همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
LOST که تموم نشده . یادمه قرار بود همین ژانویه 2009 قسمت قبلیش بیاد ، درسته؟

قسمت قبلش بیاد ؟ اگه منظورت ادامه اون هست، سیزن 5 قرار هست تا چند وقت دیگه پخش بشه ...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
خب بازم ببين ، تازه داره داستان کلی ـش شکل ميگيره که بسيار جذب کننده ست.
جالب اينجاست که Lance Reddick اينجا هم معلوم نيست دقيقاً کجای کاره.
خب دیدم ! امروز نشستم 5 تا اپیزود باقی مونده رو پشت سر هم دیدم (اینم عین LOST اعتیادآوره !) و حالا بدجوری توی خماری اپیزود بعدی موندم. اپیزود 11 هم قراره 20 ژانویه بیاد :( :( (بدبختی اینجاست که پایان اپیزود 10 از همه اپیزودها پرکشش تر بود :()
آره این بابا کلآ شخصیتش همه جا باید عجیب غریب باشه ! عاشق حرف زدنش هستم :D

راستی توی اپیزود 9 از Fringe هم یه Easter Egg از LOST بود :
یه بیلیط از Oceanic Air نشون داد !

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
اره ولی اگه به طور اتفاقی چشت به اپیزود های اول لاست بیوفته کلی دلت بره سریال و جوی که تو لاست بود تنگ میشه(من همچین چیزیو تجربه کردم ! )

درسته هیچی لاست نمیشه ولی اینم خیلی باحاله! پیچیدگی لاست خیلی بیشتر بود تو pb همش در حال ادرنالین ترشح کردن هستی:D!!!

راستی من اصلاً سریال بین نیستم ... LOST رو هم بخاطر نقد های عجیبی که ازش خوندم دیدم ... اگه ممکنه یه توضیحی در مورد این سریال Prison Break بدید یا یه تاپیک براش راه بندازید ... ممنون !

سیزن 1 ش که من رو یاده shwshank redemption میندازه!:) کلا همون طوری هم هست!
داستانش در مورد یکی هست که واسش پاپوش درست میکنن به جرم کشتن برادر معاون رئیس جمهور امریکا و به زندان می افته و داداشش که یه مهندس سازه هست و زندانی که دادش توشه رو خودش طراحی کرده یه کاری میکنه به زندان بی افته و....

مهراد 100% خوشت میاد:)

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
آقا مهرداد تاپیک پریزن برک اینجا هست و آقای سریال سنتر در موردش توضیح داده اما تاپیکش بد جور دفن شده !(خودت ببینی متوجه میشی:-")
تو pb همش در حال ادرنالین ترشح کردن هستی:biggrin1:!!!
آره یه جورایی روانی کنندس و یه سری بدشانسی و بدبختی توش هست:biggrin1:

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
تفاوت Lost با Prison break در اين است كه لاست همش به دنبال پاسخ براي سوالها هستي كه در حين اين كار صد تا سوال ديگم پيش مياد كه قشنگيش به همين سردرگمي ها است.
ولي PB به قول امين همش داري آدرنالين ترشح ميكني و به دنبال هيجان سريال هستي.
دركل دوتاشون شاخين واس خودشون.

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
از توضیح دوستان بی نهایت ممنونم ... نظر ها و مقایسه ها هم کاملاً واضح و روشن کننده بودن .

ولی نمیدونم چرا یه علاقه ناخودآگاهی به Fringe دارم ... اون شک ارتباطش با LOST هم مزید بر علت شده و خلاصه علاقه خاصی بهش پیدا کردم !!! :biggrin1:
راستی سراغ تاپیک Prison Break هم رفتم ( حمیدرضا جان اگه لینکشو نمیدادی معلوم نبود چطوری باید پیداش کرد ! ممنون ) از تعداد پست ها مشخصه که Prison Break زیاد بحث ساز نیست و از صحبت شما دوستان عزیز هم میشه فهمید که کلاً هدف ساخت سریال هم ایجاد بحث و نظر و فکر و نقد و ... خلاصه بکار گرفتن ذهن نیست و بیشتر رو ایجاد هیجان و تعلیق تمرکز داره ... اما همین که اینقدر جذابه و شما اساتید رو راضی کرده ، نمیشه ازش گذشت و حتماً باید تجربش کرد ! :smile:

در ضمن ؛ آریا جان ... هیچ نکته دیگه ای حتی غیر مستقیم تو تحقیقاتشون ندیدی که به اتفاقات LOST مربوط باشه ؟!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,956
نام
آریا
ولی نمیدونم چرا یه علاقه ناخودآگاهی به Fringe دارم ... اون شک ارتباطش با LOST هم مزید بر علت شده و خلاصه علاقه خاصی بهش پیدا کردم !!! :biggrin1:
البته این دو تا یه تفاوت بزرگ هم با هم دارن ! توی Fringe هر چیزی میشه دید :D از ترکیدن سر گرفته تا خیلی چیزای دیگه که یه کمی چندش آور هست !! در مورد ارتباطشون هم به جز خود J.J.Abrams یه دلیل بزرگ دیگه هم وجود داره که برمیگرده به ماهیت سریال Fringe (اینی که پایین مینویسم در واقع نیازی به اسپویلر نداره و فکر کنم همون اوائل قسمت اول توضیح داده میشد ولی به هر حال) :
کلآ توی Fringe سازمان خیلی بزرگی وجود داره که کل جهان رو مثل یه آزمایشگاه فرض کرده و با انجام آزمایش های مختلف و تغییر دادن خصوصیات ژنتیکی مردم و ... یه هدفی رو دنبال میکنه. حالا میشه مثلآ سقوط هواپیمای LOST و حتی کل اون جزیره رو هم قسمتی از این آزمایشگاه جهانی دونست ! ولی احتمالآ همچین چیزی بعیده :D
در ضمن ؛ آریا جان ... هیچ نکته دیگه ای حتی غیر مستقیم تو تحقیقاتشون ندیدی که به اتفاقات LOST مربوط باشه ؟!
فعلآ که چیز دیگه ای نبوده :D فقط همونی که گفتم (توی اپیزود 9) بوده تا حالا.

3 نکته دیگه در مورد Fringe :D :
1. پرخرج ترین Pilot تاریخ رو داشته گویا . با حدود 10 میلیون دلار فقط برای یه اپیزود 2 ساعته !
2. توی دو سه تا سایت ایرانی خوندم که خود J.J.Abrams گفته Fringe رو به LOST ترجیح میده ! (البته گفتن این حرفا زیاد هم مهم نیست چون سریالی مثل LOST بعد از 4 سیزن , دیگه مشتری های خودش رو بدست آورده و باید یه جوری برای سریال جدید تبلیغ کرد دیگه :D)
3. رمز و راز توی Fringe هم فوق العاده زیاده. اولش فکر میکردم خیلی نباشه ولی هرچی جلوتر میره چیزهای جالب تری پیدا میشه که مثل LOST , ملت توی سایتها و فورومهای خارجی ده ها صفحه راجع به هر قسمت حرف میزنن.

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
ممنون آریا جان ... کاملاً ماجرا دستم اومد ! :biggrin1:

10 میلیون دلار برای دو ساعت فیلم برداری ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! اون وقت وقتی سینمای ایران برای یه فیلم سینمایی به قولی 500 میلیون تومن خرج میکنه کف همه میبره ... چند وقت پیش تو برنامه دو قدم مانده به صبح شبکه چهار که صالح علا مجریشه ، مشاور سینمایی و فرهنگی رئیس جمهور با یه منتقد گفت و گو میکردن ، خلاصه آخر بحث کشید به وضع فعلی سینمای ایران و منتقده گفت : من خودم شاهد بودم یه فیلم سینمایی دو ساعته فیلم نامش نوشته شده و 3 روزه فیلم برداریش تموم شده و سر یه هفته رفته برای اکران و اتفاقاً فروش خوبی هم داشته ... واقعاً آدم شرمش میگیره !

راستی اون چیزی که گفتی چندان بعیدم نیستا ... شاید یکی از شرکتهای اقماری DHARMA باشه که تا حالا کارشو ادامه داده ‍! :confused:

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
درود

اين fringe سريال بسيار عجيب و خوش ساختيه من تا قسمت 10 دانلود کردم ولی 4 قسمتشو ديدم!
اينجا هم نوشته که که pilot سريال 10 ميليون دلار خرج داشته.
http://www.mahalo.com/Fringe
ديدنش تأييد ميشه.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
دوستان abc يک سری عکس منتشر کرده که پستکارد های مسافرتی ناميده. (برای لاست)
http://www.sl-lost.com/2008/12/19/new-season-5-official-posters
یک عکس از کل گروه-سیزن 5
23uwwg9.jpg
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن دوستان True Blood هم ديدنش توصيه ميشه!

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
این عکسه خیلی مشکوکه ها:D اینا الان تو شهرن دیگه بعد این همه شاخ و برگ اینا چیه:D (تیریپ گیر دادنی که خود سازنده میشنوه کفش میبره:D)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
سلام
بچه ها مثل اینکه خدا خیلی منو دوست داره.:love: دیشب یکی از رفقام اومده بود خونمون که کیسش رو براش تعمیر کنم، یه نگاه انداختم دیدم مین بوردش سوخته. تا بهش گفتم مینت سخته دو تا دری وری به جامعه بشریت گفت، بعد گفت تازه DVD ششم لاست رو شروع کرده بودم ببینم ها. تا این رو گفت منو میگی انگار دارم بال در میارم. گفتم فلان فلان شده تو لاست داری و هیچی نمیگی؟ اونم گفت آره رفیقم چند روز پیش داده که ببینم منم تا DVD شش دیدم و سیستمم رفت رو هوا. منم سه سوت رفتم و 22 تا DVD ازش گرفتم و الان مشغول دیدن این سریال خدا هستم. تا همین الان که چند ساعت بیشتر از اومدن این سریال به دستم نمی گذره سه قسمت اول رو دیدم و درس و گیم و پایان نامه و پروزه هایی که این ترم دارم و خلاصه همه چیز رو گذاشتم کنار. امروز هم به امید خدا نمی حوام برم دانشگاه.:biggrin1:
اگر بخوام تو یک کلمه این سریال رو توصیف کنم هم اون یک کلمه یه فحش سفارشی به خودمه که چرا تا به حال این سریال رو ندیده بودم.:-"
پ.ن: فقط بچه ها خدا به دادم برسه این ترم آخری. میترسم همه درسام رو بیفتم. لامصب آدمو از زندگی میندازه.:cheesygri
یا علی مدد

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام
بچه ها مثل اینکه خدا خیلی منو دوست داره.:love: دیشب یکی از رفقام اومده بود خونمون که کیسش رو براش تعمیر کنم، یه نگاه انداختم دیدم مین بوردش سوخته. تا بهش گفتم مینت سخته دو تا دری وری به جامعه بشریت گفت، بعد گفت تازه DVD ششم لاست رو شروع کرده بودم ببینم ها. تا این رو گفت منو میگی انگار دارم بال در میارم. گفتم فلان فلان شده تو لاست داری و هیچی نمیگی؟ اونم گفت آره رفیقم چند روز پیش داده که ببینم منم تا DVD شش دیدم و سیستمم رفت رو هوا. منم سه سوت رفتم و 22 تا DVD ازش گرفتم و الان مشغول دیدن این سریال خدا هستم. تا همین الان که چند ساعت بیشتر از اومدن این سریال به دستم نمی گذره سه قسمت اول رو دیدم و درس و گیم و پایان نامه و پروزه هایی که این ترم دارم و خلاصه همه چیز رو گذاشتم کنار. امروز هم به امید خدا نمی حوام برم دانشگاه.:biggrin1:
اگر بخوام تو یک کلمه این سریال رو توصیف کنم هم اون یک کلمه یه فحش سفارشی به خودمه که چرا تا به حال این سریال رو ندیده بودم.:-"
پ.ن: فقط بچه ها خدا به دادم برسه این ترم آخری. میترسم همه درسام رو بیفتم. لامصب آدمو از زندگی میندازه.:cheesygri
یا علی مدد

سلام
از شما بعیده حسن جان :biggrin1: تازگیا خیلی احساسی شدیا :biggrin1: فکر کنم دکترا چیز خورت کردن :biggrin1:
ول کن این سریال رو که از جهنم اومده و به دست شیاطین ساخته شده :biggrin1:

پ.ن: من یه چند روزی فرار کنم از سایت :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر