همه چیز در مورد Kinect

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
نصب کینکت رو یکی به من توضیح بده :)
ممنون:bighug:
ميزنيش تو برق!!! بعد هم به xbox وصلش ميكني!!! خب حالا جاهاي تخصصي
وقتي اينكار ها رو كردي برو تو settings توي بخش kinect نوشته kinect configuration (فكر كنم) حالا به هر حال همچين چيزي هست ميري داخل همون چند تا كار ازت ميخواد كه خودت ميفهمي اخرش هم بايد يه كاغذ كه توي kinect sport داخل جعبه كينكت هست رو بياري تا كينكت ببنيتش
THATS IT! ENJOY!

erfan2014

کاربر سایت
Dec 24, 2013
32
نام
عرفان
ميزنيش تو برق!!! بعد هم به xbox وصلش ميكني!!! خب حالا جاهاي تخصصي
وقتي اينكار ها رو كردي برو تو settings توي بخش kinect نوشته kinect configuration (فكر كنم) حالا به هر حال همچين چيزي هست ميري داخل همون چند تا كار ازت ميخواد كه خودت ميفهمي اخرش هم بايد يه كاغذ كه توي kinect sport داخل جعبه كينكت هست رو بياري تا كينكت ببنيتش
THATS IT! ENJOY!
ممنون بابت پاسخ دوست عزیز:bighug:

sasao

کاربر سایت
Mar 5, 2014
16
سلام
قسمت tracking در زیر شاخه kinect tuner من یه جا خوندم زده بود به علاوه سر و دو دست باید دو تا نقطه هم برای پا ها نشون بده آیا این جوری هست؟؟؟؟
چون واسه من فقط دو تا دستام با سرم نقطه داره!!!!

یه سوال دیگه این تنظیمات tracking چیه؟؟؟؟ ربطی به بالا رفتن دقت کینکت داره؟؟

rezash123

کاربر سایت
Mar 15, 2014
18
نام
رضا
سلام رفتبودم بازی کینکت بگیرم فروشنده داشت به یکی می گفت کینکت نمی تونه بدن افراد چاق رو اسکن کنه و تشخیص بده ، واسم سوال پیش اومد این حرف درسته?

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
سلام رفتبودم بازی کینکت بگیرم فروشنده داشت به یکی می گفت کینکت نمی تونه بدن افراد چاق رو اسکن کنه و تشخیص بده ، واسم سوال پیش اومد این حرف درسته?

ببخشيد ولي ضرررررررررررررررررررررر :|||||||| ميزد

Sent from an iPhone to hidden planets

Abolfazl77

کاربر سایت
Oct 3, 2013
17
نام
ابوالفضل
سلام، یه سوال:
من 4 سال پیش Xbox360 Elite خریدم، اونموقع هنوز مایکروسافت روی کنسول های بازیش کینکت نمیذاشت، میخواستم ببینم الان ارزش 300/000 تومن رو داره یا نه؟!
بخرم یا نخرم؟؟!!
لطفاً دلیل هم بگین!
با تشکر

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
سلام، یه سوال:
من 4 سال پیش Xbox360 Elite خریدم، اونموقع هنوز مایکروسافت روی کنسول های بازیش کینکت نمیذاشت، میخواستم ببینم الان ارزش 300/000 تومن رو داره یا نه؟!
بخرم یا نخرم؟؟!!
لطفاً دلیل هم بگین!
با تشکر
بستگی داره که چه انتظاراتی داشته باشی
بازی های dance مخصوصا just dance خیلی لذت بخش هستن ولی بقیه بازی ها به جز باگ چیزی ندارن
اگه میخوای برقصی و یه سری بازی خوب رو بازی کنی و مثلا تو اسکایریم جادو هارو (مثلا "فوس رو داه" ) خودت داد بزنی یا مثلا gps بازی forza رو با صدا کنترل کنی آره بخر
ولی اگه انتظار یه دنیای مجازی خفن و بدون ایرادو داری ضد حال میخوری
+ اگه میخوای از کینکت کامل تر لذت ببری باید یکم سر کیسه رو شل کنی و بازی های kinect party و double fin : happy action theater و همچنین kinect fun labs رو به همراه همه ی دی ال سی ها بگیری

mlk

کاربر سایت
Jul 13, 2014
4
توی بازی just dance که ازمون فیلم میگیره اخرش نشون می ده یه گزینه هست که save اش می کنیم فیلمو. بعد اگه بخوایم ببینیم دوباره باید از کجا پیداش کنیم؟ اصلا save میشه یا فقط واسه ی share کردن میشه استفاده کرد؟ کسی می دونه؟!!

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان سوال داشتم آیا از کینکت برای ارتباط تصویری مانند skype می توان استفاده کرد آیا کسی استفاده کرده تا حالا
سلام دوست عزیز ارتباط تصویری با skype رو کینکت 2 یا همون کینکت Xboxone داره کلا این قابلیت در Xboxone هستش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر