همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

morez1987

کاربر سایت
Mar 2, 2015
8
نام
محمدرضا هادی
تشکر دوست عزیز

----------------------

بعد از گذشت سه روز و کارکردن با ایکس باکس وان....خیلی ازش خوشم اومده...واقعا باحاله...

کارت وایرلس اش خیلی قویه...wifi سوپرمارکت سر کوچمون را پیدا کرده...در حالی که نه لپ تاپ و نه گوشیم نتونستن پیداش کنن...

آخرین ویرایش:

morez1987

کاربر سایت
Mar 2, 2015
8
نام
محمدرضا هادی
اصلا سمت ریجن یک نرو....ممکنه دردسر درست کنه برات...ریجن 2 بگیر که خیالت راحت باشه..
حواست باشه یه سری از فروشنده ها میان یک آداپتور تبدیل بی کیفیت و پرسروصدا میزارن داخل پک ریجن 1 و به اسم ریجن 2 میفروشن...
آداپتور ریجن ریجن 2 اصلا هیچ صدایی نداره...

اینطور اجناس رو هم سعی حضوری بخری...همیشه خرید حضوری بهتره مخصوصا توی ایران...

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
اصلا سمت ریجن یک نرو....ممکنه دردسر درست کنه برات...ریجن 2 بگیر که خیالت راحت باشه..
حواست باشه یه سری از فروشنده ها میان یک آداپتور تبدیل بی کیفیت و پرسروصدا میزارن داخل پک ریجن 1 و به اسم ریجن 2 میفروشن...
آداپتور ریجن ریجن 2 اصلا هیچ صدایی نداره...

اینطور اجناس رو هم سعی حضوری بخری...همیشه خرید حضوری بهتره مخصوصا توی ایران...
مبارک باشه....10 سال روزی 10 ساعت مثل ساعتای قدیمی کار کنه واست...ساعتهای جدید همچین مال نیستن

Gray Human

کاربر سایت
Jan 21, 2013
84
نام
تارخ
دوستان اگر من کد دیجیتالی بازی رو خریدم بعد میشه با اجاره کردن دیسک دیتا رو نصب کنم تا دیگه نیازی به دانلود نباشه ؟؟

arm4nii

کاربر سایت
Apr 14, 2014
83
دوستان کسی راه حلی برای برطرف کردن مشکل بازی انلاین فیفا 15 قسمت season پیدا نکرده.پیر شدیم این چند روز.تو تاپیک فیفا 15 ایکس باکس وان کسی جواب نمیده و خبری هم نیست ظاهرا.اساتید بشتابید لطفا.
ممنونم.

aramesh_61

کاربر سایت
Feb 1, 2012
203
سلام
آقا داخل جعبه دستگاه ایکس وان من یه کارت بود واسه بازی کینکت اسپرت ریوال، که یه کد روش داشت که میشه با دستگاه اون کدو زد و بازی رو رایگان دانلود کرد، حالا سوالم اینه که آیا میشه بازی رو خودم جداگانه با اون کد با کامپیوتر دانلود کنم و بریزم روی کنسول؟ اگه میشه چجوری؟
ممنون

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام
آقا داخل جعبه دستگاه ایکس وان من یه کارت بود واسه بازی کینکت اسپرت ریوال، که یه کد روش داشت که میشه با دستگاه اون کدو زد و بازی رو رایگان دانلود کرد، حالا سوالم اینه که آیا میشه بازی رو خودم جداگانه با اون کد با کامپیوتر دانلود کنم و بریزم روی کنسول؟ اگه میشه چجوری؟
ممنون
سلام... خیر عزیزم نمیشه فقط از خود کنسول میشه دانلودش کرد

yasinsalehi96

کاربر سایت
Jan 28, 2015
76
سلام... خیر عزیزم نمیشه فقط از خود کنسول میشه دانلودش کرد
درود

آیا امکانش هست که من کد دیجیتالی بازی رو خریداری کنم و بجای دانلود بازی برم بازی کرایه کنم و دیتاش رو بریزم و بعد بدون دیسک اجرا کنم؟
کد بازی عایا از دیسک ارزونتره؟ چقدره؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
درود

آیا امکانش هست که من کد دیجیتالی بازی رو خریداری کنم و بجای دانلود بازی برم بازی کرایه کنم و دیتاش رو بریزم و بعد بدون دیسک اجرا کنم؟
کد بازی عایا از دیسک ارزونتره؟ چقدره؟

این امکانش هست....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر