همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,780
نام
امیر
سلام نمی دونم شما موقع دیدن سریال lost حالت یه معتاد بهتون دست داده یا نه چون من بد جوری معتاد شدم اما اعتیاد بد دردیه :biggrin1: الان تا s4e10 دیدم و بقیه شو ندارم هنوز ولی دقیقا وقتی یه سیزن تموم میشه و دیگه سیزن نداری مواد بهت نمیرسه حس بسیار بدی به ادم میدسته !!
من تا حالا تو این تایپک پست نداده بودم .از اول این تایپک و خوندم و حرفایی بچه ها زده بودن در مورد بازیگرای سریال اما چیزی که من تو این سریال دیدم این بود که من همه بازیگراشو چه منفی و چه مثبت دوست دارم از بن گرفته تا جک همه خوبن . این سریال اصلا بازیگری که آدم ازش بدش بیاد نداره یکی از بچه ها گفته بود من از چارلی بدم میاد ولی من توی سیزن 3 اون قسمت مربوط به چارلی گریه کردم یا دزموند. همه او همه دوست داشتنی هستن .

ولی از اون یارو kate بدجوری بدم میاد:biggrin1: یه حورایی با جولیت بیشتر حال میکنم . اه اه زنیکه از اول سریال هر کسی سر راهش رسید 1 اینچ به صورتش نزدیک شد سریع پرید به لب و دهنش :biggrin1: حیا هم خوب چیزیه :biggrin1: البته اون جولیتم ازش کم نمیاره ولی باز یک کمی آب شسته تره :biggrin1:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
هر کسی سر راهش رسید 1 اینچ به صورتش نزدیک شد سریع پرید به لب و دهنش

کیت که خداییش عقده ایه زنیکه ! هربار هم آمپرش میزنه بالا میره می پره رو سویر :)
سویر هم باحال بهش انداخت تو اپیزود 7-8 و اینای سیزن 4 :)

جولیت ولی بچه خوبیه تقریبا بین اینا که تو جزیره ن در حد نرمال قرار داره .
اون یارو کلیر هم خیلی بچه مثبته دیگه ! دلم برا چارلی می سوخت بیچاره :)

واقعا من بن رو میپرستم خیلی آدم باهوشیه به نظرم اگه یه کم بقیه باهاش کنار بیان خیلی همه چیز بهتر پیش میره . . .

من هربار باید کلی منتظر بمونم قسمت های جدید بهم برسه ، تا بخواد برسه دستم اصلا داستان و اینا رو یادم میره :)

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر
منم تونستم 13-14 رو ببینم....یک سری سوال ها مشخص شد یکسری دیگه اومد جاشون

اول اینکه فهمیدیم دلیل غیبت اصلی sawyerتوی flashforwardها چی بود...اونم اینکه اصلا جزیره رو این بن مادر مرده ناپدیدش کرد.....جاکوبی اصلا وجود نداره ...اون بابای جک هست تازه کیت هم شیطون بازی درآورده و میدونست......جین بیچاره هم مرد....البته اینو شک دارم چون تیو فلش فوروارد ها بود
.........................................
حالا سوالی که منو انداخته توی گیر زندگی.......جان مرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دزموند دیگه نمیاد؟؟؟؟
ولی یک چیزی که خوشم اومد پیش بینیه آرین بود که گفت سیزن بعدی رو توی شهر شروع میکنن.....ولی هیجان LOST توی فضای مرموز جنگل با اون رازهاشه..........خلاصه که جک........

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
خب منم سیزن 4 رو تا آخر دیدم بالاخره :D

حالا سوالی که منو انداخته توی گیر زندگی.......جک مرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

جک؟ منظورت جان لاکه؟

حالا به نظرتون سر Sawyer چه بلایی اومده؟ وقتی کیت با جک حرف میزد و میگفت باید برم وگرنه شک میکنه که کجام منظورش کی بود؟ آرون؟ یا شایدم Sawyer؟

اگه پایه هستین کل معماهایی که از اول سریال مطرح شده و تا آخر سیزن 4 جوابی بهشون داده نشده رو اینجا بنویسیم

در ضمن فرهنگ گفته بودی اپیزود 13-14 حدود 2 ساعته ولی واسه من یک ساعت و 20 دقیقه بود. مال من کم داشته یا مال تو زیاد داشته؟ :D

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
خب منم سیزن 4 رو تا آخر دیدم بالاخره
آب و هوا زدگی (جــَو گرفتی :D ) چه کارایی که نمیکنه ! عجب سرعتی :eek:
همی دیروز بود اومده بودی میگفتی سیزن 2 رو از کجا دانلود کنم :D

در ضمن فرهنگ گفته بودی اپیزود 13-14 حدود 2 ساعته ولی واسه من یک ساعت و 20 دقیقه بود. مال من کم داشته یا مال تو زیاد داشته؟
نه فرهنگ رو من از بچگی میشناختم همیشه تو تخمین مشکل داشت :biggrin1:
درسته . اين بابا تو قسمت 11 هستش و البته زمان حضورش هم خيلی جالبه.
من از اون موقع که اینو گفتی توی کف بودم تا بهم رسید :biggrin1:
واقعا زمان حضورش خیلی جالب بود
قضیه ی لاک یه کم پیچیده شد !
ولی من دارم به این نتیجه میرسم که این یارو ریچارد خوده جیکوبه :biggrin1:
دلیلش پایین تره :arrowd:
مهمترین نکته توی این قسمت هم این بود که بالاخره فهمیدیم بابای جک واقعآ زندست و اون همه اتفاق از اول تا حالا ( توی اولین قسمتا که جک باباش رو میدید و بعدش تابوتش خالی بود و بعد رفت زمان آینده و دوباره باباش رو دید و ... ) الکی نبوده.
آره ولی واقعا چجوری آخه ؟ doesn't make sense !
اگه بابای جک قضیه ش اینجوری بوده ، پس یعنی اینا از قبل برای جک و بروبچ اوشینیک 815 نقشه داشتن دیگه . . . ولی می دونیم که اینطوری نبوده .

بازم میرسم به این حرفه خودم :
یه چیزه کلی هم در مورد سریال اینه که واقعا بعضی جاها نویسنده ها زیاده روی کردن. شما فکر کنید توی یه هواپیما که همه ی مسافراش مثلا اهله یه شهر هستن ، به اندازه ی این 815 روابط بین مسافر ها در نمیاد ! تازه 815 مسافراش هرکدوم ماله یه کشوری هستن ! جک و کلیر که خواهر در اومدن و اونم از بابای لاک که سویر در اومد و . . .
----------------------------

آریا :
بابا من که آرزو دارم بحث کنیم ولی هیچ کی به جز 2 , 3 نفر اینجا اپیزودهای جدید رو نمیبینه که بتونیم تجزیه تحلیل و بحث کنیم. وگرنه همین اپیزود 11 انقدر چیز داشت که میشه 10 صفحه راجع بهش گفت.
خوب منتظریم بیا 10 صفحه بگو :biggrin1:

اگه پایه هستین کل معماهایی که از اول سریال مطرح شده و تا آخر سیزن 4 جوابی بهشون داده نشده رو اینجا بنویسیم
همون اثراته آب و هوائه ها :-"

جزيره يه خاصيتی داره که ميتونه تو زمان عقب جلو بشه.
واقعا این قضیه رو نگاه کنید مثلا . آخه یعنی چه بابا .
یا اون قضیه ی دود سیاه .
یا جوون موندن ریچارد که فکر کنم به همون عقب و جلو کردن زمان وصل باشه .
واقعا چه دلایله منطقی یی میخوان برا این مسائل بیارن ؟ تا یه کم قبل تر هر معمایی منطقی حل میشد .
مثلا خیلی لذت بردم وقتی قضیه اون خرس قطبی ها مشخص شد . یا جسد بر و بچ رو که کف اقیانوس پیدا کرده بودن.
ولی دیگه اینجوری اگه پیش بره هیچ دلیل منطقی برای این معما های جدیدشون نمیتونن بیارن.

قضیه ی جیکب حالا . نگاه کنید اینطوری که معلومه این پسره ریچارد از عقب جلو کردن زمان داره استفاده میکنه هی هر زمانی سرو کله ش پیدا میشه ! یه جورایی با این حساب سرد و گرم روزگار رو چشیده :)
میشه با حساب تجربیاتی که میتونه تو این سال ها بدست بیاره گفت که ریش سفیدشونه.
خوب کی رو از این لایق تر پیدا میکنید برای جیکب بودن ؟
آریا شما میگفتی حدس میزنی جیکب اون سیاهه س ؟ خوب فکر کنم یادمه همین سیاهه بود که این تیمه رو فرستاد جزیره تا همه رو قتل عام کنن دیگه (نه؟!) . جیکب که جزیره مثل موم تو دستشه نمیاد همچین کاری بکنه .
البته بابای جک هم میتونه جیکب باشه هااا
73.gif

پ.ن. webisodes با mobisodes فرق دارن ؟

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,005
من سیزن 4 تا قسمت 10 رو دارم برای همین میخواستم بدونم الان شبکه ای هست که سیزن 4 رو پخش کنه؟در ضمن من جی باکس دارم و اکثر کانالهای کارتی رو دارم برای همین بی زحمت هر کانالی که بود بگید که بدجور تو کفم.ممنون

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
حالا به نظرتون سر Sawyer چه بلایی اومده؟ وقتی کیت با جک حرف میزد و میگفت باید برم وگرنه شک میکنه که کجام منظورش کی بود؟ آرون؟ یا شایدم Sawyer؟
این که خیلی معلومه!:biggrin1:
ارون دیگه!

بن به جک گفت:همه را باید بیاریم.بعد خوابی که کیت دید نشان میداد که کلیر میگه ارون را نباید بیاری! دفعه بعد یک جنجالی هم اینا دارند!

