همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
فیک؟
من دانلود کردم ، زیرنویس ـش رو هم گرفتم و کاملا همخوانی داره ، از خود abc هم ظبط شده:D
جریان چیه؟:D
درسته اشتباه از من بود :D ممنون. ولی فکر کنم فایلی که باید اکسترکت کنین ویروسی هست. حداقل آنتی ویروس من که همیشه آپدیت هست اینجوری تشخیص داد!

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اپیزود 4 فوق العاده بود. یکی از بهترین قسمتهایی که تا حالا از LOST دیدم. (در صورتی که این تخیلی بودن رو فراموش کنید دیگه:D)
بسیار هم پیچیده بود و کلی نکات جدید توش داشت. باید یکی دو بار دیگه ببینم...:thinking:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اون پسره فکر کنم جیکوب باشه ! اصلا معلوم نیست چی به چیه ! موندم چجوری میخوان سر و تهش کنن تو 14 قسمت دیگه !

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
خب منم این قسمتو دیدم . بازم انواع و اقسام ماجراهای جدید رو پیش رومون قرار داد و به سوالانت کمی پاسخ !:biggrin1:

فقط یک سوال برام پیش اومده :

چرا دود سیاه دیگه نمیتونه تغییر شکل بده و تا آخر به همین شکل میمونه ؟:confused:

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
فقط یک سوال برام پیش اومده :
چرا دود سیاه دیگه نمیتونه تغییر شکل بده و تا آخر به همین شکل میمونه ؟:confused:

احتمالا به این دلیله که لاک مرده و اون فقط میتونه به ادم های زنده تغییر قیافه بده

هیچ کس به این توجه کرد :
آخر سر توی غار عدد های که بغل اسم افراد کاندیدا نوشته شده بود همون عدد هایی بود که اینا تو دریچه تو کامپیوتر وارد میکردند

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
:eek:
1.مگه تو فصل 5 جیکوب کیت رو ندیده بود؟پس چرا اسمش رو صخره نبود؟یا کیت خیلی مهمتره یا هیچی نیست!
یه چیز دیگه:مگه بن نبود که گفته بود:باید جسد لاک رو هم بیارین؟همین باعث شد که جیکوب بمیره!مگه بن واسه جیکوب کار نمیکرد؟چرا جیکوب چیزی گفت که باعث مرگ خودش بشه؟!:confused:البته شاید یه دلیل دیگم داشته باشه:لاک هم مثل سعید زنده بشه!چه شود!

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
:eek:
1.مگه تو فصل 5 جیکوب کیت رو ندیده بود؟پس چرا اسمش رو صخره نبود؟یا کیت خیلی مهمتره یا هیچی نیست!
یه چیز دیگه:مگه بن نبود که گفته بود:باید جسد لاک رو هم بیارین؟همین باعث شد که جیکوب بمیره!مگه بن واسه جیکوب کار نمیکرد؟چرا جیکوب چیزی گفت که باعث مرگ خودش بشه؟!:confused:البته شاید یه دلیل دیگم داشته باشه:لاک هم مثل سعید زنده بشه!چه شود!

خوب شاید نقش هموار سازی برای اون 6 نفر بوده باشه. یا هم ممکنه نقش نهایی رو ایفا کنه. اون 6 تا رو باید تو دریچه میزدی . شاید کیت همون کلیدی که دزموند داشت باشه یا چیزی شبیه این.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
هیچ کس به این توجه کرد :
آخر سر توی غار عدد های که بغل اسم افراد کاندیدا نوشته شده بود همون عدد هایی بود که اینا تو دریچه تو کامپیوتر وارد میکردند
آره خیلی جالب بود.
4. جان لاک
8. هوگو
15. جیمز
16. سعید
23. جک
42. کوآن (به نظرم باید سان باشه!)

نکته خیلی جالب این بود که کیت اصلا نبود! من فکر میکنم کیت آخرش بمیره!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل
احتمالا به این دلیله که لاک مرده و اون فقط میتونه به ادم های زنده تغییر قیافه بده

مگه کریستین ( پدر جک ) زنده بود که دود سیاه مثل اون شد ؟ اتفاقا من به قیافه ی آدمای مرده در میاد . اما نمیدونم چرا دیگه نمیتونه تغییر قیافه بده ؟

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
مگه کریستین ( پدر جک ) زنده بود که دود سیاه مثل اون شد ؟ اتفاقا من به قیافه ی آدمای مرده در میاد . اما نمیدونم چرا دیگه نمیتونه تغییر قیافه بده ؟

اصلا اونو یادم رفته بود . ولی شاید دوده شبیه کریستین نشده باشه . ولی باز از یه طرف کریستین با کلیر می گرده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر