همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

_hedayat_

کاربر سایت
Sep 14, 2008
177
نام
هدايت
آقا ببخشيد كه دارم اسپم ميدم ولي لازم دارم خفن.
من 8ـمين dvd رو هم ديدم. بعد رفتم بعديش رو از مغازه بخرم ديدم بسته. گفتم ولش فردا ميرم. باورتون نمي شه ولي جمع كرده بود:((.
حالا مي خواستم بدونم جايي نيست كه بشه سريال ها رو خريد؟
لطفا توي پ.خ بگيد.

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
آقا ببخشيد كه دارم اسپم ميدم ولي لازم دارم خفن.
من 8ـمين dvd رو هم ديدم. بعد رفتم بعديش رو از مغازه بخرم ديدم بسته. گفتم ولش فردا ميرم. باورتون نمي شه ولي جمع كرده بود:((.
حالا مي خواستم بدونم جايي نيست كه بشه سريال ها رو خريد؟
لطفا توي پ.خ بگيد.
احيانا از فروشگاه سروش سره فرامرز داخل پاساژ دهقان نگرفتی؟!! چون برای منم همين اتفاق افتاد ، اما من همه ی دی وی دی هاشو گرفتم .!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
بدون شرح :

jwarren-DharmaApple.jpg

:D :D

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
احتمالا تو این ایستگاه هر 108 دقیقه یک باز باید سیب میخوردن تا دنیا رو نجات بدن !
====
بچه ها کسی این موبیزود هارو دیده؟ ارزش دانلود 100 mg رو داره؟

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
ُسلام
خوب خدا رو شکر انقدر توی این سایت lost.ir بن شدم:D
شما فکر کنید من خیلی وقت پیش از اون سایت خز خداحافظی کرده بودم حالا بعد از یه ماه بنم کردن:eek:
بعدش مهمان هم نمیتونم برم:D
http://uk.youtube.com/watch?v=vujdFXc2Aas&amp
نمیدونم چرا کیفیتش اینه ولی جدیده
حالی به هولی:D

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها من خیلی وقت بود که می خواستم بشینم و این سریال رو دانلود کنم ولی خوب یه جورایی حسش نبود. تا اینکه امروز یکی از استادامون یه دفعه ای بحث رو ربط داد به این سریال و شروع بع تعریف کردن از این سریال کرد. من هم از یه طرف چشام چهار تا شد که آخه درس حفاظت صنعتی چه ربطی به سریال لاست داره و از یه طرف هم زدم تو سرم که پسر تا حالا چرا این سریال رو ندیدی؟
حالا هم اومدم تو این تایپیک تا از شما عاجزانه تقاضا کنم یه لینک تورنت برای دانلود این سریال با کیفیت خوب و همراه با سید بالا در اختیار بنده قرار بدین.
راستی بچه ها چند تا سزن از این سریال تا حالا پخش شده؟
یا علی مدد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
سلام
بچه ها من خیلی وقت بود که می خواستم بشینم و این سریال رو دانلود کنم ولی خوب یه جورایی حسش نبود. تا اینکه امروز یکی از استادامون یه دفعه ای بحث رو ربط داد به این سریال و شروع بع تعریف کردن از این سریال کرد. من هم از یه طرف چشام چهار تا شد که آخه درس حفاظت صنعتی چه ربطی به سریال لاست داره و از یه طرف هم زدم تو سرم که پسر تا حالا چرا این سریال رو ندیدی؟
حالا هم اومدم تو این تایپیک تا از شما عاجزانه تقاضا کنم یه لینک تورنت برای دانلود این سریال با کیفیت خوب و همراه با سید بالا در اختیار بنده قرار بدین.
راستی بچه ها چند تا سزن از این سریال تا حالا پخش شده؟
یا علی مدد
به نظرم بری از یکی بخری به صرفه تر باشه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
حسن بی خیال دانلود بشو خیلی زیاده سیزن هاش...
4 سیزن هست!!
تو سایت بچه ها دارن هم دی وی دیش هست هم دایوایکس از یکی بخر یا تبادل کن باهاش...

مرسی مهسا:love:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بچه ها تو لینک دومی که مهسا گذاشته ثانیه 50 رو دقت کنید بازم اون هیولاهست انگار(سیستم امنیتی) که
داره از زیر یه درخت میاد میبورن میزنه میترکونه.

تو ثانیه 29-28 هم اون یارو فیزیک دانه زیر زمین نمیدونم چی پیدا میکنه. و اینکه اونا کین که با تیر های آتشین به باقی مونده ها حمله می کنن ؟؟؟

(سریال هنوز نیومده دارم نظریه صادر می کنم) :p

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
حسن بی خیال دانلود بشو خیلی زیاده سیزن هاش...
4 سیزن هست!!
سلام
امین جان حجمش هر چقدر بود اشکال نداره. فقط می خوام بدونم تورنت درست حسابی ازش پیدا میشه؟(حالا چه قسمت به قسمت باشه چه سیزن به سیزن);)
یا علی مدد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر