همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
محمد

مادر جان لاک؟! من هر چی فکر میکنم یادم نمیاد کجاش رو میگی:confused: کی مادر جان لاک دزموند رو کمک کرد؟!
یه سوتیه اساسی دادم:laughing:
بن آخر قسمت 2 میگه any luck من فکر کردم اسمشو صدا میزنه:laughing: گفتم مادر جان لاکه!
ولی با اینکه من اشتباه کردم بازم این زنه معلوم نیست کیه چیه اصلا از کجا این چیزارو میفهمه؟؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
درود بر دوستان عزیز
شرمنده وسط بحث داغتون پا برهنه وارد شدم :cheesygri
خانم Evangeline Lilly یا Kate Austen در سریال ، بیست و دومین دختر شایسته سال 2008 انتخاب شدن!
264381.jpg
ایشون بالاتر از Kate Winslet 99 ، Aishwarya Rai 60 ، Angelina Jolie 42 قرار گرفتن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
منم نمی دونم چرا حالم از این دختره به هم میخوره.:sick: از اون نامرد های بی شعوره که بعد از اینکه اشتباه میکنه به گه خوردن میوفته. بعدشم دوست داره با همه باشه هم خدا رو میخواد هم خرما رو. :D

ببخشید تند شد چون حرصمو خالی کردم :D

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من الان دارم سیزن چهار رو نگاه میکنم و قسمت اول سیزن چهار هستم.
کلا هم از سیزن 1 تا 4 تعداد 22 تا DVD هست که اولین قسمت سیزن 4 از DVD شماره 19 شروع میشه.
با توجه به صحبت هایی که تو صفحات آخر تایپیک شد و اینکه یه سری از بچه ها میگفتن قسمت آخر سیزن 4 پخش نشده، می خواستم ببینم که این قسمت تو DVD های من هم موجود نیست و باید اونو دانلود کنم؟(اصلا چرا قسمت آخر سیزن 4 پخش نشد؟).
یا علی مدد

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
از وقتی خیانت کرد به دکتر ازش بدم اومده:D!!

سلام
بچه ها من الان دارم سیزن چهار رو نگاه میکنم و قسمت اول سیزن چهار هستم.
کلا هم از سیزن 1 تا 4 تعداد 22 تا DVD هست که اولین قسمت سیزن 4 از DVD شماره 19 شروع میشه.
با توجه به صحبت هایی که تو صفحات آخر تایپیک شد و اینکه یه سری از بچه ها میگفتن قسمت آخر سیزن 4 پخش نشده، می خواستم ببینم که این قسمت تو DVD های من هم موجود نیست و باید اونو دانلود کنم؟(اصلا چرا قسمت آخر سیزن 4 پخش نشد؟).
یا علی مدد

نه حسن اون یه بحث دیگه بود:D پخش شده تو دی وی دی تو هم 100% هست:D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بفرما.
حالا بگيد Kate فلان و بيسار.:biggrin1:
انتخابهاي من اصلا حرف نداره.:biggrin1::biggrin1::biggrin1: حالا حرص بخوريد.:biggrin1::shrewd:
البته منظورم انتخاب بهترين بازيگر بودا.:-" (:biggrin1:)

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
سلام عليكم:biggrin1:
نه من تو برف اومدم كافي نت يه سر بزنم اما سرگيجه نميذاره همه مطالبو بخونم.فقط يه چيز فعلا بگم:biggrin1:
اقا من يه فكري كردم:biggrin1: درباره اون whispers(زمزمه ها)
من فكر ميكنم ممكنه اين پچ پچ ها صداي خودشون باشه.مثلا اين افراد زماني كه دريچه رو منفجر ميكنن توي جزيره وجود خارجي دارن درسته؟ از طرفي توي فصل 5 ميبينيم كه اينا يه مدل ديگه ميرن بالا سر دريچه منفجر شده.يعني در يك زمان دو حضور!من ميگم شايد اين پچ پچ هايي كه اينا توي فصلاي قبلي ميشنيدن صداي خودشون و حرفاي خودشون باشه و در اون مقاطعي كه در هر دو زمانها حضور دارن اينا رو ميشنون.يعني پچ پچ هايي كه در فصل 3 مثلا ميشنيدن صداي خودشون باشه در فصل 5! هوم؟:biggrin1:

soroushq

کاربر سایت
May 5, 2006
350
نام
سروش دیگه!
نظریه خوبی بود ولی من فکر نمی کنم که نویسنده هاش انقدر دور اندیش باشند.منظورم اینه که فکر می کنم سیزن به سیزن میرن جلو نه اینکه یه موضوعی رو الان به وجود بیارند که فصل بعد بخوان ادامش بدن.

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
نمیدونم شاید این سوال تکراری باشه
میخواستم بدونم کی این سیزن 5 ش پک میشه میاد تقریبا؟؟(منظورم زیر نویس و dvd هستااا)
ممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
نمیدونم شاید این سوال تکراری باشه
میخواستم بدونم کی این سیزن 5 ش پک میشه میاد تقریبا؟؟(منظورم زیر نویس و dvd هستااا)
ممنون
منظورت اینه که این دایوایکس ها تبدیل بشه به dvd با زیرنویس فارسی:D! همین الان 2 قسمت اولش اومده همین طوری:)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,544
نام
امیر
سلام عليكم:biggrin1:
نه من تو برف اومدم كافي نت يه سر بزنم اما سرگيجه نميذاره همه مطالبو بخونم.فقط يه چيز فعلا بگم:biggrin1:
اقا من يه فكري كردم:biggrin1: درباره اون whispers(زمزمه ها)
من فكر ميكنم ممكنه اين پچ پچ ها صداي خودشون باشه.مثلا اين افراد زماني كه دريچه رو منفجر ميكنن توي جزيره وجود خارجي دارن درسته؟ از طرفي توي فصل 5 ميبينيم كه اينا يه مدل ديگه ميرن بالا سر دريچه منفجر شده.يعني در يك زمان دو حضور!من ميگم شايد اين پچ پچ هايي كه اينا توي فصلاي قبلي ميشنيدن صداي خودشون و حرفاي خودشون باشه و در اون مقاطعي كه در هر دو زمانها حضور دارن اينا رو ميشنون.يعني پچ پچ هايي كه در فصل 3 مثلا ميشنيدن صداي خودشون باشه در فصل 5! هوم؟:biggrin1:
به به چه عجـــــــــــــــــــّب !:biggrin1:

هرگز نشه فراموش / SPOILER تون ضروریست:no: ( قربون قافیه:biggrin1: )

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
من فكر ميكنم ممكنه اين پچ پچ ها صداي خودشون باشه.مثلا اين افراد زماني كه دريچه رو منفجر ميكنن توي جزيره وجود خارجي دارن درسته؟ از طرفي توي فصل 5 ميبينيم كه اينا يه مدل ديگه ميرن بالا سر دريچه منفجر شده.يعني در يك زمان دو حضور!من ميگم شايد اين پچ پچ هايي كه اينا توي فصلاي قبلي ميشنيدن صداي خودشون و حرفاي خودشون باشه و در اون مقاطعي كه در هر دو زمانها حضور دارن اينا رو ميشنون.يعني پچ پچ هايي كه در فصل 3 مثلا ميشنيدن صداي خودشون باشه در فصل 5

زمزمه‌هارو که توی قسمت آخر (13)‌ فصل چهار نشون داد دیگه. همونجا که اون 4 تا سرباز اومده بودن بن رو ببرن قبل از اینکه دار و دسته‌ی بن بهشون حمله کنن صدای همون زمزمه‌ها اومد
بعدشم تا قبل از قسمت آخر سیزن 4 جابه‌جایی توی زمان وجود نداشت که بخوان صدای خودشون رو بشنون
از بیخ و بُن باطله این نظریه!
در ضمن هنوز چیزی نشون داده نشده که ثابت کنه میتونن توی 2 زمان حضور داشته باشن. توی فصل 5 هم 1 بار توی زمان رفتن عقب و قبل از منفجر شدن Hatch‌ رسیدن بالای سرش. همون موقع زمان رفت جلو و شد بعد از منفجر کردن Hatch

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر