همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام دوستان، میخوام یک تلویزیون بگیرم برای XB1
بین دو مدل گیر کردم، نمیدونم کدومش بهتره
یکی این مدل LG 42LB56100GI LED TV
یکی هم این Samsung 40H5870S LED TV
البته ال جی 42اینچه و از نظر طراحی زیباتره ولی سامسونگ 40 اینچ ولی smart هست، بنظرتون کدوم بهتره؟
رفیق من واسه اتاقم بازیم کلی دنبال TV گشتم که هم قیمتش خوب باشه و هم برای Gaming جواب بده،
بهت Samsung 40H6390 پیشنهاد میدم قیمتش 1800-1850 این حدوداست،
کلی Review و نقد ازش خوندم و ویدیو دیدم، تو این رنج قیمت بهتر از این واسه گیم پیدا نمیکنی

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
الجی بگیر بنظرم.سامسونگ رنگارو غیرطبیعی و خیلی روشن نشون میده.حواست باشه هرکدوم گرفتی ایمپوت لگش پایین باشه که تو بازیا لگ نزنه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
خیلی ممنون از راهنماییت;)

- - -ویرایش - - -

رفیق من واسه اتاقم بازیم کلی دنبال TV گشتم که هم قیمتش خوب باشه و هم برای Gaming جواب بده،
بهت Samsung 40H6390 پیشنهاد میدم قیمتش 1800-1850 این حدوداست،
کلی Review و نقد ازش خوندم و ویدیو دیدم، تو این رنج قیمت بهتر از این واسه گیم پیدا نمیکنی
ممنون ولی توی سایت دیجیکالا دیدم قیمتش نزدیک 2تومنه، برامن یکم سنگینه این مبلغ:|

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza

Matrix007

کاربر سایت
Sep 7, 2007
302
نام
R3ZA
یه سایت پیدا کردم برای خرید بازی شیرینگ تو سایت نوشته اگه بازی رو نصب شده روی کنسول داشته باشین احتیاجی به دیتا نیست. همچین چیزی درسته؟
شیرینگ محدودیت داره؟

آخرین ویرایش:

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
میشه بازی رو دیجیتالی از لایو بخریم ولی بازی رو از روی دیسک نصب کنیم که احتیاجی به دانلود نداشته باشیم؟

بله دقیقا این قابلیت وجود داره فقط اگه آپدیتی واسه بازی اومده باشه و آنلاین باشید اونم باید دانلود بشه. شما حتی میتونید دیتای بازی (به همراه آپدیت هاش) رو هم از دوستات یا مغازه دار بگیری که اصلا لازم به دانلود کردن نباشه.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
اطلاعات غلط نده ... میشه خوبشم میشه فقط باید اپدیت هارو جدا دانلود کرد
:|:|:| من همین تاپیک ها رو خوندم دیدم نمیشه !!
خب اگه میشه خدایی بگو من محتاجم :(

- - -ویرایش - - -

بله دقیقا این قابلیت وجود داره فقط اگه آپدیتی واسه بازی اومده باشه و آنلاین باشید اونم باید دانلود بشه. شما حتی میتونید دیتای بازی (به همراه آپدیت هاش) رو هم از دوستات یا مغازه دار بگیری که اصلا لازم به دانلود کردن نباشه.
خب الان شدنش اکی ! فقط روش رو توضیح بدین به چه صورت با pc دانلود کنم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر