همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
بعد از جابه‌جایی جزیره اون صداها رو میشنیدن میشد بگی صداهای خودشونه ولی تا قبل از قسمت آخر سیزن 4 اصلا نمیشه همچین حرفی زد. دیگه زیادی به کار انداختی قوه تخیلو
تخیل که باید باشه.اصلا لاست بدون تخیل؟!

Dr_JavaD

کاربر سایت
Jan 7, 2007
456
سلام
دوستات من شنیدم یه بازیگر ایرانی که تو هالیوود هم کار می کنه تو لاست تو یه قسمت بازی کرده اسمش هست درسته ؟Bahar Soomekh
http://www.imdb.com/name/nm1587232/

البته این بازیگر تو فیلمهای Saw هم بازی کرده تو قسمت اول سریال 24 و چندتا کار دیگه ...

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
ببینم دوستان مگه لاست رو چند تا شرکت دادن بیرون؟؟؟
اخه من تا قسمت 4 رو دارم ولی هر کدوم یه منو و فک کنم هر کدوم ماله یه شرکته تازه یکی از dvd ها کمتر از 2 گیگ هست ولی کیفیتش مثل بقیه(4 گیگ ها) هست

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
ببینم دوستان مگه لاست رو چند تا شرکت دادن بیرون؟؟؟
اخه من تا قسمت 4 رو دارم ولی هر کدوم یه منو و فک کنم هر کدوم ماله یه شرکته تازه یکی از dvd ها کمتر از 2 گیگ هست ولی کیفیتش مثل بقیه(4 گیگ ها) هست
شرکت چیه؟!!
هر کی میتونه واسه خودش دانلود کنه و منو اینا بسازه و زیرنویس اماده ای که روی نت هست بندازه روش و بریزه تو بازار ! :) واسه همین تو بازار دی وی دی های مختلفی هست....!
من خودم از اینکارا زیاد میکنم!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
من بیشتر با شخصیت ساویر حال میکنم چون روکه با اون سعیده حال نمکنم چون عربه ولی از جان لاک خوشم میاد به قول رفیق ساویر یه ببر جنگل عیچ وقت خطهای رو بدنشو عوض نمیکنه

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
در خدمت شما هستيم با گزارش اين هفته،
اين Episode هم خيلی نکات جالبی داشت.ميفهميم کی Aaron رو ميخواد بگيره، و اينکه دوباره چند تا شخصيت قديمی هستند تو اين قسمت.
به نظر من داره روند خيلی خوبی رو طی ميکنه.
تا هفته ی بعد خدا يار و نگهدار شما.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام !
اقا یه سوال این اهرمی که بن تو اخرای سیزن 4 چرخوند و باعث جا به جایی جزیره شد در حالی که رو ادمها تاثیری نداشت پس چجوری تو سیزن 5 وقتی دنیل دریچه رو میزنه دزموند در رو باز میکنه ؟ یعنی چطور باعث جابه جایی دز موند شد ؟

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
اقا یه سوال این اهرمی که بن تو اخرای سیزن 4 چرخوند و باعث جا به جایی جزیره شد در حالی که رو ادمها تاثیری نداشت پس چجوری تو سیزن 5 وقتی دنیل دریچه رو میزنه دزموند در رو باز میکنه ؟ یعنی چطور باعث جابه جایی دز موند شد ؟
خوب ادم ها به گزشته برگشته بودند و به تاریخی برگشته بودند که دزموند داخل دریچه داشت کلید و فشار میداد ! دزموند اصلا جابجا نشده ! در گزشته داشت زندگی میکرده !

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خوب ادم ها به گزشته برگشته بودند و به تاریخی برگشته بودند که دزموند داخل دریچه داشت کلید و فشار میداد ! دزموند اصلا جابجا نشده ! در گزشته داشت زندگی میکرده !
درسته و قبول دارم که داشته تو گذشته زندگی میکرده اما تو صحنه بعدی میبینی که از خواب بلند میشه در حالی که رو کشتی تو اقیانوس بود و این در حالیه که دنیل همون لحظه کنار دریچه باهاش ملاقات کرده بود !
البته شاید به خاطر همون مسئله باشه که دنیل گفته بود چون تو شعاع اطراف جزیره بودن در زمان جا به جا شدن و برا بقیه زمان جا به جا نمیشه !

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
ببین کارگردان اون لحظه رفت و رمان حال دزموند رونشون داد که به یکباره انگار یه چیزی رو یادش اومد !
چیزی بود که قبلا اتفاق نیفتاده بود و چون دنیل تو گذشته تغییر ایجاد کرد (صحبت کردن با دزموند) واسه همین انگار دزموند یه دفه یادش افتاد !

(یه نظریه ای انیشتین داشت که میگفت حال و آینده و گذشته با هم در حال افاق افتادنه ! هر وقت من یه موردی رو تو فیلم و ... میبینم که به گذشته سفر میکنن و یه تغییراتی تو گذشته میدن اون تغییر فقط به خود تغییر دهنده و اون موردی که تغییر کرده اثر خودشو واضح و سریع نشون میده چون این تغییر در طولانی مدت واسشون به نظر نمیرسه و لحظه ای هست!

به این نظریه بیشتر اعتماد میکنم:d)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
بابا چرا انقدر می‌پیچونید همه چیزو؟ دزموند تو گذشته زندگی میکرده دیگه از کجا اومد!؟

این آدمایی که توی جزیره موندن (سایر و جولیت و دنیل و برنارد و ....) توی زمان جابه‌جا میشن

اونجایی که دنیل میره در میزنه و دزموند درو باز میکنه، یعنی آدمایی که توی جزیره موندن (سایر و جولیت و ...) احتمالا برگشتن به زمان یه خورده بعد از سقوط هواپیما (چون هواپیما دقیقا روزی سقوط کرد که دزموند با اون همکارش درگیر شد و سره یارو خورد به صخره و مرد و دزموند توی Hatch تنها شد - برای همینم از دنیل پرسید که تو جانشین منی یا نه). حالا به زمان قبل از سقوط برگشتن یا بعد از سقوط دقیقا نمیدونم، ولی برگشتن به زمانی که دزموند هنوز توی Hatch بوده
دنیل به دزموند میگه قوانین جابه‌جایی توی زمان روی تو تاثیر نداره و بعد زمان نرمال خارج از جزیره رو نشون میده و دزموند اون لحظه رو یادش میاد
(در واقع میشه اتفاقی که قبلا برای دزموند نیفتاده بوده؛ ولی چون دزموند با بقیه فرق داره و قوانین روش تاثیری ندارن، تغییری که توی زمان براش ایجاد شد رو توی زمان حال به یاد میاره. در واقع قسمتی از گذشته‌ی دزموند تغییر میکنه و توی زندگیش توی زمان حال هم تاثیر میذاره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر