همه چیز در مورد Kinect

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام دوستان من فکر می کنم که کینکتم یه مشکلی پیدا کرده بعد هر بار که از بازی خارج میشیو وارد داشبورد میشی کینکت دوباره میزنه starting up... و یه بار هم پایین بالا میشه لطفا کمک کنید من قبلا ها زیاد به این توجه نمی کردم ببینم مال شما هم اینجوریه؟؟؟...

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام دوستان من فکر می کنم که کینکتم یه مشکلی پیدا کرده بعد هر بار که از بازی خارج میشیو وارد داشبورد میشی کینکت دوباره میزنه starting up... و یه بار هم پایین بالا میشه لطفا کمک کنید من قبلا ها زیاد به این توجه نمی کردم ببینم مال شما هم اینجوریه؟؟؟...
سلام عزیز .من زیاد وارد نیستم ولی این حالتی رو که گفتی واسه من پیش نمیاد.از بازی که میام تو داشبورد کینکتم ثابته و تکون نمیخوره.

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
سلام .. یه سوال فنی داشتم :D
مدتی میشه اصلا از کینکت استفاده نمیکنم ... قصد دارم بقروشمش ولی از اون طرف هم میگم شاید بازی های خوبی در اینده براش بیاد ... ولی اگه قراره اینطوری جلو بره بازیهاش که دیگه بفروشمش ...

ممنون میشهم کمکم کنید بدونم بازی های واقعا خفنی قراره بیاد براش یا نه ؟!

H03EIN

کاربر سایت
Apr 5, 2012
7
نام
اسدی
سلام .. یه سوال فنی داشتم :D
مدتی میشه اصلا از کینکت استفاده نمیکنم ... قصد دارم بقروشمش ولی از اون طرف هم میگم شاید بازی های خوبی در اینده براش بیاد ... ولی اگه قراره اینطوری جلو بره بازیهاش که دیگه بفروشمش ...

ممنون میشهم کمکم کنید بدونم بازی های واقعا خفنی قراره بیاد براش یا نه ؟!

هنوز از همه قابلیت های کینکت استفاده نمی‌شه...! بازی که به مرور داره واسش میاد... این آخریش بود که چند روز پیش عرضه شد. بخوای بفروشی 170-160 میخرن ازت... خود دانی... ;)
ht_kinect_star_wars_1_jt_120403_wblog.jpg

میشه یه سری راهنمایی واسه خرید کینکت بذارید....
راهنمایی نمی خواد که... تو بازار قیمتش 250 تومنه... که رو پکش هم یه بازی رایگان اورجینال هستش... پلمپ بگیر.
اگه هم اسلیم داری بدون آدپتور 20-30 تومنی ارزونتره... اما پلمپ نیست چون از پک ها بر می دارن! ... اگه از این بالایی ها گرفتی و آدپتورش رو نخواستی هم احیانا می تونی آدپتورش رو سوا بفروشی...
همین!

---------- نوشته در 11:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:26 PM ارسال شده بود ----------

مهم نیست... بعضی وقتا...

h.m.r.kh

کاربر سایت
Nov 12, 2006
261
نام
حسین
من میخواستم با ps3 بخرم بعد کینکت رو دیدم دو دل شودم.به نظر شما کینکت بهتره یا موو؟
بعد تلویزون 32 این دارم.می ارزه بفروشمش 42 بگیرم؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
من میخواستم با ps3 بخرم بعد کینکت رو دیدم دو دل شودم.به نظر شما کینکت بهتره یا موو؟
بعد تلویزون 32 این دارم.می ارزه بفروشمش 42 بگیرم؟

درمورد تلویزیون که به خودت مربوطه چون اگه خوبه برای چی بفروشیش اگرم خود نیست و میخوای یک تلویزیون مخصوص بازی بگیری 32 اینچ با کیفیت بالا و از مارک معروف بگیر.

در مورد سوال اول میخواستم بهت بگم که بازی های کینکت بیشتر سرگرم کننده و یه جورایی کم پیدا میشه که بازیه جنگی بینشون باشه . اگر بازیه اکشن دوست داری موو بگیر.

mamady

کاربر سایت
Jul 17, 2012
2
سلام دوستان من دستگاهم ارکید هست و میخوام از دبی یه کینکت بخرم و میخواستم بدونم که باید مدل خاصیش رو بخرم یا چیزی اضاف بر اون هم بخرم؟با ترانس باشه یا بی ترانس؟
خلاصه مطلب کلا واسم توضیح بدین که دستگاهی که میخرم چه چیزی همراهش باشه که رو ارکید جواب بده
با تشکر

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان من دستگاهم ارکید هست و میخوام از دبی یه کینکت بخرم و میخواستم بدونم که باید مدل خاصیش رو بخرم یا چیزی اضاف بر اون هم بخرم؟با ترانس باشه یا بی ترانس؟
خلاصه مطلب کلا واسم توضیح بدین که دستگاهی که میخرم چه چیزی همراهش باشه که رو ارکید جواب بده
با تشکر
بفرمایید:
http://forum.bazicenter.com/thread37383/

Morteza_007

کاربر سایت
Jul 24, 2012
1
سلام دوستان
من تازه کینکت و اسلیم خریدم. بازی گربه چکمه پوش رو که بازی می کنم، مراحلش رو ذخیره نمی کنه و میگه باید به Live وصل شی. کسی این مشکل رو داره؟ چطوری حل می شه؟؟!

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
سلام دوستان
من تازه کینکت و اسلیم خریدم. بازی گربه چکمه پوش رو که بازی می کنم، مراحلش رو ذخیره نمی کنه و میگه باید به Live وصل شی. کسی این مشکل رو داره؟ چطوری حل می شه؟؟!
عزیز برو تو داشبورد و به قسمت Setting بعد برو تو Kinect و در قسمت Kinect ID تمام مراحل رو انجام بده و بلافاصله وارد بازی شو!
حالا می‌شناستت و می‌تونی هر وقت که وارد شدی با پروفایل خودت بازی رو ادامه بدی!

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
سلام .
یه سوال دارم نمیدونستم کجا بپرسم . ولی به نظرم اینجا بهترین جاشه !
من از دوستم ایکس باکس و کینکتش رو گرفتم . کینکت اسپورت بازی کردم . بازی ها که تموم میشد فیلم خودم رو نشون میداد .
میخوام بدونم اینها سیو میشند ؟ چون باید ایکسباکس رو پس بدم . میخوام بدونم اگر این فیلم ها تو حافظش میمونه کجا میمونه و چطور باید پاکش کنم ؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر