همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

morteza_m2n

کاربر سایت
Apr 27, 2007
211
نام
فضولی؟؟
سلام دوستان میشه psp 1000 اورجینال خور ورژن 6.61 رو کپی خور کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام،بله میشه مدل 1000 و 2000 تست شدن، لینکشو یکی از بچه ها گذاشته بود تو تاپیک هک پی اس پی،اگه خواستی بگو بگردم واست پیدا کنم.
6/60 هم که هست تاپیکش مشخصه

• Like
Reactions: milad.ps4

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
با سلام دوستان میخواستم بپرسم جایی میشناسید باتری و شارژر و کارت m2 اورجینال و اکبند psp go رو داشته باشه؟ البته اگه m2 اکبند نبود و دست دوم بود ایرادی نداره

king sajad

کاربر سایت
Oct 3, 2018
3
سلام دوستان عزیزم
من چند روزی هست میخوام psp بخرم
میشه بهم راهنمایی کنید که کدوم مدل بهتره؟
من نمیدونم سوالمو کجا بپرسم تو نت هم سرچ کردم اما چیزی جدیدی نیاورد همه چی قدیمی بود
لطفا راهنمایی کنید؟
کدوم مدل هک کامل شده؟
هر چی میدونید بهم بگید
ممنون

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
با سلام دوستان میخواستم بپرسم جایی میشناسید باتری و شارژر و کارت m2 اورجینال و اکبند psp go رو داشته باشه؟ البته اگه m2 اکبند نبود و دست دوم بود ایرادی نداره
سلام ، لباف طبقات بالاش پیدا میکنی ، باتری رو نمیدونم چون رو کنسوله و برخلاف مدلهای قبلی جدا نمیشه
سلام دوستان عزیزم
من نمیدونم سوالمو کجا بپرسم تو نت هم سرچ کردم اما چیزی جدیدی نیاورد همه چی قدیمی بود
لطفا راهنمایی کنید؟
کدوم مدل هک کامل شده؟
هر چی میدونید بهم بگید
ممنون
سلام
تا اونجایی که من میدونم همه مدلها هک میشه ، اگه دستت زیاد بزرگ نیست گو به نظرم از همه بهتره ، اگه هم بزرگ باشه اگه بتونی براش گریپ پیدا کنی ok میشه ، استریت هم بد نیست ، نسبت به گو خوش دست تره ولی گو 16 گیگ هم رم داخلی داره.

دستت درد نکنه دوست عزیز اون سوال من ماله خیلی وقت پیش بود همشون رو گیر اوردم ولی باتری فقط دست دومش رو گیر اوردم نوش باید از خارج خرید که هم خیلی گرونه هم دردسر زیادی داره بازم تشکر بابت جوابت.
خواهش میکنم دوست من
فقط یه سوال ، باتری psp تون چه جوری خراب شد؟ اصلا شارژ نگه نمیداشت؟ باتری دسته 2 رو چند خریدین؟؟
راستی اگه بتونی از این گریپ هم براش پیدا کنی خیلی خوش دست میشه.
hand grip for psp go - BH-PSPGJ01 (China Trading Company) - Other Recreation Prdoucts - Entertainment Products - DIYTrade China

آخرین ویرایش:

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام ، لباف طبقات بالاش پیدا میکنی ، باتری رو نمیدونم چون رو کنسوله و برخلاف مدلهای قبلی جدا نمیشه

سلام
تا اونجایی که من میدونم همه مدلها هک میشه ، اگه دستت زیاد بزرگ نیست گو به نظرم از همه بهتره ، اگه هم بزرگ باشه اگه بتونی براش گریپ پیدا کنی ok میشه ، استریت هم بد نیست ، نسبت به گو خوش دست تره ولی گو 16 گیگ هم رم داخلی داره.
دستت درد نکنه دوست عزیز اون سوال من ماله خیلی وقت پیش بود همشون رو گیر اوردم ولی باتری فقط دست دومش رو گیر اوردم نوش باید از خارج خرید که هم خیلی گرونه هم دردسر زیادی داره بازم تشکر بابت جوابت.

• Like
Reactions: BehzaDG

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام دوستان عزیزم
لطفا راهنمایی کنید؟
کدوم مدل هک کامل شده؟
هر چی میدونید بهم بگید
ممنون
اول از همه بگم که PSP نوش گیر نمیاد و باید دست دوم بخری نوش البته تو EBAY و AMAZON شاید گیر بیاد ولی قیمتای خیلی نجومی دارن مثل ۴۰۰ دلار و ۵۰۰ دلار که اصلا نمی ارزه وهزار تا دردسر که یه نفر باید برات بخره از خارج و بیاره معلوم هم نیست واقعا نو هست یا نه
psp fat یا همون مدل اول که بیخیال شو هم قدیمیه هم اینکه یه کنسول باز حرفه ای میدونه که هیچوقت نباید به مدلای FAT سونی و مایکرو حتی نگاه کنه چه برسه به اینکه بخره اونم تازه دست دوم خوده سرطانن چند تا قابلیت اضافه دارن اکثر کنسولای FAT مثل BACKWARD PS3 FAT و صفحه نمایش بهتر PSVITA FAT ولی در کل هزار تا مشکل کوچیک و بزرگ دارن مثل بهینه نبودن برد و کارت گرافیک و ... البته مدلای FAT نینتندو به شرطی که سال اولی نباشن خوبن.
PSP STREET این مدل اخرین مدل PSP بود و در اصل یه مدل اقتصادی بود جنس بدنش کیفیتش پایین بود و WIFI هم نداشت در کل مدل خوبی نبود
PSP GO که خودم دارم این مدل از نظر من بهترینه چون WIFI داره و همچنین بلوتوث داره که باهاش میتونی دسته PS3 رو بهش وصل کنی که خیلی بدرد میخوره دیگه لازم نیست با دکمه های ظریفش بازی کنی و دستگاه مصطحلک نمیشه و هکم شده و ۱۶ گیگ حافظه داخلی داره که بیشترین مقدار تو مدلای مختلف PSP هست و میتونی توش حدود ۱۳ تا بازی بریزی شبیه ساز PS1 هم روش جواب میده در حالت هک شده همین دیروز هم بازی resident evil 2 ps1 که دو تا دیسک هست رو روش ریختم مثل بنز هر دو تا دیسک رو اجرا کرد بلندگوهاش استریو هستن و رمم میخوره و خروجی تلویزیون هم داره و کوچیک تر و قابل حمل تر هست و معایبشم اینه که
۱-رمش مدل m2 هست که خیلی قدیمیه و سخت دست دوش گیر میاد که البته با توجه به حافظه ۱۶ گیگش خیلی هم بهش نیاز نداری.
۲-صفحش کوچک تر از بقیه مدلاست ۳.۸ اینچ که از ۴.۲ اینچ بقیه مدلا کوچک تره ولی به نظر من که مشکلی نیست این مورد.
۳-باتریش قابل تعویض توسط صاحبش نیست باید ببری پیش تعمیر کار که اینم باز زیاد مشکلی نیست.
۴-جنس بدنش به شدت مستعده خط و افتادن هست به خصوص صفحه دکمه ها که اگه حواست نباشه خش میفته و حتی عرق سوز هم میشه به راحتی با عرق دست که میتونی براش طلق بگیری و سلفون بزاری موقع بازی کردن رو صفحه دکمه ها تا چیزیش نشه و همچین تاشو بودنش هم ممکنه باعث خط افتادن بشه رو صفحه دکمه یا لولاهاش خراب شه که باید موقع باز و بسته کردنش حواست باشه بهش با دقت باز و بسته کنیش که البته با استفاده از دسته ps3 میتونی کلا از باز و بسته کردنش خلاص شی در حالت بسته روشنش کنی و با دسته ps3 باهاش بازی کنی یه خوبی هم که جنس بدنش داره وقتی میخوای دست دوم بخری چون بدنش همون طور که گفتم به شدت مستعده خش افتادنه راحت از خط و خشاش میتونی تمیز بودن و در حد بودن دستگاه رو تشخیص بدی
یه مدل دیگه هم داره به نام slim که خودش دو نوع داره 2000 و 3000 که این دو تا زیاد ازشون چیزی نمیدونم ولی خوبن فکر کنم از go و این دو تا مدل که الان گفتم psp بخر در مورد هکم فکر کنم همه مدلاش هک میشن ولی دقیق اطلاع ندارم فقط میدونم go هک شده و هک خوبی هم داره یه سریا یه زمانی بودن هک دایمی نداشتن خاموش میکردی دستگاه رو هکش میپرید دوباره باید هک میکردی حالا نمیدونم هک دایمی برای اون مدلا اومد یا نه فک کنم هک دایمی براشون اومد ولی مطمین نیستم شما وقتی دست دوم بخری هک شده بهت میدن دیگه کسی که psp هک نشده نداره ایران باز سوالی بود تو پی وی بیا ازم بپرس اگه خریدی لوازمش هم خواستی بگو بهم شاید سراغ داشته باشم اگرم خواستی مدل go بخری بهم میتونی بگی بهت کمک کنم که موقع خرید به کجاهاش دقت کنی
در ضمن ما سه تا کنسول دستی دیگه هم داریم psvita نسل بعدی psp که بازیای psp و ps1 رو ساپورت میکنه و همین طور نینتندو ds که گرافیکش در حده ps1 هست و نینتندو 3ds که گرافیکش نزدیک به همین psp و ps2 هست هر سه تا هم هک شدن البته بازی های نینتندو یه مقدار کژوال پسندن و زیاد بازی بزرگسال مثل resident evil نداره داره ولی کم داره نسبت به psp و psv شاید خوشت نیاد ازشون.

• Like
Reactions: residen and BehzaDG

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر