half Life 3 یا هر دوتاشون با هم احتیاج دارم. :d

مرسی داداش بازی ها توپیو گفتی واقعا منو بردی تو حالو هوا قدیم

نظر شخصی من اینه هر کنسول برای هر کمپانی بازی ها منحصر بفرد و عالی داره که حتما تجربه اون برای یه گیمر لازمه خود من کنسولا مختلفی داشتم و دارم از ds . psp . ps2 .gamecube و ....... حالا بعضی کنسول ها تو یاد و خاطره آدم حسابی جا وامیکنن و این یعنی تو قلب طرف میرن

زیبایی بازی ها بعضی تو داستانه بعضی تو طراحی بازی و ....... و اینه که تو قلب و روح آدم استوار میشه

آره Half-Life واقعا بازی شاهکاری بود که حیف روی نسخه ها جدیدش کار نشد

GTA Sin City

کاربر سایت
Apr 6, 2014
64
خیلی خیلی ممنون از آقا احسان عزیز بابت زحماتشون. واقعا زحمت میکشن بدون هیچ چشم داشتی.

احسان جان از بازی هایی که معرفی کردی خیلی خیلی سپاسگذارم. من با Sphinx And The Cursed Mummy زندگی کردم. الان که بعد از تقریبا 10 سال دوباره اسمش رو شنیدم گریه ام گرفت....

سال 2003 بود که این بازی رو روی PS2 توگیم نت محلمون بازی میکردیم. همه توش گیر کرده بودن با معما های سختی که داشت ولی واقعا بازی عالی بود و Open World بود خیلی جا هاش.

واقعا یکی از بهترین خاطراتم هست....

RYGAR The Legendary Adventure:

با اجازه آقا احسان میخوام یکی از بهترین Hack Slash های PS2 رو معرفی کنم. این بازی انحصاری PS2 بود و به نوعی پدر سری بازی های God Of War هست Rygar کمک خیلی زیادی به شکل گیری این نوع بازی ها مخصوصا God of War کرده.

0zgx6gfaxrv3ei8iesev.jpg

گیم پلی Rygar در نوع خودش عالیه و سلاحی که استفاده میکنه شبیه به یک گرز گردان هست. سبک بازی هم دوربین ثابت هست مثل سری God Of War و گرافیکش هم واقعا در نوع خودش عالیه.

بیشتر از همه باید از صدا گذاری بازی تعریف کرد که صدا گذاریش خارقالعاده هست مخصوصا سرود های حماسی که در حین بازی میزنه رو تو کمتر بازی شنیدم و کاملا محسور کننده هستن.

فقط همون آهنگ حماسی و با ریتم ملایمی که تو اوایل بازی زمانی که دارید از تو یک معبد زیر زمین بالا میاید میزنه کافیه تا شما رو مجذوب خودش بکنه!

Boss های بازی در نوع خودشون خارقالعاده هستن و انواع تایتان ها و غول های عظیم الجثه که برای اولین بار تو این بازی ابداع شدن شما رو شگفت زده میکنه. همونطور که قبلا گفتم این بازی پدر سبک بازی های Action Adventure و Hack Slash هست.

تصویری از اولین باس بازی:

rige86d2tnixsf5kq53d.jpg

محیط های بازی خیلی متنوع هستن از جنگل ها و معابد باستانی گرفته تا محیط های عجیب زیر زمین. مناظر بازی تو هر صحنه واقعا عالی هست و شما رو مجذوب خودش میکنه.

داستان بازی هم درمورد یک سری موجودات جهنمی هست که از زیر زمین بیرون اومدن و شروع به کشتار مردم میکنن. البته اواسط بازی داستان کمی پیچیده میشه و تا آخرش سعی میشه این پیچیدگی حفظ بشه.

5nc2xlkzn4ep4th3slt1.jpg

Rygar جزو اولین بازی هایی بود که تو نسل ششم محیط های عظیم همراه با دور نمای خیره کننده رو ابداع کرد. محیط های بازی واقعا با دقت طراحی شدن و نور پردازی و کیفیت تکسچر ها با توجه به زمان عرضه بازی (سال 2002) فوق العاده عالی هستن! این بازی واقعا قدرت PS2 رو تو اون زمان نمایش داد و من یادمه اون زمان سایت ها و مجلات خارجی اون رو یک تحول میدونستن.

در نهایت پیشنهاد میکنم به طرفداران این سبک اگه بازی نکردید حتما تجربه اش کنید.

با تشکر از اقا احسان بابت تشکلیل این تاپیک امیدوارم خوشتون اومده باشه.

آخرین ویرایش:
  • Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
هيچي ديگه امثال شما داريد با من كاري مي كنيد كه برم تو اين فقط و تنگ دستي :d دوباره ps2 بخرم :d يعني پولي كه با اين زحمت براي خريد يه بازي ps4 بدست آوردم رو بايد بدم يه ps2 بگيرم:d

• Like

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خیلی خیلی ممنون از آقا احسان عزیز بابت زحماتشون. واقعا زحمت میکشن بدون هیچ چشم داشتی.

احسان جان از بازی هایی که معرفی کردی خیلی خیلی سپاسگذارم. من با Sphinx And The Cursed Mummy زندگی کردم. الان که بعد از تقریبا 10 سال دوباره اسمش رو شنیدم گریه ام گرفت....

سال 2003 بود که این بازی رو روی PS2 توگیم نت محلمون بازی میکردیم. همه توش گیر کرده بودن با معما های سختی که داشت ولی واقعا بازی عالی بود و Open World بود خیلی جا هاش.

واقعا یکی از بهترین خاطراتم هست....

RYGAR The Legendary Adventure:

با اجازه آقا احسان میخوام یکی از بهترین Hack Slash های PS2 رو معرفی کنم. این بازی انحصاری PS2 بود و به نوعی پدر سری بازی های God Of War هست Rygar کمک خیلی زیادی به شکل گیری این نوع بازی ها مخصوصا God of War کرده.

0zgx6gfaxrv3ei8iesev.jpg

گیم پلی Rygar در نوع خودش عالیه و سلاحی که استفاده میکنه شبیه به یک گرز گردان هست. سبک بازی هم دوربین ثابت هست مثل سری God Of War و گرافیکش هم واقعا در نوع خودش عالیه.

بیشتر از همه باید از صدا گذاری بازی تعریف کرد که صدا گذاریش خارقالعاده هست مخصوصا سرود های حماسی که در حین بازی میزنه رو تو کمتر بازی شنیدم و کاملا محسور کننده هستن.

فقط همون آهنگ حماسی و با ریتم ملایمی که تو اوایل بازی زمانی که دارید از تو یک معبد زیر زمین بالا میاید میزنه کافیه تا شما رو مجذوب خودش بکنه!

Boss های بازی در نوع خودشون خارقالعاده هستن و انواع تایتان ها و غول های عظیم الجثه که برای اولین بار تو این بازی ابداع شدن شما رو شگفت زده میکنه. همونطور که قبلا گفتم این بازی پدر سبک بازی های Action Adventure و Hack Slash هست.

تصویری از اولین باس بازی:

rige86d2tnixsf5kq53d.jpg

محیط های بازی خیلی متنوع هستن از جنگل ها و معابد باستانی گرفته تا محیط های عجیب زیر زمین. مناظر بازی تو هر صحنه واقعا عالی هست و شما رو مجذوب خودش میکنه.

داستان بازی هم درمورد یک سری موجودات جهنمی هست که از زیر زمین بیرون اومدن و شروع به کشتار مردم میکنن. البته اواسط بازی داستان کمی پیچیده میشه و تا آخرش سعی میشه این پیچیدگی حفظ بشه.

5nc2xlkzn4ep4th3slt1.jpg

Rygar جزو اولین بازی هایی بود که تو نسل ششم محیط های عظیم همراه با دور نمای خیره کننده رو ابداع کرد. محیط های بازی واقعا با دقت طراحی شدن و نور پردازی و کیفیت تکسچر ها با توجه به زمان عرضه بازی (سال 2002) فوق العاده عالی هستن! این بازی واقعا قدرت PS2 رو تو اون زمان نمایش داد و من یادمه اون زمان سایت ها و مجلات خارجی اون رو یک تحول میدونستن.

در نهایت پیشنهاد میکنم به طرفداران این سبک اگه بازی نکردید حتما تجربه اش کنید.

با تشکر از اقا احسان بابت تشکلیل این تاپیک امیدوارم خوشتون اومده باشه.

مرسی داداش ممنون از لطفت اما خوب وجود شماها به آدم قوا قلب میده و آدم از صمیم قلب دوست داره بیشتر فعالیت و .... کنه

ps2 واقعا بازی ها بی همتایی داره که دیگه تکرار نشدن و فقط ps2 میزبان این بازی ها شگفت انگیز هست و صد البته اکثر بازی ها معروف و معتبر امروزی از ps2 شروع شدن

Sphinx And The Cursed Mummy واقعا زیباست

یادمه قدیم کل سر تام رایدر بود تو کلوبا یادش بخیر

مرسی از اینکه بازی RYGAR The Legendary Adventure نقد و بررسی کردی آفرین دمت گرم

بازی شاهکاریه البته بگم من حدود 30 درصد بازی تونستم بازی کنم بعد دیسک بازیم شکست دیگه جایی گیر نیاوردم که بتونم بخرم بازی کنم این بررسی که کردی خیلی بهم کمک کرد

ایول

مرسی عزیزی :x

هيچي ديگه امثال شما داريد با من كاري مي كنيد كه برم تو اين فقط و تنگ دستي :d دوباره ps2 بخرم :d يعني پولي كه با اين زحمت براي خريد يه بازي ps4 بدست آوردم رو بايد بدم يه ps2 بگيرم:d

خوب ما طرفدار ps2 هستیم :x

ps2 البته یه سری مزایا داره که از نظر شخصی من ایناست :

قیمت واقعا مفت کنسول ps2

تعداد وحشتناک بازی عالی و شاهکار که هر بازی که فکرشو بکنی داره

بازی هاش بقالی محلتون داره اما بازی ایکس باکس . wii و .... به زور باید پیدا کنی

لوازم جانبی مفت مثلا دسته ps2 با 15 هزار تومن میتونی بخری

هک شدن نرم افزاری ps2 که با این هک میتونی بعضی اط عناوین بدون دیسک و از روی فلش مموری اجرا کنی

با هک نرم افزاری میتونی شبیه ساز روی ps2 اجرا کنی و بازی ها nes . sega mega drive 2 . snes . gba .gbc و .... میتونی روی ps2 اجرا کنی خود من بازی gba روی ps2 اجرا کردم واقعا شگفت زده شدم اصلا فکرشو نمیکردم

و خیلی از مزایا دیگه

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
احسان یه زحمت بکش هم توی این تاپیک هم توی تاپیک DS لیست بازیهای معرفی شده رو ( لینک پست ها رو) بذار صفحه اول. خیلی خیلی میتونه کمک باشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان یه زحمت بکش هم توی این تاپیک هم توی تاپیک DS لیست بازیهای معرفی شده رو ( لینک پست ها رو) بذار صفحه اول. خیلی خیلی میتونه کمک باشه

ببینم چی میشه نریمان جان مرسی از توجهت

یعنی عاشقش هستم هنوز بازی می کنم باهاش
mortal kombat

فدات داداش ما هم عاشق ps2 هستیم :x

بازیا خیلی زیاد و شاخی داره :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر