همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
اگه گیمر واقعا گیمر باشه اولین چیزی که بعد از یه ساعت بازی کردن تو چشش میاد گیم پلی نه پیکسل
با این حال که تفاوت تو همون هم به سختی دیده میشه

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام دوستان من میخوام بازی مورتال کمبات بخرم برای وان من از چند نفر شنیدم که مثل فیفا که الان انلاینش (سیزن و اولتیمیت) مشکل داره کمبات هم مشکل داره کسی هست که انلاینشو بازی کرده باشه و بتونه در این باره اطلاعات بده ؟؟؟؟//

آخرین ویرایش:

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
آدم هیلو ۵درو بازی میکنه یاد بازیای ps2 میفته.
حالا وقتی همین بازی پیکسلی کلی جایزه تو مبحث گرافیک برد،قیافه شما دیدنیه.:bighug:
متاسفانه یا خوش بختانه اون کسانی که X1 تهیه کردن دقیقا میدونن چه کنسولی رو تهیه کردن و اینقدر دلایل محکمی داشتن که این کنسول رو در این شرایط خریدن که نیازی به روشن گری های شما ندارن و فکر نکنم با این چند تا کامنت تغییری کنن.;)
در ضمن خوشحال میشم گیمر تگ شما را داشته باشم یه نگاهی به بازی ها و سوابقتون داشته باشم،بالاخره باید دونست که این کامنت ها از روی تجربه است یا جوشش جریان خون.

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
سلام دوستان من میخوام بازی مورتال کمبات بخرم برای وان من از چند نفر شنیدم که مثل فیفا که الان انلاینش (سیزن و اولتیمیت) مشکل داره کمبات هم مشکل داره کسی هست که انلاینشو بازی کرده باشه و بتونه در این باره اطلاعتت بده ؟؟؟؟//

تا حالا يك دست هم كسي رو پيدا نكردم آنلاين بزنم وقتي اسياتك داشتم. پارس آنلاين گرفتم جهت تست يكيتر سرچ زدم با دوخط لتنسي يه دست زدم اومدم بيرون
ولي لگ نداشت

Sent from my iPhone using Tapatalk

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
حالا وقتی همین بازی پیکسلی کلی جایزه تو مبحث گرافیک برد،قیافه شما دیدنیه.:bighug:
متاسفانه یا خوش بختانه اون کسانی که X1 تهیه کردن دقیقا میدونن چه کنسولی رو تهیه کردن و اینقدر دلایل محکمی داشتن که این کنسول رو در این شرایط خریدن که نیازی به روشن گری های شما ندارن و فکر نکنم با این چند تا کامنت تغییری کنن.;)
در ضمن خوشحال میشم گیمر تگ شما را داشته باشم یه نگاهی به بازی ها و سوابقتون داشته باشم،بالاخره باید دونست که این کامنت ها از روی تجربه است یا جوشش جریان خون.

مطمئنم حداقل يك جايزه رو آخر هفته هيلو خواهد برد خيلي چيزا ثابت ميشه

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
تا حالا يك دست هم كسي رو پيدا نكردم آنلاين بزنم وقتي اسياتك داشتم. پارس آنلاين گرفتم جهت تست يكيتر سرچ زدم با دوخط لتنسي يه دست زدم اومدم بيرون
ولي لگ نداشت

این پارس که جالبه که با فیفا اکیه یعنی تنها شرکتی که با فیفا و مثل اینکه به گفته شما مورتال اکی هست من پارس ندارم شما امار داری که با اینترنت های ذیگه بجز پارس چه وضعیتی داره ؟؟؟

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
این پارس که جالبه که با فیفا اکیه یعنی تنها شرکتی که با فیفا و مثل اینکه به گفته شما مورتال اکی هست من پارس ندارم شما امار داری که با اینترنت های ذیگه بجز پارس چه وضعیتی داره ؟؟؟

آسياتك داشتم كه نميشد زد

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
جواب خیلی از پست ها لزوما نباید داده بشه :d
خیلی شیک و مجلسی از کنارش رد بشید!
خب خیلی هاتون می دونید که من سونی فنم ( مایکرو هیتر نیستم و اتفاقا دوسش دارم) ولی خب دارم با ایکس وان عشق می کنم! خیلی کنسول دوست داشتنیه! بازی باهاش لذت بخشه!
صدای بی صدای دستگاه ( حتی اگه ساعتها روشن بمونه)..سرعت دانلود عالی...داشبورد فوق العاده جذاب و بازی های ناب و لایو ازش یک کنسول قدرتمند ساخته!
به نظرم دوره ای که به سر و کله ی کنسول رقیب بپریم و کوچیکش کنیم به سر رسیده و برنده کسیه که از هر ۲ استفاده کنه و اگه فقط یکیش رو داره از همون لذت ببره و تخریب کنسول دیگه رو نکنه!
برای من دو تا کنسول مکمل هم هستن و کاری کردن که مدتهاس که با پی سی خیلی قوی ای که دارم بازی ای انجام ندم!

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
.تا اومدین کالاف رو گرفتیم پورتاشو بستننننن.بازی پیداااااا نمیکنه
اینترنتمو از پارس آنلاین بگیرم درست میشه؟میشه بازی کرد؟

آخرین ویرایش:

mohsen7719

کاربر سایت
Mar 28, 2015
123
نام
محسن
فن بازی دیگه در نیارید
من خودم ps4 دارم ولی ایکس وان یه چیز دیگس
یه بنده خدایی میگفت سروره های سونی چون شلوغ تره کند تره lol
و سرور های مایکرو چون خلوت هست سرعتش بیشتره 0-o
ps4 فقط روی کاغذ برتره و گرنه دسته ایکس کل سونی رو می ارزه

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
.تا اومدین کالاف رو گرفتیم پورتاشو بستننننن.بازی پیداااااا نمیکنه
اینترنتمو از پارس آنلاین بگیرم درست میشه؟میشه بازی کرد؟

داداش مطمئني بستن؟ ادونسد وارفر رو من ي سال زدم رو غير پارس يك بار هم مشكل نداشت. بلك اوپس٣ رو ندارم ولي خبرشو بدين اگه اينجوريه سمتش نريم

LOW IQs

کاربر سایت
Oct 8, 2015
17
اگه گیمر واقعا گیمر باشه اولین چیزی که بعد از یه ساعت بازی کردن تو چشش میاد گیم پلی نه پیکسل
با این حال که تفاوت تو همون هم به سختی دیده میشه

خوب شما که گیمری و پیکسل برات مهم نیست برو ps1 بازی کن! هر پیکسلشم به اندازه یه سرامیکه!

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
به این نتیجه رسیدم هرکی میاد بدِ وان رو میگه به احتمال 99 درصد کنسول رو نداره و فقط اکتفا کرده به 4تا آمار از اینورو اونور
که البته الان آمار فروش وان و بازی هاش به نظرم خیلی بهتر شده و راضی کننده.حالا دیگه دوستان بعد 3 سال چه اصراری دارن خدا داند!
بابا این بحثا دیگه قدیمی شده برید زندگیتونُ بکنید الکی حرص نخوریدl-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر