هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
همین که تو وبلاگمه:

آموزش کپی خور کردن Wii

البته من برای یکی از دوستان گذاشته بودم که نسخه U داشت. تو تنظیمات اول تو کامپیوتر در برنامه Wilbrand Launcher روی E باید بذاری که با کنسولت بخونه. بقیه ماجرا هم که گفته شده.

ممنون داداش

• Like
Reactions: highlight

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
اسلیم 7xxxx خودش پورت lan داره راحت opl اجرا کن با pc شبکه کن بازیا از روی هارد کامپیوتر اجرا میکنه

برا فت هم خواستی نتورک آداپتور بخر و هارد مستقیم بهش بزن ولی خوب خیلی هزینه بره برات
پیدا میکنم دیگه کار از کار گذشته

• Like
Reactions: che-jaleb

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دوستان رزیدنت اویل های ps2 رو بصورت لیست برام میگین ؟؟؟
و اینکه کد ورونیکا چند تا نسخست ؟؟
ببین داداش
بجز evil 4 و code veonica بقیه رو لازم نیست بازی کنی! حقیقتا که من با dead aim یا سری outbreak ابدا حال نکردم. code veronica هم که در اصل بازی 2000 میاد برای Dreamcast، اما نسخه آپدیت شدش برای dreamcastو ps2 با پسوند code veronica x منتشر (یه x به نام بازی اضافه شد). یعنی کلا برای ps2 فقط یه code veronica اومده که پسوند x توی اسم اش به چشم می خوره.

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
ببین داداش
بجز evil 4 و code veonica بقیه رو لازم نیست بازی کنی! حقیقتا که من با dead aim یا سری outbreak ابدا حال نکردم. code veronica هم که در اصل بازی 2000 میاد برای Dreamcast، اما نسخه آپدیت شدش برای dreamcastو ps2 با پسوند code veronica x منتشر (یه x به نام بازی اضافه شد). یعنی کلا برای ps2 فقط یه code veronica اومده که پسوند x توی اسم اش به چشم می خوره.
پس رزیدنت اویل سوروایور 2 چی ؟؟
اوت بریک 2 تاست یا یکی ؟

• Like
Reactions: EVIL4baz

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
پس رزیدنت اویل سوروایور 2 چی ؟؟
اوت بریک 2 تاست یا یکی ؟
اوت بریک به نوعی میشه گفت یه زیرسری از سری resident evil هست که شامل دو نسخه outbreak و outbreak 2 میشه. این دو بازی ایده های جالبی داشتن، ولی خب ، بیشتر ، کسایی لذت بردن که انلاین بازیش کردن، وگرنه تک نفره بازی کردنش خیلی مسخرس. اون survivor 2 هم تو سبک شوتره که باید با اسلحه بازی بشه (حالا دقیق یادم نیست با دسته می شد بازیش کرد یا نه، ولی در کل تنها بازی ای که روی ps2 با اسلحه نوری ش به درد می خورد، یکی vampire night بود ، یکی هم virtua cop elite edition که الحق اعتیاد آور بود!!! )
کلا شما برو evil 4 و code veronica x رو بازی کن
بقیه ش رو بازی نکردی، هیچی از دست ندادی
ولی اگه evil 4 یا code veronica رو بازی نکنی (مخصوصاااااااا اویل 4) ممکنه دیگه شبیه این عناوین ابدا گیرت نیان

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
البته اگه میلاد جان هنوز evil 4 رو بازی نکرده بهتر نیست بجای تجربه کردنش توی PS2 بره توی PC تجربش کنه؟
نسخه Ultimate HD رو بازی کنه که رزولوشن و گرافیکش بهتره.

بنظرم اون outbreak هم توی حالت تک نفره اون قدری داغون نیست که کلا بخواد رهاش کنه. حتی هیجان هم داره.
فقط dead aim رو موافقم که اگه بازیش نکنه چیزی رو از دست نداده.
تصمیم با خودشه.
اقا من یه چیزو بگم
اسم من بیخودی evil4baz نیست!
بنده شاید evil 4 رو صرفا روی ps2 یا pc بازی کرده باشم، اما مجموعا 25 بار تمومش کردم!!
درباره ps2 صحبتی باقی نمی مونه، بازی روون اجرا میشه، کوچکترین نقصی نداره و سیستم کنترل اش هم عالیه
اما مسئله درباره pc یکم عجیبه!! در واقع ما با دو نسخه pc طرفیم که یکی 2007 اومده و کلا با موس قابل بازی نیست و یکی ultimate hd که با موس قابل بازیه و یه سری جزئیات ریزش تو زمینه گرافیک ، بهبود پیدا کرده. اما یه مشکلی که وجود داره اینه که نسخه ultimate hd به طرز فوق العاده عجیبی افت فریم داره (توجه داشته باشید ، این نسخه زمانی تست شده که بنده با pc ام می توسنتم بازی هایی مثل thief 2014 و یا crysis 3 و hitman absolution رو با کیفیت متوسط و بدون هیچ مشکلی اجرا کنم!!!!). بدتر اینکه این قضیه ای که با موس قابل بازی شدنه، زده کارو خراب کرده، نمی دونم چرا، اما شخصا هر بازی ای رو می تونم نشونه گیری ش رو با موس روون بدونم بجز Resident evil 4 !!! انگار لعنتی رو یه جور ساختن که بدون موس شدیدا راحت تره (هر چی نباشه ، ناسلامت بازی برای بار اول رو کنسول طراحی شده و ژاپنی ها هم که در حالت عادی علاقه ای به پلتفرم pc نداشتند. این الآنه که monster hunter و dmc5 رو pc میاد و کاربرا مثل سابق شاکی نیستن. شما مثلا برو mgs2 رو با pc بازی کن... حالت بهم می خوره!!!!) . و واقعا هم بدون موس بازی راحت تر هست و من شخصا نسخه 2007 رو روی پلتفرم pc خیلی جذاب تر و روان تر می دونم ( هر چند این نسخه 2007 اش هم یه جور ساختن که صرفا بری با دسته بازیش کنی. چون تمام دکمه هایی که بازی بهت میگه فشار بدی ، کلا 1 ، 2 ،3 یا 4 اند. دقیقا یادمه من خودم اون دوران که تازه نسخه 2007 رو برای pc خریدم، رفتم به سرعت بعدش یک دسته هم خریداری کردم. یعنی قشنگ مشخصه قصد سازنده ها این بوده که برین سراغ دسته!!!! البته که اگه یه کوچولو سخت گیر نباشیم، این نسخه 2007 با کیبورد راحت قابل بازیه و زیاد مشکلی توی اجراش ندارین).
درباره outbreak هم بحث سلیقه ایه. آخه بازی رو میشد توی دوران خودش آنلاین بازی کرد. اما مسئله اینجاست که اون دوران، اینترنت الان یه چیزی شبیه رویا بود!!!!

• Like

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
اقا من یه چیزو بگم
اسم من بیخودی evil4baz نیست!
بنده شاید evil 4 رو صرفا روی ps2 یا pc بازی کرده باشم، اما مجموعا 25 بار تمومش کردم!!
درباره ps2 صحبتی باقی نمی مونه، بازی روون اجرا میشه، کوچکترین نقصی نداره و سیستم کنترل اش هم عالیه
اما مسئله درباره pc یکم عجیبه!! در واقع ما با دو نسخه pc طرفیم که یکی 2007 اومده و کلا با موس قابل بازی نیست و یکی ultimate hd که با موس قابل بازیه و یه سری جزئیات ریزش تو زمینه گرافیک ، بهبود پیدا کرده. اما یه مشکلی که وجود داره اینه که نسخه ultimate hd به طرز فوق العاده عجیبی افت فریم داره (توجه داشته باشید ، این نسخه زمانی تست شده که بنده با pc ام می توسنتم بازی هایی مثل thief 2014 و یا crysis 3 و hitman absolution رو با کیفیت متوسط و بدون هیچ مشکلی اجرا کنم!!!!). بدتر اینکه این قضیه ای که با موس قابل بازی شدنه، زده کارو خراب کرده، نمی دونم چرا، اما شخصا هر بازی ای رو می تونم نشونه گیری ش رو با موس روون بدونم بجز Resident evil 4 !!! انگار لعنتی رو یه جور ساختن که بدون موس شدیدا راحت تره (هر چی نباشه ، ناسلامت بازی برای بار اول رو کنسول طراحی شده و ژاپنی ها هم که در حالت عادی علاقه ای به پلتفرم pc نداشتند. این الآنه که monster hunter و dmc5 رو pc میاد و کاربرا مثل سابق شاکی نیستن. شما مثلا برو mgs2 رو با pc بازی کن... حالت بهم می خوره!!!!) . و واقعا هم بدون موس بازی راحت تر هست و من شخصا نسخه 2007 رو روی پلتفرم pc خیلی جذاب تر و روان تر می دونم ( هر چند این نسخه 2007 اش هم یه جور ساختن که صرفا بری با دسته بازیش کنی. چون تمام دکمه هایی که بازی بهت میگه فشار بدی ، کلا 1 ، 2 ،3 یا 4 اند. دقیقا یادمه من خودم اون دوران که تازه نسخه 2007 رو برای pc خریدم، رفتم به سرعت بعدش یک دسته هم خریداری کردم. یعنی قشنگ مشخصه قصد سازنده ها این بوده که برین سراغ دسته!!!! البته که اگه یه کوچولو سخت گیر نباشیم، این نسخه 2007 با کیبورد راحت قابل بازیه و زیاد مشکلی توی اجراش ندارین).
درباره outbreak هم بحث سلیقه ایه. آخه بازی رو میشد توی دوران خودش آنلاین بازی کرد. اما مسئله اینجاست که اون دوران، اینترنت الان یه چیزی شبیه رویا بود!!!!
راستی یادم رفت اضافه کنم که نسخه ultimate hd رو میشد با یه سری تنظیمات، افت فریم اش رو از بین برد. ضمن اینکه حجم این نسخه فک کنم زیاد نبود (اون زمان من یه نسخه ریپک شده روسی ش رو دانلود کردم، فک کنم حجم اش کلا در حد یه DVD معمولی بود!!!!)

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
ممنون دوستان
گرافیک برام مهم نیست چون نه ps4 دارم نه pc قدرتمندی فکر نکنم نسخه اچ دی هم با اورجینال اونقدری تفاوت داشته باشه که ارزش داشته باشه مثل بازی های ریمستر امروزی که فقط پورتش میکنن خجالت میکشم بگم نسخه اورجینال ازشون حتی بهتره
در مورد اوت بریک و دد ایم نه که من فن سر سخت اویل هست بازیشون می کنم اما انگار اوت بریک سخته
اویل 4 رو 3 باری تموم کردم میخوام با هارد رو ps2 شروع کنم بازی میشه یا اعصاب خورد کنیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
ممنون دوستان
گرافیک برام مهم نیست چون نه ps4 دارم نه pc قدرتمندی فکر نکنم نسخه اچ دی هم با اورجینال اونقدری تفاوت داشته باشه که ارزش داشته باشه مثل بازی های ریمستر امروزی که فقط پورتش میکنن خجالت میکشم بگم نسخه اورجینال ازشون حتی بهتره
در مورد اوت بریک و دد ایم نه که من فن سر سخت اویل هست بازیشون می کنم اما انگار اوت بریک سخته
اویل 4 رو 3 باری تموم کردم میخوام با هارد رو ps2 شروع کنم بازی میشه یا اعصاب خورد کنیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقیقا! نسخه های قدیمی
ممنون دوستان
بله متاسفانه فرق زیادی بین نسخه hd و نسخه نسل ششمی نیست و نسخه نسل ششمی جذاب ترم هست.
هر جور مایلی دوست من تست کن اوت بریک رو شاید خوشت هم اومد.
از روی هارد هم ک بنده تا حالا اجرا نکردم. حالا ببینیم دوستان چ نظری دارند

• Like

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
دقیقا! نسخه های قدیمی

بله متاسفانه فرق زیادی بین نسخه hd و نسخه نسل ششمی نیست و نسخه نسل ششمی جذاب ترم هست.
هر جور مایلی دوست من تست کن اوت بریک رو شاید خوشت هم اومد.
از روی هارد هم ک بنده تا حالا اجرا نکردم. حالا ببینیم دوستان چ نظری دارند
خیلی ممنون

• Like
Reactions: EVIL4baz

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
سلام
وقتی با برنامه usb util بازی هارو تبدیل می کنم بعضی هاشون تو لودینگ می ایسته قابل حله ؟؟؟؟؟؟
از کجا بفهمیم ریجن کنسول چنده تا بر اساس اون بازی دانلود کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
سلام
وقتی با برنامه usb util بازی هارو تبدیل می کنم بعضی هاشون تو لودینگ می ایسته قابل حله ؟؟؟؟؟؟
از کجا بفهمیم ریجن کنسول چنده تا بر اساس اون بازی دانلود کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
احیانا چند تا بازی رو که به فلش مموری منتقل نکردید؟
درباره ریجن چیز زیادی یادم نیست!
ولی یادمه یه راهی بود که وقتی توی opl بازی رو انتخاب می کردید و وارد قسمت تنظیمات می شدید، می شد چند تا گزینه رو تغییر داد تا توی لودینگ گیر نکرد. من خودم هر چی گزینه بود رو تغییر می دادم، مشکل حل می شد (سر tomb raider legend با تغییر گزینه ها بود که مشکل لودینگ حل شد ( در حالی که بجز این بازی، بازی دیگه ای با usb util به فلش مموری منتقل نشده بود)).

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
من توی ریلیز گروه PROPHET برای بازی Resident Evil 4 Ultimate HD هیچ مشکل افت فریمی ندیدم و بازی رو به آخرین ورژن خودش آپدیت کرده و هیچ ایراد و باگی نداره.

سیستم قدرتمندی هم نمیخواد و حتی کارت گرافیک سری GTX 1000 هم نمیخواد و اگه سری GTX 900 هم داشته باشید باز هم میتونید براحتی بازیش کنید.

ریلیز PROPHET کاملا سالمه و توی سایت bia2game هم برای دانلود گذاشته شده.

خود منم با دسته بازیش میکردم. توی نسخه PC هم اجازه میده دسته وصل کنی.

Resident Evil 4 و Devil May Cry های اول تا سوم تنها بازی هایی هستند که نسخه HD Remaster اونا رو به نسخه PS2 اونا ترجیح میدم.
جایی سراغ PS2 میرم که یک بازی برای PC نیومده باشه. مثل بازی Resident Evil Code Veronica X که متاسفانه نسخه HD اونو برای PC نساختن و منو حسرت به دل گذاشتن.

اون Outbreak هم توی حالت آنلاین خیلی بیشتر از آفلاین (تک نفره) حال میده ولی انصافا حالت آفلاینش هم لذت بخشه و اگه میلاد جان بخواد اصلا امتحانش نکنه اشتباه کرده.
من یه ریپک خیییلی کم حجم از re4 ultimate hd دانلود کرده بودم
یادمه خیلی عجیب افت فریم داشت. ولی با یه کوچولو سرچ و دستکاری کردن حل میشد این مشکل (حالا دقیق یادم نیست این نسخه رو می شد با دسته xbox بازی کرد یا نه ، چون من که با موس بازی کردم که الحق تجربه این بازی با موس زجرآور بود...)
outbreak هم تست اش ضرر نداره شاید این دوست مون خوشش اومد

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر