همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

alone19933

کاربر سایت
Jun 5, 2014
33
سلام.من 10 سالی میشه که با pc بازی میکنم ولی حالا زده به سرم کنسول بگیرم میخواستم بدونم به نظر شما ps4 بگیرم یا xbox one ? و اینکه با کدومش میشه راحت بازی کرد؟ من با xbox360 و ps4 کال آف بازی کردم ولی واقعا واسم عذاب آور بود با کیبورد خیلی راحت تره و اینکه میگن دستهxbox one خیلی باحاله
خرید و فورش بازیاش چجوریه؟شنیدم واسه ایکس باکس دردسره

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام.من 10 سالی میشه که با pc بازی میکنم ولی حالا زده به سرم کنسول بگیرم میخواستم بدونم به نظر شما ps4 بگیرم یا xbox one ? و اینکه با کدومش میشه راحت بازی کرد؟ من با xbox360 و ps4 کال آف بازی کردم ولی واقعا واسم عذاب آور بود با کیبورد خیلی راحت تره و اینکه میگن دستهxbox one خیلی باحاله
خرید و فورش بازیاش چجوریه؟شنیدم واسه ایکس باکس دردسره
من خودم به شخصه کنترلر و بازی های xbone رو بیشتر می پسندم ولی شما برو ببین با بازی های انحصاری کدوم بیشتر حال می کنی چون بازی های مولتی پلتفرم برای هر جفت میادش بازی های 4 هم 5 ومن به طور میانگین ارزون تر در میادش ولی روی one بازی دیجیتالی به نظرم بهتر جواب میده چون سرعت دانلود پایدار تری داره نسبت به 4
البته برای بازی انلاین هم گلئ و پوینت روی xbox ارزون تر میادش نسبت به 4

reza1reza1

کاربر سایت
Oct 18, 2009
11
نام
رضا
دوستان من یک ایکس باکس وان ریجن 2 گرفتم و یه بازی G.T.A V
بازی رو که داخل کنسول میگذارم و می خوام نصب کن تا 1 درصد می ره و stop میشه 10 بار انجام دادم هم آن لاین و هم آفلاین ولی فرقی نمیکنه سی دی بازی هم خط و خش نداره. . خواهش میکنم کمک کنید مشکل از کجاست
اروری هم که میده اینه :
for more information please check xbox.com/errorhelp. and enter the following code : 0x87e00064

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان من یک ایکس باکس وان ریجن 2 گرفتم و یه بازی G.T.A V
بازی رو که داخل کنسول میگذارم و می خوام نصب کن تا 1 درصد می ره و stop میشه 10 بار انجام دادم هم آن لاین و هم آفلاین ولی فرقی نمیکنه سی دی بازی هم خط و خش نداره. . خواهش میکنم کمک کنید مشکل از کجاست
اروری هم که میده اینه :
for more information please check xbox.com/errorhelp. and enter the following code : 0x87e00064

احتمال زیاد باید کنسول رو ببرید و یکی دیگه بگیرین احتمالا لنزش مشکل داره... سال ساختش رو هم بگید

reza1reza1

کاربر سایت
Oct 18, 2009
11
نام
رضا
احتمال زیاد باید کنسول رو ببرید و یکی دیگه بگیرین احتمالا لنزش مشکل داره... سال ساختش رو هم بگید

سال ساختش آخر 2014 هست با کنسول هسایه امن که 2015 هست هم امتحان کردم باز هم روی 1درصد استاپ شد . آیا بازی ها هم ریجن بندی داره

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
سال ساختش آخر 2014 هست با کنسول هسایه امن که 2015 هست هم امتحان کردم باز هم روی 1درصد استاپ شد . آیا بازی ها هم ریجن بندی داره

نه بازی ریجن بندی نداره اگر روی کنسول همسایه هم کار نکرد اشتباه از دیسک هست یا فرایند نصب
یک بازی دیگه تست کنید

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
خب یه بازی دیگه بگیر تست کن از همسایه ـتون اگر ریخت مشکل از دیسک هست
خرابی دیسک هم داشتیم تو همین سایت یکی ازبچه ها

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
راهنمایی

سلام به همه دوستان احتمال زیاد تا آخر ماه دارم میرم ایکس وان بخرم . خواهش میکنم راهنمایی کنید موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم ؟ سال ساخت دستگاه رو از کجا متوجه بشم ؟ و همینطور دوستانم چند تا دلیل میارن برای اینکه ایکس وان نگیرم ! اولین دلیل اینکه گویا آپدیت های کنسول خیلی سنگینه و اینترنت ما ذغالی مخابرات ! آیا میشه از طریق اینترنت 3G موبایل که از طریق هات اسپات به صورت وای فای در میاد آنلاین بازی کرد یا کنسول و بازی ها رو آپدیت کرد ؟؟ کسی تست زده این قضیه رو ؟ چون یه سری میگن میشه و یه سری هم میگن نه ! دومین دلیل اینکه میگن بازی های کارکرده ایکس باکس وان خیلی سخت پیدا میشه ! شما معمولا چجوری بازی رو تهیه میکنید ؟ چه سایت هایی وجود داره تا بشه بازی های دست دوم از داخلشون پیدا کرد ؟؟سومین دلیل اینکه میگن باید حتما به اینترنت وصل باشی تا اچیومنت های بازی های آفلاین رو بگیری !! همینطور هستش ؟! یعنی همزمان با بازی آفلاین هم باید به نت وصل باشم تا اچیومنت ها ثبت بشه ؟ چهارمین دلیل اینکه میگن ظاهر کنسول گویا یه آداپتور خارج از بدنه داره (مثل 360) که واقعا ضایع ست ! درسته یا نه ؟ و پنجمین دلیل این که میگن کلیه سرور های بازی ایکس وان مخصوصا توی ایران با مشکل مواجه هستش !! و حتی الان اصلا نمیشه به لایو وصل شد !! چه کار میشه کرد ؟ خواهش میکنم یه گیمر با حوصله و نه عصبانی بیاد کامل و جامع این موضوعات رو برام توضیح بده خواهش میکنم .خیلی ممنونم

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
سلام به همه دوستان احتمال زیاد تا آخر ماه دارم میرم ایکس وان بخرم . خواهش میکنم راهنمایی کنید موقع خرید باید به چه نکاتی توجه کنم ؟ سال ساخت دستگاه رو از کجا متوجه بشم ؟ و همینطور دوستانم چند تا دلیل میارن برای اینکه ایکس وان نگیرم ! اولین دلیل اینکه گویا آپدیت های کنسول خیلی سنگینه و اینترنت ما ذغالی مخابرات ! آیا میشه از طریق اینترنت 3G موبایل که از طریق هات اسپات به صورت وای فای در میاد آنلاین بازی کرد یا کنسول و بازی ها رو آپدیت کرد ؟؟ کسی تست زده این قضیه رو ؟ چون یه سری میگن میشه و یه سری هم میگن نه ! دومین دلیل اینکه میگن بازی های کارکرده ایکس باکس وان خیلی سخت پیدا میشه ! شما معمولا چجوری بازی رو تهیه میکنید ؟ چه سایت هایی وجود داره تا بشه بازی های دست دوم از داخلشون پیدا کرد ؟؟سومین دلیل اینکه میگن باید حتما به اینترنت وصل باشی تا اچیومنت های بازی های آفلاین رو بگیری !! همینطور هستش ؟! یعنی همزمان با بازی آفلاین هم باید به نت وصل باشم تا اچیومنت ها ثبت بشه ؟ چهارمین دلیل اینکه میگن ظاهر کنسول گویا یه آداپتور خارج از بدنه داره (مثل 360) که واقعا ضایع ست ! درسته یا نه ؟ و پنجمین دلیل این که میگن کلیه سرور های بازی ایکس وان مخصوصا توی ایران با مشکل مواجه هستش !! و حتی الان اصلا نمیشه به لایو وصل شد !! چه کار میشه کرد ؟ خواهش میکنم یه گیمر با حوصله و نه عصبانی بیاد کامل و جامع این موضوعات رو برام توضیح بده خواهش میکنم .خیلی ممنونم
1-اپدیت ها حجمشون مثل PS4 هست ، با هات اسپات نمیتونی بری تو پارتی چون NAT Type 3 هست ولی واسه بازی کردن اگر پینگ خوب باشه مشکلی نیست !
2- بله کمتر از PS4 هست بخاطر اینه که کمتر کسی XO داره ! بازی هارو من خودم از همین بازارسنتر یا فروم ها وسایت های همسایه تهیه میکنم !
3-فقط برای نشون دادانش باید به اینترنت وصل بشی که PS4 هم همین شرایط رو داره !
4-بله Powerbreak داره !
5-بله بستگی به ISP داره ، بعضی ها مشکلی ندارن بعضی ها هم مثل مخابرات اذیت میکنه ، حتی رو PS4 هم این مشکلات هست ، مثل مشکل DNS Error و ......

milad xbox

کاربر سایت
Sep 16, 2015
80
نام
milad
سلام
بازیgears of warنصب کردم حجمش 44.4گیگه هست.بعد برای بازی5.4گیگ اپدیت اومد .اپدیتو انجام دادم ولی هنوز حجم بازی 44.4گیگه .ایا این اپدیته سیو شده ؟

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
کنسول من یه مشکلی پیدا کرده اعصابمو خورد کرده

دستگاه 2 شب ساعت 2 تا 8 روشن بود دیتا wwe2k16 رو دانلود کردم هیچ مشکلی هم نبود دستگاه هم وقتی روشنه تو داشبورده مشکلی نیس ولی تا بازیو اجرا میکنم دستگاه خاموش میشه

دلیلش چیه ؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین

آپدیت کنسول مثل PS4 هست حجمش و شاید دو ماه یک بار یک آپدیت 200 مگی میدن کلا تمام آپدیت کنسول رو از ابتدا تا الان بخوای انجام بدی تقریبا 2.5 گیگ هست
ولی بازی ها آپدیت دارن که بعضی هاشون سنگینه مثل هیلو که 9 گیگه البته نمیدونم این آپدیت بازی ها برای PS4 هم اینجوریه یا نه
اچیومنت ها تو حالات آفلاین ثبت میشه و وقتی که آنلاین بشیه فوری اونها رو نشون میده

بازی ها رو من تا حالا برای خریدش بر به مشکل نخوردم یک مغازه ای هست بر توپ خونه که اسمش رو نمیشه گفت خیلی قیمتهاش عالیه و تمام بازی ها رو داره هم آکبند هم دسته دوم یک نفرم هست تو دیوار آگهی زده اونم بیشتر بازی دسته دوم میده که قیمتش عالیه

در مورد سرورس ها مشکلاتی بود ولی گویا الان مشکلات خیلی کم شده هیلو بازها و فیفا باز ها راضی هستن منیکه گرز هم میزنم مشکلی نداشتم فقط فورزا بازها مشکل دارن گویا

کنسول من یه مشکلی پیدا کرده اعصابمو خورد کرده

دستگاه 2 شب ساعت 2 تا 8 روشن بود دیتا wwe2k16 رو دانلود کردم هیچ مشکلی هم نبود دستگاه هم وقتی روشنه تو داشبورده مشکلی نیس ولی تا بازیو اجرا میکنم دستگاه خاموش میشه

دلیلش چیه ؟

مال منم این مشکل رو تقریبا داشت و تو بازی که میرفتی صفحه میرفت بعد فهمیدم مال منبع برقش هست که اول سه راهی برق رو عوض کردم درست شد
ولی به احتمال مال آداپتور هست که به احتما مال شما هم مثل من فیک هست

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام بر دوستان گل
دوستان اولا کسی هست بخواد x1 را با 4 تعویض کنه؟
----
تو 4 یه قابلیت هست که من و یه نفر دیگه میتونیم یه بازی رو از استور بخریم و با هم شیر کنیم.یعنی 2 نفره بازی کنیمش. بن هم نمیشیم.
x1 همچین قابلیتی داره؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
تو 4 یه قابلیت هست که من و یه نفر دیگه میتونیم یه بازی رو از استور بخریم و با هم شیر کنیم.یعنی 2 نفره بازی کنیمش. بن هم نمیشیم.
x1 همچین قابلیتی داره؟
بله داره.
توضیحات بیشتر هم تو این تاپیک. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر