همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
دوستان رفقا علما من چيكار كنم كه بتونم با وانم سيزن برم؟الان ١٦ اومده ميخام ٤ بخرم بخاطر همين سيزن:(

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
639
نام
Hamid Anahid
دوستان رفقا علما من چيكار كنم كه بتونم با وانم سيزن برم؟الان ١٦ اومده ميخام ٤ بخرم بخاطر همين سيزن:(

شیرکردن کمرشکن با کیفیت و تغییر IP تنها راهه البته اگر امکان تغییر ISP به پارس آنلاین رو نداشته باشی .

afshin2022

کاربر سایت
Mar 12, 2013
165
نام
Afshin
دوستان هارد اکسترنال رو بخوام به ایکس باکس وصل کنم برای اولین بار , بعد به PC وصل بشه قابل شناسایی هست برای PC ( خودش فرمت می کنه ؟ ) ؟ یا باید برنامه خاصی داشته باشم .

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
دوستان هارد اکسترنال رو بخوام به ایکس باکس وصل کنم برای اولین بار , بعد به PC وصل بشه قابل شناسایی هست برای PC ( خودش فرمت می کنه ؟ ) ؟ یا باید برنامه خاصی داشته باشم .
باید اول تو PC با استفاده از برنامه ی XBOX One Drive Converter هارد رو فرمت کنی. (البته فرمت به این معنی نیست که چیزای روش پاک بشه. یه گزینه ی Create XBOX Drive داره که بزنی هارد رو برای استفاده تو X1 آماده میکنه)
بعد از اون دیگه هر وقت بخوای هارد رو تو PC استفاده کنی با همین برنامه Mode ـش رو عوض میکنی و میذاری رو PC Mode، اگه خواستی تو X1 استفاده کنی میذاری رو Xbox Mode

ehsan af

کاربر سایت
Aug 23, 2011
34
سلام دوستان
من قصد خرید ایکس باکس دارم
اما فهمیدم که بخش ان لاین مشکل داره و تقریبا نمی شه ان لاین بازی کرد
به نظرتون واقعا ارزش داره با این هزینه بالا و گیم های گرون بخرم؟!

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
سلام دوستان

آره چون چارتا ... متعصب گفتن نميشه انلاين بازي كرد تو هم بگو نه نميشه ،
كي گفته نميشه برادر من ، من خودم بتلفيلد - Gta - تايتان فال - سانست رو انلاين بازي كردم .

Sent from my iPhone using Tapatalk

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
از دوستان کسی هست که ذخیره بازی GTA-V رو از xbox360 به XboxOne منتقل کرده باشه؟ (Transfer)

اچیومنت ها روی کنسول وان باز میشن؟ (اچیومنت های روی xbox360 هم میمونه و روی وان هم اعمال میشه؟ یا از روی 360 حذف و فقط روی وان موجود هست؟)

* البته توضیح خود راک استار رو دیدم ولی کسی تست کرده باشه نتیجه عملی و نهایی رو بگه بهتره. (مثلا بعد از انتقال میشه اچیومنت های متفاوت نسخه XboxOne رو گرفت؟ یا اچیومنت های این بازی بعد از انتقال قفل میشن؟)

What will be transferred:

• Money – Earned in-game money will transfer. Purchased in-game money that has not yet been spent will only transfer within a console family (e.g. PlayStation®3 to PlayStation®4).
  • Rank and RP – You will have the same Rank and RP after transfer.
  • Game Progress – GTA Online progression will transfer including all unlocks, Contacts, Jobs, Trophies and stats.
  • Items and Property – Weapons/attachments, vehicles/modifications, properties, clothing and all aspects of character appearance will be transferred. Character-owned items (e.g. clothing, weapons, etc.) will remain in the character’s inventory and will not need to be repurchased in-game. Vehicles will appear in the same garage they were left in before the transfer.
  • Creator – Jobs made within the Creator will be transferred.
  • Crews – Existing Crew information will available.
  • Achievements and Trophies – Achievements and trophies will transfer. Additional overall Gamerscore will not be awarded for transferring achievement progress.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
سلام دوستان
آره چون چارتا ... متعصب گفتن نميشه انلاين بازي كرد تو هم بگو نه نميشه ،
كي گفته نميشه برادر من ، من خودم بتلفيلد - Gta - تايتان فال - سانست رو انلاين بازي كردم .

۴ تا متعصب ؟! o.O
GTA که بگیر نگیر داره بازی های UBISOFT هم که تعطیل ! FIFA هم که هر چند دقیقه یک بار میندازه بیرون !
در صورتی که PS4 همچین مشکلی نداره !
فقط کسایی که پارس انلاین دارن فعلا از مشکلات در امانن !

از دوستان کسی هست که ذخیره بازی GTA-V رو از xbox360 به XboxOne منتقل کرده باشه؟ (Transfer)

اچیومنت ها روی کنسول وان باز میشن؟ (اچیومنت های روی xbox360 هم میمونه و روی وان هم اعمال میشه؟ یا از روی 360 حذف و فقط روی وان موجود هست؟)

* البته توضیح خود راک استار رو دیدم ولی کسی تست کرده باشه نتیجه عملی و نهایی رو بگه بهتره. (مثلا بعد از انتقال میشه اچیومنت های متفاوت نسخه XboxOne رو گرفت؟ یا اچیومنت های این بازی بعد از انتقال قفل میشن؟)
من خودم تست نکردم ولی رفیقم که انتقال داد تروفی هاشم انتقال پیدا کرد

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
۴ تا متعصب ؟! o.O
GTA که بگیر نگیر داره بازی های UBISOFT هم که تعطیل ! FIFA هم که هر چند دقیقه یک بار میندازه بیرون !
در صورتی که PS4 همچین مشکلی نداره !
فقط کسایی که پارس انلاین دارن فعلا از مشکلات در امانن !

من خودم تست نکردم ولی رفیقم که انتقال داد تروفی هاشم انتقال پیدا کرد

برادر من چون يه تعدادي مشكل انلاين بازي كردن دارن دليل نميشه همه رو جمع زد ،من خودم نتم آسياتك هست . والا تا حالا فيفا بازي نكردم كه ببينم مشكل داره يا نه ولي اكثر بازي هارو تست كردم .
بعدشم شما يه جوري حرف ميزنين هركي نفهمه فك ميكنه ايكس باكس اصلا كارت شبكه نداره lol

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
شیرکردن کمرشکن با کیفیت و تغییر IP تنها راهه البته اگر امکان تغییر ISP به پارس آنلاین رو نداشته باشی .

سلام من با پارس انلاين سرعت دانلودم بسيار بالاست؟يعتي عجيب غريب بالاس!البته مال محل كارم.خونه نت ديكه دازم كه پايينه.ممكنه وان رو ببرم با نت بارس انلاين چك كنم مشكلاتم رفع بشه؟

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
برادر من چون يه تعدادي مشكل انلاين بازي كردن دارن دليل نميشه همه رو جمع زد ،من خودم نتم آسياتك هست . والا تا حالا فيفا بازي نكردم كه ببينم مشكل داره يا نه ولي اكثر بازي هارو تست كردم .
بعدشم شما يه جوري حرف ميزنين هركي نفهمه فك ميكنه ايكس باكس اصلا كارت شبكه نداره lol

گودرز رو به شقایق ربط نده ! فن بوی بودن هم حدی داره ، XO یا PS4 یکی بیشتر یا کمتر بفروشه چیزیش به من نمیرسه ولی انگار شما حافظ منافع مایکروسافت هستی !
کسی هم نگفت XO اشغاله مشکل نت ایران هست همه هم میدونن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر