همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
تو وان اصلا نمیتونم انلاین بازی کنم هیچ کدوم از بازی ها player پیدا نمیکنن تنها titanfall میتونم بازی کنم !کسی هست مشکل مشابه داشته باشه !؟ راه حل چیه ؟!

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
یه سوال الان دو تا روش وجود داره . باید روش شر کردن vp-n برای dlc ها رو انجام بدم؟
آره، واسه خرید بازی که فقط کافیه از فــــیلتر شکن استفاده کرد و من خودم راحت اینکار رو انجام میدم. واسه DLC امتحان نکردم ولی گویا با همین شیر کردن باید انجام بشه و به صورت مستقیم نمیشه خرید کرد.

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,764
نام
علی
آره، واسه خرید بازی که فقط کافیه از فــــیلتر شکن استفاده کرد و من خودم راحت اینکار رو انجام میدم. واسه DLC امتحان نکردم ولی گویا با همین شیر کردن باید انجام بشه و به صورت مستقیم نمیشه خرید کرد.

ممنون . فقط الان برای انلاین بازی کردن بخش season فیفا 15 باید از کدوم روش رفت؟

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,764
نام
علی
اگه اینجوری که دوستان میگن و نمیشه انلاین بازی کرد وان و بیخیال شم برم سراغ پی اس 4

والا fifa 15 رو که نمیشه انلاین بازی کرد یا حداقل بچه ها تا حالا راهنمایی نکردن چجوری باید این کار رو کرد. بازیای دیگه رو نمیدونم.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad
اینترنتت مخابرات نیست احیانا؟؟
سعی کن DNS رو دستی بزنی ... خیلی تاثیر داره
با مخابرات ، ایرانسل ، رایتل ، فن اوا تست کردم فرقی نکرد ، کلی DNS هم از DNS Jumper برداشتم بازم تفاوتی نکرد !
اين مشكل اكثر بچه هاست

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
اینطور که بوش میاد اینا چیزتر کردنش اگه میدونستم اینطوریه اصلا XBL Gold نمیگرفتم !

یه شیر مرد پیدا بشه بیاد مانیتور کنه ببینه کنسول به کجا و با کدوم پورت وصل میشه هرکدوم که چیزتر بود اعتراض کنیم تا بازش کنن !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر