همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان یه توضیحی راجع به قسمت xboxlivereward میدین من توش هفت هزارو پونصد پوینت دارم تو ایران قابل استفاده هست؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان یه توضیحی راجع به قسمت xboxlivereward میدین من توش هفت هزارو پونصد پوینت دارم تو ایران قابل استفاده هست؟

سلام، پوینت ها رو میتونید تبدیل به دلار کنید و به حسابتون واریز میشه و مثل گیفت کارت میتونید باهاش خرید کنید.
فقط کافیه بعد از ورود به سایت، برید تو قسمت مای ریواردز و تو قسمت مای کردیت گزینه ریکوست دپوزیت رو انتخاب کنید تا حداکثر 48 ساعت بعد تبدیل به پول تو حساب کاربریتون بشه

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان گلم

کلا چند تا بازی برای کینکت هستش
اگه اشتباه نکنم بازی هایی که مخصوص کینکت هستن 5 یا 6 تا هستن ولی خوب یه تعداد از بازی ها بتر ویت کینکت هستن که میشه از دستورات صوتی و حرکتی کینکت توی اون بازی ها استفاده کرد

matin99

کاربر سایت
Dec 25, 2015
15
شید یه سوال کلی در مورد بازی های انلاین xbox one داشتم . میشه از اینترنت 3g سیم کارت ایرانسل با استفاده از هات اسپات گوشی روی xbox one انلاین بازی کرد ؟ اگه میشه اونوقت من شنیدم از هدست صدات انتقال داده نمیشه یا یه همچین چیزی . ارور Nat type 3 چیه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
این آداپتور 220 من امروز سوخت! مارکش AC ADABTOR بود و چیز مضخرفی بود گفتم کسی مدل بهتری رو سراغ نداره؟ خود اینو نمیشه درست کرد
واینکه من مال 360 رو دارم نمیشه سیم هاشون رو جابجا کرد؟

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
این آداپتور 220 من امروز سوخت! مارکش AC ADABTOR بود و چیز مضخرفی بود گفتم کسی مدل بهتری رو سراغ نداره؟ خود اینو نمیشه درست کرد
واینکه من مال 360 رو دارم نمیشه سیم هاشون رو جابجا کرد؟

اصلش توی ایران هست، از 220 به 110 استفاده کنید به جای استفاده از آداپتور فیک
نه نمی شه

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
سلام

دوستان اگر زحمتی نیست درباره اپلیکیشن اکس باکس اسمارت گلس و کاربردش یه توضیح مختصری بدید.

ممنون
یه نرم افزار رابط بین دستگاه و گوشیه که کارهای اصلی گوشی از قبیل خرید بازی و پیغام و ... رو میتونی باهاش انجام بدی

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
اصلش توی ایران هست، از 220 به 110 استفاده کنید به جای استفاده از آداپتور فیک
نه نمی شه

ممنون
سایتی فروشگاهی نمی شناسی اصلش رو داشته باشه
متسفانه اون 110 اصلیش رو ندارم که ترانس براش بگیرم