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,780
نام
امیر
اقا من بد جوری تو کف قسمتهای 11 به بعدم گیرم نیومده یکی لینک دانلود بده اگه زیرنویس داشته باشه که خیلی بهتره اگه نداره که لینک زیرنویسشم بذاره خدا الهی مادر بچه هاشو زیاد کنه.آمین

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
این که خیلی معلومه!:biggrin1:
ارون دیگه!

از کجا خیلی معلومه؟ همچین جمله‌ای بیشتر میتونه مربوط به شوهر یا حداقل دوست‌پسر باشه تا یه بچه‌ی 2-3 ساله که تازه احتمالا اون موقع خوابه!

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
oh oh
ييهو همه ديدن!:)

در ضمن فرهنگ گفته بودی اپیزود 13-14 حدود 2 ساعته ولی واسه من یک ساعت و 20 دقیقه بود. مال من کم داشته یا مال تو زیاد داشته؟ :biggrin1:
خو درسته. منظور من اون جوری بود که شبکه ميگه. در حالت عادی هر اپيزود تقريباً 40 دقيقه ست در صورتی که وقتی که از TV پخش ميشه با تبليغات 1 ساعته.تو اين مورد هم چون 2 اپيزود رو به هم چسبونده بودن، شده 1 ساعت و 20 دقيقه ،در صورتی که abc ميگه Season Finale ما خفنه و 2 ساعته ست.:biggrin1: و به Two-Hour Season Finale معروفه.

ولی دیگه اینجوری اگه پیش بره هیچ دلیل منطقی برای این معما های جدیدشون نمیتونن بیارن.
خب خيلی دنبال منطق نباشيد، چون مشخصه که يه سری چيزا اصلاً منطقی نيست که برميگرده به اينکه سريال Fiction هم هست.
خو مثلاً دود سياه - که زنده هم هست - رو چه جوری ميخوايد با منطق توجيح کنيد؟:biggrin1:
webisodes با mobisodes فرق دارن ؟
قبلاً توضيحشو نوشته بودم :

بعد از پخش سيزن 3 ،شبکه ABC با Verizon - که يه اپراتور موبايل هست - قرارداد بست که ميشد يه سری کليپ از صحنه های حذف شده ی سريال و چيزای ديگه رو از طريق اين اپراتور روی موبايل گرفت که به Lost Mobisodes معروف شد.چند وقت بعدش همون کليپ ها رو ABC توی سايت رسمی Lost گذاشت که از اون به بعد به Lost Webisodes شناخته ميشدن.صحنه های حذف شده در نوع خودشون جالبن اما 2-3 تا کليپ از ويديو های مؤسسه ی Hanso تو اين کليپ ها بود که قابل توجهه.يکی از اين کليپ ها ويديوی Orientation ايستگاه شماره ی 6 يا همون Orchid ـه که نکته ی خيلی جالبی رو عنوان ميکنه ( راجع به يکی از قابليت های جزيره ست )توی Youtube سرچ کنيد Lost Orientation. توجه کنيد که 6 تا Station بيشتر وجود نداره.که از اين 6 تا 3 تاشون موجوده(3،5،6) که 3 و 5 رو قبلاً تو خود سريال ديديد.

آخرین ویرایش:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
To Farhang
قبلاً توضيحشو نوشته بودم :
نگفته بودی که موبیزود شد وبیزود :biggrin1: شایدم من دقت نکردم . . .

که از اين 6 تا 3 تاشون موجوده(3،5،6) که 3 و 5 رو قبلاً تو خود سريال ديديد.
فکر کنم 6تاش تا موجود باشه ها . . .
اسماشونو که یادم نیس. ولی :
+ یکی اونی که زیره آب بود
+ یکی اونی که نیروی مغناطیسی و اینا رو تخلیه میکرد بعد منفجر شد .
+ یکی اونی که میخاییل توش کار میکرد که اینم منفجر شد.
+ یکی اون زیر زمینه که پیدا کردن پره تلویزیون بود.
+ اونی که یه جورایی آزمایشگاه بود و البته اونم زیره آب بود و یه مدت جک توش زندانی بود.
+ اون دهکده که توش زندگی میکردن

To Behzad
از کجا خیلی معلومه؟ همچین جمله‌ای بیشتر میتونه مربوط به شوهر یا حداقل دوست‌پسر باشه تا یه بچه‌ی 2-3 ساله که تازه احتمالا اون موقع خوابه!
خوب ببین oceanic 6 رو دقت کن ، یعنی 6 نفر از جزیره در اومدن.
جک - کیت - ارون - سعید - هارلی - سان
دیگه کسی در نیومده ، احتمالا همون ارون بوده.
+ البته بن هم خودش در رفته که اون حسابش جداس .
+ اون جین هم نفهمیدم اون وسط چی میگفت ! گذشته ش رو نشون میداد ؟
البته من تا اپیزود 11 دیدما

آخرین ویرایش:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
فکر کنم 6تاش تا موجود باشه ها . . .
:biggrin1:
فيلم Orientation ـش منظور بود:biggrin1: