همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

OSM

کاربر سایت
Oct 17, 2011
24
نام
Omid
سلام به همه دوستان گل
آقا من میخوام xbox one بخرم بزودی ولی آخر نفهمیدم برای بازی کردن نیاز به اتصال به net داره یا نه مثل ps4 نیازی به اتصال به نت نداره/
ممنون میشم یه توضیح کامل در مورد online بودن یا offline بودنش بدید..
با سپاس :x

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
641
نام
Hamid Anahid
سلام به همه دوستان گل
آقا من میخوام xbox one بخرم بزودی ولی آخر نفهمیدم برای بازی کردن نیاز به اتصال به net داره یا نه مثل ps4 نیازی به اتصال به نت نداره/
ممنون میشم یه توضیح کامل در مورد online بودن یا offline بودنش بدید..
با سپاس :x

پیشاپیش مبارک :

اینترنت اجباری :

1. آپدیت اولیه کنسول برای اولین راه اندازی

2. شیر کردن اکانتتون روی کنسول شریکتون و خرید بازی ها به صورت شراکتی و دیجیتالی ( کسی که اکانت روی کنسولش به صورت Home Console ست شده آفلاین هم میتونه استفاده کنه )

اینترنت اختیاری :

1. استفاده از استور

2. اپلیکشن های آنلاین مثل Skype , Internet Explorer

3. Multiplayer

در کل اینترنت اجباری نیست ولی با خرید بازی ها به صورت اورجینال و پچ ها و آپدیت های متعددی که تو نسل جدید مرسوم شده و تبدیل شدن Multi به قسمت مهمی از تجربه بازیها ، برای این نسل حتما به فکر یک اینترنت مناسب باشید.

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان سلام
یه سوال : آقای X لایسنس آقای Z رو میزنه ، بعدش آقای Y لایسنس آقای Z رو میزنه ، حالا دوباره آقای X لایسنس آقای Z رو میزنه ! یعنی آقای Z الان 3 بار لایسنس داده . حالا اگه آقای Z و X بخوان بازی شریکی بگیرن ، اگه آقای Z بازی رو بخره با اکانتش ، آقای X میتونه بگیره ازش بازی رو؟

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان من خیلی وقته پلی 4 اتفاده میکنم و اصلا بازی درست و حسابی برای دوربینش نیومده و قصد خرید وان دارم فقط برای کینکتش چون قبلا روی 360 با کینکت خیلی حال کردم

تا الان چند تا بازی برای کینکت وان اومده ؟ ارزش داره و جذابه ؟

جواب؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
جواب؟
همون قبلی هاست
فروت نینجا فیتنس و ...
چیز خاصی نیست که به خاطرش سنسور بخری

- - -ویرایش - - -

دوستان سلام
یه سوال : آقای X لایسنس آقای Z رو میزنه ، بعدش آقای Y لایسنس آقای Z رو میزنه ، حالا دوباره آقای X لایسنس آقای Z رو میزنه ! یعنی آقای Z الان 3 بار لایسنس داده . حالا اگه آقای Z و X بخوان بازی شریکی بگیرن ، اگه آقای Z بازی رو بخره با اکانتش ، آقای X میتونه بگیره ازش بازی رو؟
چرا اینقدر سختش میکنی !
به طور کلی :
هر اکانت میتونه سه بار هوم زده بشه
تو هر کنسول میشه تعدادی اکانت داشت و میشه هوم بشن همشون یا نشن
اگر تو کنسولی هوم زده بشه قابلیت هوم برای کنسول ثالث میبره در نتیجه باز هم اگر با اکانت خودتون آنلاین باشید قابل بازی هست

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
چرا اینقدر سختش میکنی !
به طور کلی :
هر اکانت میتونه سه بار هوم زده بشه
تو هر کنسول میشه تعدادی اکانت داشت و میشه هوم بشن همشون یا نشن
اگر تو کنسولی هوم زده بشه قابلیت هوم برای کنسول ثالث میبره در نتیجه باز هم اگر با اکانت خودتون آنلاین باشید قابل بازی هست
حالا ، اگه اکانت یک نفر رو شما هوم کنی ، بعد اون شخص بازی بگیره ، خودکار رو اکانت شما میاد ؟ یا باید دوباره هوم کنی اکانتشو ؟

javad13

کاربر سایت
Jul 29, 2015
43
سلام ببخشید من میخوام باندل haloرو بگیرم خواستم بپرسم بازی فیزیکی هسته یا باید دان بشه و نصب ؟ و اگه باید دان شه حجمش چقده ؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
حالا ، اگه اکانت یک نفر رو شما هوم کنی ، بعد اون شخص بازی بگیره ، خودکار رو اکانت شما میاد ؟ یا باید دوباره هوم کنی اکانتشو ؟
هوم هم نکنی میاد ... هوم فقط به درد این میخوره که میتونی بازی رو به صورت آفلاین اجرا کنی ولی اگه هومت نباشه مجبوری آنلاین بشی تا بتونی بازی کنی
سلام ببخشید من میخوام باندل haloرو بگیرم خواستم بپرسم بازی فیزیکی هسته یا باید دان بشه و نصب ؟ و اگه باید دان شه حجمش چقده ؟
باید دانلود کنی
61 62 گیگ حدودا

MehdiChocolate

کاربر سایت
Jul 6, 2012
14
نام
Mehdi
با سلام به همه دوستان عزيز
تا حالا كسي ايميل مربوط به پروفايل خودش رو عوض كرده؟
ايميل من از قديم ياهو بوده ، حالا با اومدن ويندوز 10 ميخوام ايميل رو با هات ميل جديدم عوض كنم.
توي 360 يه جائي تو منوها بود كه من نتونستم از اونجا عوض كنم، با اينكه يك ماه از ساختن هات ميل جديدم هم ميگذشت ولي باز توي مرحله آخر ارور ميداد... توي وان هم جائي تو منوها نديدم براي تعويض ايمل اكانت !...
حالا دوستان كسي ميدونه كه راه حلي ديگه اي واسه اين وجود داره با نه ؟
كسي تا حالا ايميل اكانت خودشو عوض كرده ؟
ممنون از دوستان :(:(:(

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,767
نام
علی
دوستان من وقتی میخوام فیفا 15 آنلاین بازی کنم این ارور رو میده باید چکار کنم ؟ لطفا راهنمایی کنید.

NAT is set to moderate ( یه همچین چیزایی ) چکار باید کرد ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر