همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
بعضیا دیگه واقعا شورشو دراوردن با این غرزدنا و انتقادای بعضا مضحکشون .... !
اقا خوشتون نمیاد نبینید . زورتون که نکردن .... .
کسایی که اینجا پست میدن تا اونجایی که من دیدم همه از طرفدارای سریال هستن .
اکثر انتقادها هم درسته .
باید همونجور که از شنیدن تعاریف مثبت از سریال محبوبت کیفور میشی ، گوش شنیدن انتقادا رو هم داشته باشی .

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
سلام !
سلام

اکثر انتقادها هم درسته .
باید همونجور که از شنیدن تعاریف مثبت از سریال محبوبت کیفور میشی ، گوش شنیدن انتقادا رو هم داشته باشی .
من نه فن این سریال هستم نه جزو سریالای به اون صورت محبوبمه این مجموعه منتها از دیدگاه یه ادم منصف و بدون تعصب که نگاه میکنم به بعضی انتقادا جدا حرصم میگیره .
بعضیا اصلا یادشون رفته که فصلای اولیه رو با چه شور و شوقی پیگیری میکردن و چه لحضات منحصربفرد و لذت بخشی رو این سریال براشون به ارمغان اورده .
البته که منم قبول دارم لاست تو فصول اخر افت کرد اما به هر حال هر چیزی یه فرازو نشیبی داره و علاوه بر این دلایلی که الان داره برا اتفاقات مختلف بیان میشه ایدا دور از انتظار نبود ..... .
الان خیلی از بچه ها دچار حالتی شدن که من اسمشو میزارم "لاست زدگی"! که قبل ازین که به افت کلی سریال برگرده برمیگرده به افراط در دیدن پیاپی این سریال یا به طور کلی شیوه ی زمانبندی تماشا کردنش ...... .

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
قسمت 13 میتونم بگم افتضاح بود! فصل های اول و دوم کجا و این چرندیاتی که الان دارن تحویلمون میدم کجا!؟
من نیمی از جذابیتی که این سریال برام داشت این بود که بفهمم پدر جک چطور زنده شده و اومده توی جزیره ؟! و مشخص شد که جناب دود سیاه عشقش کشیده و به داخل جسم بابای جک حلول کرده!!! انتظار ما چی بود و پاسخ سازنده ها چی!؟

بعضیا دیگه واقعا شورشو دراوردن با این غرزدنا و انتقادای بعضا مضحکشون .... !
شما بیا به این انتقادات مضحک پاسخ غیرمضحک و منطقی بده!

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
من نه فن این سریال هستم نه جزو سریالای به اون صورت محبوبمه این مجموعه منتها از دیدگاه یه ادم منصف و بدون تعصب که نگاه میکنم به بعضی انتقادا جدا حرصم میگیره .
بعضیا اصلا یادشون رفته که فصلای اولیه رو با چه شور و شوقی پیگیری میکردن و چه لحضات منحصربفرد و لذت بخشی رو این سریال براشون به ارمغان اورده .
البته که منم قبول دارم لاست تو فصول اخر افت کرد اما به هر حال هر چیزی یه فرازو نشیبی داره و علاوه بر این دلایلی که الان داره برا اتفاقات مختلف بیان میشه ایدا دور از انتظار نبود ..... .
الان خیلی از بچه ها دچار حالتی شدن که من اسمشو میزارم "لاست زدگی"! که قبل ازین که به افت کلی سریال برگرده برمیگرده به افراط در دیدن پیاپی این سریال یا به طور کلی شیوه ی زمانبندی تماشا کردنش ......
دلیل نمیشه چون فصول اولش خوب بوده ( همین الانم نسبت به خیلی سریالا سطح کیفیش بالاتره ) الان مشکلاتش رو ندید بگیریم و بعضی جاهای عذاب آور این فصل آخر رو به لحظات مفرح فصول 1 و 2 ببخشیم .

khashiyarshi

کاربر سایت
May 30, 2008
74
به نظرم از اول هم معلوم بود که دلیل علمی براش ندارن.برای همین حرص نمی خورم .
بیشتر من روابط آدم هاش با هم خوشم میاد نه قسمت فانتزیش!

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
( همین الانم نسبت به خیلی سریالا سطح کیفیش بالاتره )
پرهام جان نسبت به کدوم سریال ها Lost سطح کیفیش بیشتره ؟
من خودم الان بالای 6 تا سریال رو دارم به صورت همزمان دنبال می کنم... کم ارزش ترینش برام Lost شده...یه زمانی Lost خیلی برام ارزش داشت... ولی الان انقدر علاقه ام زیاد شده 3-4 روز بعد از اومدن لینک ها دانلود می کنم و به زور می بینم.

Lost یه سریالی بود که زمان مطرح کردنش سوالاتش...سوالات انقدر پیچیده و اسرار آمیز در عین حال هیجان انگیز بودن که کسی انتظار جواب آبکی مثل چیزی هایی که توی S5-6 داریم می بینیم نداشته و نداره.

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
جواد منظورم فقط داستان نبود .
مجموعه ای از عوامل .
مخصوصاً کیفیت ساخت . با اینکه اُفت داشته ولی هنوزم خیلی حرفه ای و تر و تمیزه .

BIGBOSS LV99

کاربر سایت
Nov 19, 2007
138
نام
mahbod
سلام

اکثر انتقادها هم درسته .
دوستایی که از نحوه ی جواب دادن به سوالات ناراضی ان میتونن با یه مثال بگن که اگه جوابا چطوری بود راضی میشدن؟!:smile:مسلما جوابا هرچی باشه هم یه عده راضی میشن و یه عده ناراضی !اما کسایی هم که الان ناراضی اند نباید به فصل 6 بخندن بهتره برن پست های قبلی خودشون رو تو این تاپیک بخونن که 5فصلرو چطور تعریف وتمجید میکردن.حالا هم که از فصل اخر خوششون نمیاد اسم سریالو میزارن آشغال و درپیت!حداقل به احترام اینکه لاست 5 فصل تا سر حد مرگ بهشون هیجان داده نقد های منفیشون رو یا واسه خودشون نگه دارن،یا حداقل دوزش رو کم کنن و بهش نخندن.

آخرین ویرایش:

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
دوستایی که از نحوه ی جواب دادن به سوالات ناراضی ان میتونن با یه مثال بگن که اگه جوابا چطوری بود راضی میشدن؟!مسلما جوابا هرچی باشه هم یه عده راضی میشن و یه عده ناراضی !اما کسایی هم که الان ناراضی اند نباید به فصل 6 بخندن بهتره برن پست های قبلی خودشون رو تو این تاپیک بخونن که 5فصلرو چطور تعریف وتمجید میکردن.حالا هم که از فصل اخر خوششون نمیاد اسم سریالو میزارن آشغال و درپیت!حداقل به احترام اینکه لاست 5 فصل تا سر حد مرگ بهشون هیجان داده نقد های منفیشون رو یا واسه خودشون نگه دارن،یا حداقل دوزش رو کم کنن و بهش نخندن.
اولاً که چرا پست من رو نقل قول کردی ؟!
دوماً بازم تکرار میکنم ، اینکه نقصهایی که سزیال تو فصل آخر پیدا کرده رو به خاطر عالی بودن فصلهای قبلیش ندیده بگیریم ، اصلاً منطقی نیست .
شما الان میتونی از پژو 405 های موجود انتقاد نکنی چون یه زمانی بهترین ماشین بازار ایران بوده ؟ بگی چون این همون 405 که عالی بود و ماشین سال اروپا شد ، الان هم با اینکه این همه مشکل و کمبود داره ، بازم به خاطر همون گذشته عالیش ازش انتقاد نمیکنم ؟

3dclub

کاربر سایت
Mar 29, 2007
92
دوستایی که از نحوه ی جواب دادن به سوالات ناراضی ان میتونن با یه مثال بگن که اگه جوابا چطوری بود راضی میشدن؟
ببین اصلا مساله سر جوابهایی که به معماها داده شد نیست ، دقیقا سر سوالات هستش!
حالا ما که ادعای سریال خوری و این حرفارو نداریم ولی بیش از 90% معماها تا آخر فصل پنج ،هیچ جوابی براش داده نشد. و به جای پاسخ ، معمای جدیدی مطرح میشد.
دوستایی که میگن فصل 1 و 2 خوب بود! ولی انتقاد اصلی رو میشه از همین فصول مطرح کرد چون اگه اشتباه نکنم از همون فصل 1 بود که:
مساله دود سیاه مطرح شد و همون باعث شد که اولین جنایت تو جزیره بعد از سقوط صورت بگیره و خلبان هواپیما بدست اون کشته بشه
ولی چون ماهیت معما رو دقیقا لمس نکرده بودیم ،با آب و تاب منتظر بودیم چی میشه .
نمیدونم با من موافقید یا نه. ولی با مطرح شدن دود سیاه و هویدا شدن ماهیت اون
میشه گفت یکی از مضخرفترین معما های سریال لاست بود چون با هیچ استدلال عقلی نمیشه اونو توجیه کرد.نه فقط این،بلکه اصلا با ماهیت سریال لاست که داشت با شکل منطقی جلو میرفت اصلا سنخیتی نداشت.
هر چند که باید حق رو به سازندگان لاست داد چون هدف دیگه ای دنبال میکنن! و اینها تو فرعیات Lost هستش:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر