همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

دوستان نصب CFW روی 3000 به صورت دائمی چیزی نیست که به راحتی قابل دسترس باشه ، در حال حاضر غیر ممکنه این کار ، منتظرش نباشید به این زودی ...

عملیات دامپینگ IPL به پایان رسیده و گروه گن هم رو PRE-IPL داره کار میکنه (البته فکر کنم تموم کرده باشه) .
منتظر FULL HACK شدن PSP3000 و PSP2000v3 به زودی زود باشید !

عملیات دامپینگ IPL به پایان رسیده و گروه گن هم رو PRE-IPL داره کار میکنه (البته فکر کنم تموم کرده باشه) .
منتظر FULL HACK شدن PSP3000 و PSP2000v3 به زودی زود باشید !

ايولا , دمت گرم داش ساسان , پس اين m33 چه غلتي داره ميكنه ؟؟!

حالا من که اینو اینجوری هک کردم می تونم وقتی FULL HACK شد دوباره هکش کنم یا دیگه نمیشه؟

اين چه حرفيه ميزني ؟!!! معلومه كه ميشه .... يه جوري ميگي هكش كرم كه يكي ندونه فكر ميكنه يه قطعه

سخت افزار psp رو تغيير دادي !! اين هكي كه كردي با يه بار خاموش روشن كردن دستگاهت ميپره ,

يعني چي ؟! يعني هك تعطيل! .....

اقا من psp میخوام بخرم میخواستم بدونم این قضیه خاموش روشن چیه؟؟؟ یعنی اگه خاموش کنیم تمومه ؟؟؟ میگند باید روی stand by گذاشت ! توی این حالت باتری کم نمیشه؟؟؟

اقا من psp میخوام بخرم میخواستم بدونم این قضیه خاموش روشن چیه؟؟؟ یعنی اگه خاموش کنیم تمومه ؟؟؟ میگند باید روی stand by گذاشت ! توی این حالت باتری کم نمیشه؟؟؟

الان ديگه psp هاي كپي خور دائمي با كپي خور هاي موقتي (اونايي كه اگه دستگاهت خاموش بشه , هكش ميپره)

از لحاظ قيمت اونقدر تفاوتي ندارن , از طرفي پس بهتره كپي خور دائمي بگيري! .....

البته دستگاههاي كپي خور موقتي هم تا چند روز ديگه انشا الله هكشون دائمي ميشه پس اگه قيمت كپي خور موقتا كمتر هستش كپي خور موقت خريدش عقلاني تره (از نظر من) .... ديگه خود داني.

بعدشم اگه دستگاهتو خاموش كني تموم نيست و اتفاق خاصي نميفته , فقط زحمت نصب دوتا برنامه (chicken r2 و cfwe ) ميفته گردنت (نصبشون هم هيچ كاري نداره....

درباره كم شدن باتري هم دقيقا اطلاع ندارم , ولي اصولا بايد باطري مصرف بشه در حالت SB ولي اصلا قابل توجه نيست.... چون من خودم دستگاهم هميشه رو حالت SB هستش و وقتي هر بار روشنش ميكنم تغييري در باطري نميبينم .....

ساسان جان خبری که دادید منبع داره ؟ میشه لینک منبعشو بدید ؟
سلام،
من این خبرو چند روز پیش دیدم (یکی از سایت های غیر انگلیسی) برای همین گفتم احتمالا تموم شده ، چون اون موقعه گفته بودن 1-2 روز دیگه تموم میشه و بعد از 5-6 روز تست و... منتشر میشه
لینکه منبع رو امشب عادل میاد میزاره (این پست رو ADELSOFT داده بود)

سلام،
من این خبرو چند روز پیش دیدم (یکی از سایت های غیر انگلیسی) برای همین گفتم احتمالا تموم شده ، چون اون موقعه گفته بودن 1-2 روز دیگه تموم میشه و بعد از 5-6 روز تست و... منتشر میشه
لینکه منبع رو امشب عادل میاد میزاره (این پست رو ADELSOFT داده بود)
ipl دامپر براش خیلی وقته اومده من دارمش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or