همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

r7asmu7s

کاربر سایت
Nov 5, 2008
273
نام
مهرزاد
منم حدسم اینه که بمب کار میکنه و همه چیز به روال خودش برمیگرده !
نخیر !! اگه اونجوری باشه می خوان یه فصل بدن بیرون فقط به سوالای باقی مونده جواب بدن ؟!

و باز هم یه سری چرندیات به اندرونی مغزمون دخول خواهند داد !!

باشد که رستگار شویم !! :D

//

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خو تبریک میگم فصل جدید 2 فوریه شروع میشه- این یک ماه رو باید تو خماریش بمونی:(
Season 6, Episode 1: LA X

Original Air Date—2 February 2010

----------
پ.ن:2تا تاپیک مونده بود تا بره زیر خاکها-هواستون کجاست این جزیره گم بشه، پیدا نمیشه ها:biggrin1:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
من که هیچی یادم نمیاد:D

من نیز همین مشکل رو دارم خیلی از جزئیات رو فراموش کردم :biggrin1:
اخه بین فصل ها یه کم فاصله زیاده ما هم که حسابی ذهنمون مشغول موندیم چی کار کنیم! کاش قبل از اینکه فصل 6 بیاد یه خلاصه ای چیزی ار فصول قبلی بدن بیرون ما پیرمردها هم کارمون را بیفته :biggrin1:

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
من نیز همین مشکل رو دارم خیلی از جزئیات رو فراموش کردم :biggrin1:
اخه بین فصل ها یه کم فاصله زیاده ما هم که حسابی ذهنمون مشغول موندیم چی کار کنیم! کاش قبل از اینکه فصل 6 بیاد یه خلاصه ای چیزی ار فصول قبلی بدن بیرون ما پیرمردها هم کارمون را بیفته :biggrin1:

من که وقتی dvd هارو واسه دوستم رایت میکردم 5 تا فصلو دوباره دیدم.
دو موضوع میخوام مطرح کنم.اساتید نظر بدن.
تا حالا توجه کردین که چنتا از شخصیت های لاست،اسمشون با ج شروع میشه؟!
جک شپرد-جیمز فورد-جولیت-جین کوان-جان لاک(همون جرمی بنسام)...این نکته شاید تا اینجا چندان مهم نباشه اما وقتی پای جیکوب به وسط میاد...
و نکته ی مهمتر اینکه تو فصل 5 معلوم میشه جیکوب تک تک این افراد رو +کیت،دیده.یعنی امکان
داره جیکوب با یکی از اینا نسبت خانوادگی داشته باشه؟
تو فصل 5،بنجامین به یه کسی که یادم نیست میگه:همه ی اون لیست هارو جیکوب به ما میداده. اما مگه تو اول فصل3 خود بن نبوده که به اتان و گودوین میگه در عرض 3 روز از همه ی مسافرا لیست میخام؟تو اون زمان کم هم که جیکوب نمیتونسته بهش دستور داده باشه.یعنی این یه قانونه که هر کی به جزیره میاد باید اسمشو به جیکوب برسونن؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
جک شپرد-جیمز فورد-جولیت-جین کوان-جان لاک(همون جرمی بنسام)...این نکته شاید تا اینجا چندان مهم نباشه اما وقتی پای جیکوب به وسط میاد...
و نکته ی مهمتر اینکه تو فصل 5 معلوم میشه جیکوب تک تک این افراد رو +کیت،دیده.یعنی امکان
تو فصل 5،بنجامین به یه کسی که یادم نیست میگه:همه ی اون لیست هارو جیکوب به ما میداده. اما مگه تو اول فصل3 خود بن نبوده که به اتان و گودوین میگه در عرض 3 روز از همه ی مسافرا لیست میخام؟تو اون زمان کم هم که جیکوب نمیتونسته بهش دستور داده باشه.یعنی این یه قانونه که هر کی به جزیره میاد باید اسمشو به جیکوب برسونن؟
در مورد اسپویل اولت بگم!اینقدر از این جوری چیزها توش گذاشتن براش گمراه کردن ولی ربطی به اصل داستان نداره!

-ولی در مورد دومی هم قبلا توی فروم لاست خونده بودم-اونجا هم روش بحث کردن

در کل بحث در باره این سریال بی نتیجست!

پ.ن:یک جا رو پیدا کردم 2 مگ دارن لاستم جور شد به به!!!تا بیاد سریع میچکوننش:biggrin1:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
سلام من تازه زدم تو نخ lost دیدن تازه فصل 2 هستم ....برای من خوب هست چون تا فصل 5 رو دارم و دیگه تو خماری نمیمونم ...راستی فصل 5 چند قسمت هست ...بعد کدوم فصل از همه قشنگ تر ه؟؟؟؟؟؟؟؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
درباره اسپويل دومتون تا اونجايي كه من يادم هستش بن اين حرف رو زد ولي آخر فصل 5 وقتي داشت جيكوب را ميكشت بهش گفت كه چرا هيچوقت به من اعتماد نداشتي و نزاشتي من ببينمت و من رو به جاي لاك انتخاب نكردي!!
پس اون حرف رو دروغ به لاك ميگه كه خودش رو بالاتر نشون بده!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر