همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
پس ی کنترلری بگیرم ک باتریاش شارژ میشن؟؟؟دقیقا نفهمیدم چی گفتین شرمنده
داداش دسته ایکس باکس باتری قلمی میخوره . روی دسته 2 تا باتری غیر قابل شارژ هست ( روی همه دسته ها ) ولی شما میتونی از این 4 راه بازی کنی
1- باتری قلمی الکالاین معمولی بگیری و هر وقت تموم عوضش کنی ( الکالاین ها شارژ پذیر نیستن)
2- باتری شارژی بخری و هر وقت تموم شد دوباره شارژش کنی ( البته باید یه شارژر باتری هم بگیری )
3- باتری های شارژی ارجینال رو بگیری که به شکل پک باتری هست و با خود دستگاه شارژ میشه
4- سیم وصل کنی و بدون باتری بازی کنی

• Like
Reactions: Forza 6

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
مم
داداش دسته ایکس باکس باتری قلمی میخوره . روی دسته 2 تا باتری غیر قابل شارژ هست ( روی همه دسته ها ) ولی شما میتونی از این 4 راه بازی کنی
1- باتری قلمی الکالاین معمولی بگیری و هر وقت تموم عوضش کنی ( الکالاین ها شارژ پذیر نیستن)
2- باتری شارژی بخری و هر وقت تموم شد دوباره شارژش کنی ( البته باید یه شارژر باتری هم بگیری )
3- باتری های شارژی ارجینال رو بگیری که به شکل پک باتری هست و با خود دستگاه شارژ میشه
پس از شما Razor عزیز
سلام ممنون که پاسخ بنده رو دادین ب زبان ساده تر

فک کنم گزینه3 بهترین باشه قیمتش چنده گزینه3؟؟؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
مم

پس از شما Razor عزیز

سلام ممنون که پاسخ بنده رو دادین ب زبان ساده تر

فک کنم گزینه3 بهترین باشه قیمتش چنده گزینه3؟؟؟
یه جفت باتری شارژی (Camelion) تقریبا 15 تومن و شارژر (Camelion) هم 50-60 شاید کمتر بیشتر

• Like
Reactions: Forza 6

shahryar84

کاربر سایت
Jul 31, 2014
113
0a13c2cd4ed77bd9197f798ab2fe6f5d.jpg

بالاخره تو آپدیت جدید مدیا پلیر، زیرنویس srt هم پشتیبانی میشه.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
بچه ها چطوري ميشه بازي هاي فري 360 رو رو وان دانلود كرد؟
اطلاعات حساب ميخواد ولي از رو خود 360 راحت دانلود ميشه.
برای گرفتن بازی های free ـه X360 روی X1 یا از طریق سایت Xbox حتما به کردیت کارت احتیاج دارید.
فقط با خود X360 میشه راحت گرفت. (اگه هنوز X360 دارید میتونید از طریق اون لایسنس بازی رو تو استور بگیرید و بعدا روی X1 دانلود کنید.)

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
برای گرفتن بازی های free ـه X360 روی X1 یا از طریق سایت Xbox حتما به کردیت کارت احتیاج دارید.
فقط با خود X360 میشه راحت گرفت. (اگه هنوز X360 دارید میتونید از طریق اون لایسنس بازی رو تو استور بگیرید و بعدا روی X1 دانلود کنید.)

اره هنوز دارمش و فعلا دارم همين كار رو ميكنم ولي ميخوام بزودي 360 رو رد كنم بره برا همين ميخواستم.
راستي من الان 2/3 سال ميشه عضو گلد هستم ولي هنوز از گلد مجاني ايكس باكس استفاده نكردم با كرديت ميتونم فعالش كنم رو همين اكانت اصليم؟اگه ميشه ممنون ميشم توضيح بدين.

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
سلام ریجن بازی های کنسول XBOX1 کجا نوشته شده؟؟
من اکانتم امریکاس ولی اگه ی بازی ریجن دو باشه میشه آنلاين زد؟و همچنین DLCهاشو دان کرد؟

موفق باشید

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام ریجن بازی های کنسول XBOX1 کجا نوشته شده؟؟
من اکانتم امریکاس ولی اگه ی بازی ریجن دو باشه میشه آنلاين زد؟و همچنین DLCهاشو دان کرد؟

موفق باشید
اگه مستقیم بدون تبدیل برق شهری رو بهش وصل می کنی ریجن 2 هستش .
بعد هم ایکس باکس مثل ps از این مسخره بازی های ریجن نداره هر دیسکی بزاری اجرا میشه و میری از استور ریجن خودت براش dlc میخری ریجن اکانت هم اصلا مهم نیست

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
اگه مستقیم بدون تبدیل برق شهری رو بهش وصل می کنی ریجن 2 هستش .
بعد هم ایکس باکس مثل ps از این مسخره بازی های ریجن نداره هر دیسکی بزاری اجرا میشه و میری از استور ریجن خودت براش dlc میخری ریجن اکانت هم اصلا مهم نیست
داداش این شماره مه
بزنگی خیلی سوال دارم ازت البته اگه مشکلی نباشه چون من اینجا باید کلی سوال کنم اونم لحظه به لحظه!!!

09385775505

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر