هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,652
نام
milad
چرا تم سایت عوض شده اصلا با گوشی لود نمشه

با این برنامه کانورت میکنی احتمال خرابیش زیاده ، اگر مستقیم iso بریزی بهتره

آموزش تغییر تنظیم که فایل ها مشکل دار اجرا کنه فایلوها تکه تکه شده رو که گفتم مشکل حل میکنه

ربطی به ریجن کنسول نداره باید ببینی کدوم بازی باوفلش اجرا میشه چه ریجنی
لیست ساپورت opl بخون
اون برنامه تغییر تنظیم که گفتی اسمش این نیست ps2_pal2ntsc_yfix؟؟؟؟
اخه بیشتر بازی های حجمشون بالای 4 گیگه و نمیشه بصورت iso تو فلش انداخت
فکر می کردم کپی خور کنم راحت میشم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,652
نام
milad
احیانا چند تا بازی رو که به فلش مموری منتقل نکردید؟
درباره ریجن چیز زیادی یادم نیست!
ولی یادمه یه راهی بود که وقتی توی opl بازی رو انتخاب می کردید و وارد قسمت تنظیمات می شدید، می شد چند تا گزینه رو تغییر داد تا توی لودینگ گیر نکرد. من خودم هر چی گزینه بود رو تغییر می دادم، مشکل حل می شد (سر tomb raider legend با تغییر گزینه ها بود که مشکل لودینگ حل شد ( در حالی که بجز این بازی، بازی دیگه ای با usb util به فلش مموری منتقل نشده بود)).
با برنامه usb util چند بازی به فلش منتقل می کنم

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,652
نام
milad
ورژن جدید سایت خیلی خوب نشده قبلیه راحت تر و منوی کاربری ساده تری داشت
کلا فکر کنم دیسکی بازی کردن ps2 با بد ترین حالت خیلی بهتر از فلش خور کردنشه من تو این چند روز اعصابم خورد شد یا تو لودینگ گیر میکنه یا سیاه میمونه
PS2 اسلیم مکس پین 1 رو میاره بخوبی اما فت نه بعضی از بازی هارو هم بخوبی هر 3 میارن مثل ند فور اسپید ها یا گرن تریزمو 4

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,652
نام
milad
یه مشکلی هم که هست اینه که بازی 98 رو همون فوتبال ps1 معروف از coolrom دانلود کردم وقتی با ps2 اجراش می کنم از فلش بازیش خیلی هنگ و لرزش داره

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
آره دوست من
اجرای بازی از فلش این مشکلات رو داره
شما اگه یه ps2 با لنز سالم گیر بیاری خییییلی راحت تری، نهایتش اینه که باید بازی ها رو روی dvd رایت کنی (که البته الان قیمت یه پک dvd پنجاه تایی بالا رفته)
حالا میل خودتون عه
شما اگر پول لنز می تونی بدی و در حد توان تون هست، خیلی خوبه که یه لنز خوب بندازید روی ps2 ی اسلیم و پشت سر هم باهاش بی دردسر بازی کنید
حالا انتخاب با خودتون هست دوست من

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
اگر هم لنزش سالم باشه ، بازیای ps1 هم میشه راحت بازی کنید. دیسک ps1 رو می ذارید توی ps2 و سه بار پشت سر هم ریست می کنید، و بعدش می بینید که با لنز تونستید بازیهای ps1 رو اجرا کنید، اونم بدون دردسر. کلا ps2 با لنز سالم یه چیز دیگس، البته باز هم می گم یه قیمت بگیرید ببینید لنز ps2 چند هست و یه پرس و جو بکنید کلا. چون من اطلاع زیادی از لنزها ندارم و نمی دونم لنزهای الان خوبن یا نه

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,652
نام
milad
اگر هم لنزش سالم باشه ، بازیای ps1 هم میشه راحت بازی کنید. دیسک ps1 رو می ذارید توی ps2 و سه بار پشت سر هم ریست می کنید، و بعدش می بینید که با لنز تونستید بازیهای ps1 رو اجرا کنید، اونم بدون دردسر. کلا ps2 با لنز سالم یه چیز دیگس، البته باز هم می گم یه قیمت بگیرید ببینید لنز ps2 چند هست و یه پرس و جو بکنید کلا. چون من اطلاع زیادی از لنزها ندارم و نمی دونم لنزهای الان خوبن یا نه
لنز فت چی ؟؟
الان که نمیشه دیگه دی وی دی خرید

• Like
Reactions: EVIL4baz

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
توی Repack ها فقط ریلیزهای FitGirl قابل اعتماده. اون ریلیز PROPHET که از گروه های SCENE هست اینقدر حجمش مناسبه که نیازی به ریپک هم نداره.
دقیقا!
البته نمیدونم چرا استریت فایتر فایو رو که با ریپک fitgirl دان کردم تو سال 2015 ، کلا pc به هم ریخت!البته الان همه گیم هام با ریپک fitgirl هستن.

• Like
Reactions: che-jaleb

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
ممنون دوستان
گرافیک برام مهم نیست چون نه ps4 دارم نه pc قدرتمندی فکر نکنم نسخه اچ دی هم با اورجینال اونقدری تفاوت داشته باشه که ارزش داشته باشه مثل بازی های ریمستر امروزی که فقط پورتش میکنن خجالت میکشم بگم نسخه اورجینال ازشون حتی بهتره
در مورد اوت بریک و دد ایم نه که من فن سر سخت اویل هست بازیشون می کنم اما انگار اوت بریک سخته
اویل 4 رو 3 باری تموم کردم میخوام با هارد رو ps2 شروع کنم بازی میشه یا اعصاب خورد کنیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دقیقا.گرافیک زیاد تغییری نکرده خودم روی ps4 اویل 4 رو بازی کردم گرافیک تغییری نکرده بود(5%)
دد ایم آسونه در کل مثل بازی survivor هست که قابلیت دید سوم شخص بهش اضاف شده حتی اسم نسخه ریجن ژاپنش Gun Survivor 2 هست.اوت بریک سخته.کلا روایت چنتا داستان آدم توی یه باره که من پوکیدم تا لول 1 رو تموم کردم(ورژن فایل 1)
آقا میلاد امتحان کن ضرر نداره من خودم اویل رو از نو دارم با هارد دیسک رو ps2 اجرا میکنم تا جایی هم که وقت کنم میرم مشکلی هم ندارم(10000)

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
اسلیم 7xxxx خودش پورت lan داره راحت opl اجرا کن با pc شبکه کن بازیا از روی هارد کامپیوتر اجرا میکنه

برا فت هم خواستی نتورک آداپتور بخر و هارد مستقیم بهش بزن ولی خوب خیلی هزینه بره برات
اسلیم صحیح
ولی برای فت هزینه زیادی نداره.یه هارد 500 با نتورک آداپتور تهش 350 درمیاد حالا ما میگیم 250 یا 320 خوبه واسه ps2.

H.K.Z05

کاربر سایت
Sep 7, 2018
579
نام
Curtis Jackson
این هم بگم که حجم بازی شدو آف د کالاسوس ریجن 2 بیش از 1 گیگه در حالی که ریجن 1 ، کمتر از 700 مگابایته!
حالا این واسه سایر بازی ها هم هست ولی بعضی هاشون تغییری نمیکنن بجاش توی یک نسخه جداگونه تغییرات میدادن که اون موقع اکس باکس اوریجینال جدا از اینکه هم چین چیزی توی بازی هاش وجود داشت ولی بعضی بازی ها DLC و.... رو از طریق XBOX LIVE میگرفتن.
مثلا mkd ؛ توی یک نسخه جداگونه اومد mk1 رو هم به لیست extra اضاف کرد.mka هم اومد تو کالکتور umk3 رو اضاف کرد توی پرمیوم هم یه چیزایی اضاف کرد یادم نیست!
معمولا بازی های ps2 که ریجن 2 هستن حجمشون خیلی بیشتر از ریجن 1 هاس.و توی ps2 و psp ، ریجن 3 از همشون حجمش کمتره.مثالش : Star Wars : Battlefront 2

• Like
Reactions: che-jaleb

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,652
نام
milad
دقیقا.گرافیک زیاد تغییری نکرده خودم روی ps4 اویل 4 رو بازی کردم گرافیک تغییری نکرده بود(5%)
دد ایم آسونه در کل مثل بازی survivor هست که قابلیت دید سوم شخص بهش اضاف شده حتی اسم نسخه ریجن ژاپنش Gun Survivor 2 هست.اوت بریک سخته.کلا روایت چنتا داستان آدم توی یه باره که من پوکیدم تا لول 1 رو تموم کردم(ورژن فایل 1)
آقا میلاد امتحان کن ضرر نداره من خودم اویل رو از نو دارم با هارد دیسک رو ps2 اجرا میکنم تا جایی هم که وقت کنم میرم مشکلی هم ندارم(10000)
دمت گرم داداش ممنون
سور وای ور 2 هم هست واسه ps2 ؟؟با دسته میشه بازی کرد؟؟؟؟
نتورک اداپتور بنظرت بخرم الان دو تا فت دارم یا بعدا هم پیدا میشه ؟؟؟؟؟

• Like
Reactions: EVIL4baz

EVIL4baz

کاربر سایت
Jul 8, 2014
447
دمت گرم داداش ممنون
سور وای ور 2 هم هست واسه ps2 ؟؟با دسته میشه بازی کرد؟؟؟؟
نتورک اداپتور بنظرت بخرم الان دو تا فت دارم یا بعدا هم پیدا میشه ؟؟؟؟؟
والا تا جایی که من حداقل شنیدم نتورک آداپتور کلا دردسر های فلش رو نداره. یعنی اصلا دردسر نداره این جور که من شنیدم!
بهترین کار فک کنم همینه، چون خرید dvd برای رایت بازی هزینه بر و زمان بره... فلش هم که یه سری از بازی هاش رو نمی تونید بازی کنید یا با مشکل اجرا می شن (نمونش همونایی که گفتم)
survivor 2 هم بله برای ps2 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر