همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

خوب اون سایتی که میگید رو میتونم بپرسم چیه ؟
اگه نمیخواید بگید مهم نیست ...
سلام ،
گفتم که ---لینکه منبع رو اگه عادل وقت کرد امشب میاد میزاره (این پست رو ADELSOFT داده بود)---
از یوزر بدبخت من 7-8 نفری دارن استفاده میکنن:biggrin1:
منم یه پست دادم که رو هوا نباشی:biggrin1:

IPL Dumper یا PSAR Dumper چیه؟؟؟؟؟؟؟؟/

دوستان منم زياد اطلاعي از چيزي كه گفتيد ندارم , ميشه يكم دربارش توضيح بديد ....

بعدشم , خبري از هك 100 درصد نشده هنوز؟ هيچ خبره جديدي؟؟

سلام آقا یون من یهویی به سرم زد psp 3000 بخرم الان کدوم مدلش کامل هک شده و اگه خاموش بشه و روشن بشه هکش نمیپره؟ فیمتش؟ و آیا همه بازیهایی که رو 2000 نصب میشه رو 3000 نصب میشه؟
من چون یه فرصت خدادادی پیش اومده سریع باید بخرم لطفا سریع راهنماییم کنین

دوستان ، IPL دامپ کردن خیلی مهم نیست ، این Pre-IPL هست که باید Decrypt شه و برای ساختن CFW های دائمی نیاز به Decrypt کردن Pre-IPL هست که فعلا عملا غیر ممکنه .
یه چیز دیگه هم اینکه این IPL Dumper جدیدا منتشر نشده ، خیلی وقته .

آخرین ویرایش:
سلام آقا یون من یهویی به سرم زد psp 3000 بخرم الان کدوم مدلش کامل هک شده و اگه خاموش بشه و روشن بشه هکش نمیپره؟ فیمتش؟ و آیا همه بازیهایی که رو 2000 نصب میشه رو 3000 نصب میشه؟
من چون یه فرصت خدادادی پیش اومده سریع باید بخرم لطفا سریع راهنماییم کنین

الان psp2000 با مادربورد v3 و psp3000 ها كه مادربوردشون همشون از نوع v3 هستن هكه دائمي نشدن...(خودم 2000 v3 دارم , و منتظرم ....:()

(تا اونجا كه من ميدونم , مهمترين مزيت 3000 نسبت به 2000 كيفيت lcd بالاتره و يه ميكروفن كه 2000 ها ندارن , وگرنه از لحاظهاي ديگه هيچ فرقي ندارن....).

مدل هايي كه هك دايمي شدن psp2000 v2 بالا ترين مدلي هستش كه ميتوني بخري , من 1هفته پيش امام

خميني قيمت كردم 275هزار تومن....

بازي هاي 2000 رو 3000 انجام ميشه!!......:-"

پيشاپيش مباركه....;)

و البته 3000 هایی با مادر بورد : ta090v3 !!!!!!! که جدیدن !
راستی همونطور که گفتم pre ipl رو گن کامل به دست آورده!
راستی ipl dumper معلومه که جدیدا منتشر نشده !
pre ipl هم Decrypt نمیشه ! چون اصلا کد گزاری نشده ! تنها یک فایل text هست که وقتی روشن میکنی از micro chip 27841# روی f0 کپی و اجرا میشه و تقریبا حدود 1 هزارم ثانیه بعد پاک میشه .
پس pre ipl کرک کردنی نیست !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or