همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,528
نام
امیر
درود.

فصل 1 LOST را امشب تمام کردم. بی نظیر بود. داستان با معنی و رقبت به ادامه دادن فیلم از خصوصیاتش هست. همانند موادی که تحریک کننده هست اقدام می کنه.

فیلم عالی بود. اون لحظه ی آخر اپیزود آخر که جک و لاک توی چاه را نگاه کردند جالب بود.

بهترین خصوصیتی که اون جزیره داشت باهم بودن یک سری افرادی که شاید قبلا از کنار هم بدون توجه رد می شدند اشاره کرد.

یکی از سکانس های آخر که همشون را توی هواپیما نشان می داد که به هم نگاه می کردند و با خصوصیات مختلف و دنیایی جدا در یک هواپیما می نشستند.

فصل2 دقیقا ادامه همین ماجراست؟ بازیگرها عوض می شوند؟

موفق باشید. watch Lost For Fun and love it.

بی نظیر بود.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
فصل2 دقیقا ادامه همین ماجراست؟ بازیگرها عوض می شوند؟

اره دیگه از سره همون hatch شروع میشه:D بازیگرها عوض نمیشن یه سری اضافه میشن:)

هلو برادر !! :D (گیر نده یعنی چی خودت میفهمی:D)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,528
نام
امیر
اره دیگه از سره همون hatch شروع میشه:D بازیگرها عوض نمیشن یه سری اضافه میشن:)

هلو برادر !! :D (گیر نده یعنی چی خودت میفهمی:D)
رسما معتاد شدیم رفت:D

امشب اگر فصل دوم را نبینم می میرم:biggrin1:

باید فردا بخرم...!:wink1:

یک سوال: سریال به انگلیسی چی می شه؟ :D

آخرین ویرایش:

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
دوستان منم تازه فیلم به دستم رسیده
مگه میشه دید
یه بار با این داداشم میبینم تا قسمت 5 بعد اون یکی میاد میگه منم باید ببینم باز میشینم با اون یکی میبینم
موندم چیکار کنم
راستی دوستان شما که نسخه dvd فیلمو دارید مشکلی با کپی تو هارد ندارید؟؟اخه ماله من کپی(ایمج )نمیگیره

Carbon

کاربر سایت
Aug 9, 2006
782
نام
مجتبی
اقا میگم کسایی که تا قسمت دو دیدن کلا چه طوری ارزش دان داره
منظورم اینه که نمیری تو کف قسمت بعدش
به عبارتی دیگر زندگی کردنت رو مختل نمیکنه؟:biggrin1:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اقا میگم کسایی که تا قسمت دو دیدن کلا چه طوری ارزش دان داره
منظورم اینه که نمیری تو کف قسمت بعدش
به عبارتی دیگر زندگی کردنت رو مختل نمیکنه؟:biggrin1:
اگه سیزن های قبلی رو دیده باشی پس باید بدونی چطور چیزیه.:D اگر هم ندیدی بگم که اولین پیشنهاد برای کسی هست که میخواد زندگیش و مخش مختل شه :D

من خودم که مثل معتاد ها نشستم منتظر قسمت بعدیم که بیاد همون لحظه دانلود کنم. چرا اینقدر دیر دیر میدن آخه کاش پست سر هم بود مثل قبلیا مینشستیم 1 هفته کلا صبح تا شب نگاه میکردیم . :((

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من خودم که مثل معتاد ها نشستم منتظر قسمت بعدیم که بیاد همون لحظه دانلود کنم. چرا اینقدر دیر دیر میدن آخه کاش پست سر هم بود مثل قبلیا مینشستیم 1 هفته کلا صبح تا شب نگاه میکردیم . :((
فردین جون اگه قرار بود پشت سر هم پخش کنن که 2 هفته ای یه سیزن تموم میشد بعد ملت دوباره باید 6 ماه معطل سیزن بعدی میشدن :biggrin1:
بابا همین جوری خوبه که عطشت بیشتر بشه :)
راستی دوستانی که دیدن 2 اپیزود اول سیزن 5 رو سایر چقدر توش بازی داشت ؟:love::biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
مثل اینکه فقط من از دو تا اپیزود اول سیزن 5 خوشم نیومده :D اصلآ به اندازه سیزنهای قبلی (مخصوصآ اپیزودهای اول سیزن های قبلی) من رو درگیر نکرد !
در مورد اون رفت و برگشت زمانی هم نفهمیدم چه خبره ! یعنی نمیدونم چطوری اینا Desmond رو میشناسن ولی Desmond اینها رو نمیشناسه ! یا چطوری John Locke قراره دفعه بعد که Richard رو میبینه بشناستش ولی Richard قراره اون رو نشناسه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر