هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
82
45
دمت گرم داداش خیلی نیاز داشتم به این اموزش دمت گرم از هرکی پرسیدم نگفت اگه اجازه بدی اینو من تو سایت هم بزارم :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
یه عده تو سایت هستن انتظار دارن واسه کمک کردن ازشون شماره کارت بگیریم و پول واریز کنیم
در ضمن بهترین مدل ps2 هم فت بود از نظر من
ن داداش چ حرفیه. اتفاقا این اموزش هم من خودم دو سال پیش از توی همین فروم یادمه که یاد گرفتم. حالا کجای فروم بود یادم نیست!

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
411
219
نام
milad
الان دقیقا راه حلی نیست برای اجرای چند بازی بالای 4 گیگ از فلش ؟؟

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
491
614
اینو دیدم اما توش اشاره ای به اجرای چند بازی از فلش نشده
بله اما صفحات بعدی ، آموزش ها بعدی اضافه شده
شما تک تک نظرات بخونید

من گوشی اندرویدی ندارم یه گوشی قدیمی نوکیا symbian دارم باهاش زیاد راحت نمیشه تو سایت گشت و نظر گذاشت

تاپیک طرفدارن سلطان کنسول ها هم بنده استارترش هستم خیلی مطالب آموزشی تو صفحات مختلف این تاپیک اضافه کردم

• Like
Reactions: milad.ps4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
411
219
نام
milad
بله اما صفحات بعدی ، آموزش ها بعدی اضافه شده
شما تک تک نظرات بخونید

من گوشی اندرویدی ندارم یه گوشی قدیمی نوکیا symbian دارم باهاش زیاد راحت نمیشه تو سایت گشت و نظر گذاشت

تاپیک طرفدارن سلطان کنسول ها هم بنده استارترش هستم خیلی مطالب آموزشی تو صفحات مختلف این تاپیک اضافه کردم
دمت گرم
لینک اون تایپیک رو هم بی زحمت بدین

• Like
Reactions: che-jaleb

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
411
219
نام
milad
دوستان من با نرف افزاری usb util بازی هارو بصورت لیست همشون رو تبدیل میکنم میندازه به فلش ولی نمیدونم چند تاش اجرا نمیشه یا مشکل داره کسی میدونه این قابل حله ؟؟؟؟؟
این ارور رو میده error the game is fragmented

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: che-jaleb

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
707
170
دوستان من با نرف افزاری usb util بازی هارو بصورت لیست همشون رو تبدیل میکنم میندازه به فلش ولی نمیدونم چند تاش اجرا نمیشه یا مشکل داره کسی میدونه این قابل حله ؟؟؟؟؟
این ارور رو میده error the game is fragmented
کلا در روش نرم افزاری، برنامه اجرا کننده روی ps2 به شدت به fragmentation حساسه و جالبی کار هم اینه که حتی با defragment کردن توسط ویندوز هم خیلی جوابگو نخواهد بود و در خیلی ازموارد هم اصلا ویندوز قادر به تشخیص defrag از این دست نخواهد بود. بنابراین دو راه پیشنهاد میشه:
1. استفاده از برنامه های غیر ویندوزی برای defragmentation
2. فرمت کردن فلش و انتقال مجدد بازیها

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