همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
من که اگه اینترنت خدا هم داشتم و رایگان لاست رو دانلود نمیکردم خیلی خیلی زیاده و اعصاب آدم خورد مورد میشه.خود دانید آقا حسن:)
بچه ها تو لینک دومی که مهسا گذاشته ثانیه 50 رو دقت کنید بازم اون هیولاهست انگار(سیستم امنیتی) که
داره از زیر یه درخت میاد میبورن میزنه میترکونه.

تو ثانیه 29-28 هم اون یارو فیزیک دانه زیر زمین نمیدونم چی پیدا میکنه. و اینکه اونا کین که با تیر های آتشین به باقی مونده ها حمله می کنن ؟؟؟

(سریال هنوز نیومده دارم نظریه صادر می کنم)
آره درسته همون بلک اسموک هست... ای سایر هم اینجا تو دردسره:( چقدر داره بلا ملا سرش میاد
دزموند مرام هم انگار داره پنی رو تنها میذاره دوباره میره سراغ بقیه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
آره درسته همون بلک اسموک هست... ای سایر هم اینجا تو دردسره:( چقدر داره بلا ملا سرش میاد

انشالله بمیره خیال من و جک و کیت راحت بشه:D!!!

پ.ن:حسن تورنت درست و حسابی ازش گیر نمیاد اگه خیلی اصرار داری دانلود کنی یه اکونت راپیدشیر بخر و از راپیدشیر دانلود کن...

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
بازم که تایمر !
جولیت تو این پرومو ِ همیچین عصبانی داشت را میرفت یه لحظه فکر کردم آقای اکو داره را میره :laughing: (ثانیه 47)
دزموند و پنی هم که باید از هم دوباره جدا شن... ( چقدر 2 نفر میتونن بدبخت باشن ! )
جان لاک هم که لمه DESTINY رو در این سریال جاودانه کرد ...
ما هم که 2 ماه باید دست به سینه بشینیمو ... :biggrin1:
خیلی میتونن بد بخت باشن اما خوبیه ماله این دو نفر اینه که همدیگرو دوست دارن و هر بدبختی رو به جون می خرن چون میدونن ماله همن.:(
میگم فردین جون چرا پیاز داغشو زیاد میکنی رفیق ! قضیه رو از اینی که هست غمگین تر نکن ! :(
(ما چه باحالیم ! 2 تا دیگه دارن از هم جدا میشن ما غصشو میخوریم :biggrin1: )

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دزموند و پنی هم که باید از هم دوباره جدا شن... ( چقدر 2 نفر میتونن بدبخت باشن ! )

خیلی میتونن بد بخت باشن اما خوبیه ماله این دو نفر اینه که همدیگرو دوست دارن و هر بدبختی رو به جون می خرن چون میدونن ماله همن.:(

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
شما برو سایت lost.ir برو توی قسمت فصل پنجم.اونجا لینک واسه دانلود گذاشتن:D من انقدر با مدیر خزش دعوا کردم که بیرونم کرد:D نمیتونم برم وگرنه خودم لینک میدادم.
امین اون وی پی ان رو بفرست بیاد

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
دیدم تاپیک رفته زیر چند تن خاک , اومدم دوستان رو به دیدن سریال Fringe تشویق بکنم !
فرهنگ قبلآ یه بار سریال رو معرفی کرده بود ولی دوباره میذارم که بیشتر مشتاق بشین :D
این پست رو فرهنگ قبلآ داده بوده :
سريال Fringe از کارهای J.J.Abrams هست که فکر کنم معرف حضورتون هست. ( Lost, Alias, Cloverfield, ... ) و قراره از شبکه Fox پخش بشه. ( Season Premiere ش پاييز هستش ).
خلاصه بگم هر چی J.J Abrams ميسازه خوبه و " او خفن است. " :biggrin1:

fringe_figure.jpg

اينم ليست بازيگران :

Anna Torv
Joshua Jackson
John Noble
Kirk Acevedo
Tomas Arana
Mark Valley
Blair Brown
Jasika Nicole
Charlotte Rampling
Lance Reddick ( فکر کنم از Lost يادتون مونده باشه ;))

داستان راجع به يه مامور FBI هست که سر يه اتفاق به اطلاعاتی دست پيدا ميکنه که زندگيشو عوض ميکنه.اين اطلاعات راجع به گروهی از دانشمندان دولته که روی Psuedoscience کار ميکنن که ميشه موضوعاتی از قبيل کنترل ذهن و Teleportation و Astroprojection (يه چيزی تو مايه های از بدن خارج شدن) ، غيب شدن، زنده کردن مرده ها و ... هست که بهش Fringe Science هم گفته ميشه.

209258.jpg

اين سريال قراره از سپتامبر نشون داده بشه، با اين همه يه نسخه ی DVDScr از Season Premiere دو ساعته ش ( يا همون 1 ساعت و 20 دقيقه اي:biggrin1: ) اومده که خيلی جذابه و اينا.

اين رو هم بدونيد بد نيست که Fox داره رو اين سريال خفن سرمايه گذاری ميکنه. تا حالا Review های اين سريال خيلی خوب بوده.
به نظر من هم Pilot ش خيلی خوب بود.بايد ديد بعدا به کجا ميرسه.

===========================
خودم تا حالا 5 اپیزود ازش دیدم و فوق العاده خوشم اومده. کار خیلی خیلی حرفه ای و با کلاسی هست ! البته یه کم سنگین هم هست :D توش خیلی اصطلاحات پزشکی و علمی به کار میره و خیلی چیزا رو که تخیلی هستن با دلیل علمی میخواد ثابت بکنه. کلآ جو محشری داره !
یه چیز دیگه هم که به ذهنم رسیده اینه که امکانش هست LOST و Fringe با هم تداخل پیدا کنن !! چون همه کاره LOST یعنی J.J.Abrams توی این یکی هم همه کاره هست و از نظر حالت داستانی و سبک علمی تخیلی هم به هم نزدیک هستن ! شاید یه دفعه موضوع هواپیمای LOST توی این هم مطرح بشه ! (البته فکر نکنم تا حالا همچین اتفاقی توی هیچ سریالی افتاده باشه) تازه اون مردک سیاه پوست کچل هم که توی LOST هست و نقشش هنوز معلوم نیست , توی Fringe هم بازی میکنه :D
خلاصه از دست ندین این سریال رو ! تا حالا کلآ 10 تا اپیزود ازش اومده و مثل LOST نیست که مجبور باشین 3,4 تا سیزن ببینین تا بهش برسین.

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام
دیدم تاپیک رفته زیر چند تن خاک , اومدم دوستان رو به دیدن سریال Fringe تشویق بکنم !
خدایی 1 سال به معماهای سریال پرداختن و نتیجه نگرفتن بس نیست؟!
واقعا دیگه فکر نمیکنم تا اومدن فصل پنجم کامنتی در مورد فصل های قبلی باشه . تو این چند صفحه ی اخیرم که در مورد فصل 5 بود.دیگه بحث را انداختن هنر میخواد مگر اینکه کسی مثل mahsa اخبار جدید از سریال بیاره;)
به نظرم تنها کار مفیدی که میشه تو این مدت کرد دیدن فصل 4 پریزن برک هست:love:
واقعا این 2 ماه آخر تو فکر لاست بودن سخته:-"

آخرین ویرایش:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
خودم تا حالا 5 اپیزود ازش دیدم و فوق العاده خوشم اومده. کار خیلی خیلی حرفه ای و با کلاسی هست ! البته یه کم سنگین هم هست :biggrin1: توش خیلی اصطلاحات پزشکی و علمی به کار میره و خیلی چیزا رو که تخیلی هستن با دلیل علمی میخواد ثابت بکنه. کلآ جو محشری داره !
یه چیز دیگه هم که به ذهنم رسیده اینه که امکانش هست LOST و Fringe با هم تداخل پیدا کنن !! چون همه کاره LOST یعنی J.J.Abrams توی این یکی هم همه کاره هست و از نظر حالت داستانی و سبک علمی تخیلی هم به هم نزدیک هستن ! شاید یه دفعه موضوع هواپیمای LOST توی این هم مطرح بشه ! (البته فکر نکنم تا حالا همچین اتفاقی توی هیچ سریالی افتاده باشه) تازه اون مردک سیاه پوست کچل هم که توی LOST هست و نقشش هنوز معلوم نیست , توی Fringe هم بازی میکنه :biggrin1:
خلاصه از دست ندین این سریال رو ! تا حالا کلآ 10 تا اپیزود ازش اومده و مثل LOST نیست که مجبور باشین 3,4 تا سیزن ببینین تا بهش برسین.

بسيار عالی
خب بازم ببين ، تازه داره داستان کلی ـش شکل ميگيره که بسيار جذب کننده ست.
جالب اينجاست که Lance Reddick اينجا هم معلوم نيست دقيقاً کجای کاره.

------------------------------------

خوب شد يادم انداختی بايد تو تاپيک مربوطه يه چی راجع به Mid-Season Replacement ها بنويسم.
توجه داشته باشيد که به غير از Lost سريال های خوب ديگه اي هم هست.:);)

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
توجه داشته باشيد که به غير از Lost سريال های خوب ديگه اي هم هست.:);)
آره واقعا ! با اینکه ممکنه یه سریالی بهتر از لاست نباشه اما بعد از چند اپیزود آدمو جذب خودش میکنه ُ آدم میگه لاست چیه بابا:biggrin1:(البته من زیاد سریال ندیدم و نظرم در مورد همین 4 تایی هست که دیدم یا در حال دیدنم:biggrin1: )
من که حسابی با prison break دارم حال میکنم و کلا از فکرش اومدم بیرون:biggrin1:
اره ولی اگه به طور اتفاقی چشت به اپیزود های اول لاست بیوفته کلی دلت بره سریال و جوی که تو لاست بود تنگ میشه(من همچین چیزیو تجربه کردم ! )

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام .

واقعاً اینجارو خاک گرفته بود ... البته جای شکرش باقیه ، چون زمانی هم که تاپیک فعال بود مسبب سردرد های شدید میگرنی و ... !

آریا جان نظریه خیلی جالبیه ... با وجود این هم مضمونی داستانی و کارگردانی مشترک واقعاً جای شک داره که دو سریال به هم مربوط باشن ...

راستی من اصلاً سریال بین نیستم ... LOST رو هم بخاطر نقد های عجیبی که ازش خوندم دیدم ... اگه ممکنه یه توضیحی در مورد این سریال Prison Break بدید یا یه تاپیک براش راه بندازید ... ممنون !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر