همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
اینجا لندن، لانچ PS4، بیلبورد تبلیغاتی مرکز شهر، جایی که تبلیغ بزرگ فورتزا، تبلیغ ps4 رو با خاک یکسان کرده، آی لاو یو BC
65378636034738479703.png

:laughing::wow:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
خوب به نظر میرسه امروز ( جمعه سیاه ) black friday ایکس باکس وان و بازیهاش فروش خوبی داشتن :)
من امروز تو اینستاگرام هش تگ ایکس باکس وان رو دنبال میکردم خیلی ها کنسول و بازیهاشو خریده بودن ( کوفتشون بشه :d )
یه سری ها هم امروز نسخه ی Day one رو خریده بودن :-/ یه سری ها هم استاندارد رو
یه سری نکات که دیدم رو باهاتون به اشتراک میزارم :
توی این عکس ها ( تقریبا جامعه اماری 200 هزارتا ) به نظر فروش فیفا 14 ( به خاطر باندل شدن در اروپا و البته فروش خوب همیشگی ) بتلفیلد 4 ( تقریبا همه با کنسول گرفته بودن ) و کال آف از همه بیشتر بود .
فروش NBA 2k14 بعد از اینا بود ( البته بیشتر آمریکایی ها خریده بودن )
بعد از اون انحصاریا بودن نکته جالب توجه این بود که خیلی ها Dead rising 3 رو خریده بودن (تقریبا همه ) و رایز هم به نظر خوب خریده بودن .
بعد از اینا هم فورزا بود که به نظر یه کمی از رایز کم تر بود .

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,301
نام
سروش
خوب به نظر میرسه امروز ( جمعه سیاه ) black friday ایکس باکس وان و بازیهاش فروش خوبی داشتن :)
من امروز تو اینستاگرام هش تگ ایکس باکس وان رو دنبال میکردم خیلی ها کنسول و بازیهاشو خریده بودن ( کوفتشون بشه :d )
یه سری ها هم امروز نسخه ی Day one رو خریده بودن :-/ یه سری ها هم استاندارد رو
یه سری نکات که دیدم رو باهاتون به اشتراک میزارم :
توی این عکس ها ( تقریبا جامعه اماری 200 هزارتا ) به نظر فروش فیفا 14 ( به خاطر باندل شدن در اروپا و البته فروش خوب همیشگی ) بتلفیلد 4 ( تقریبا همه با کنسول گرفته بودن ) و کال آف از همه بیشتر بود .
فروش NBA 2k14 بعد از اینا بود ( البته بیشتر آمریکایی ها خریده بودن )
بعد از اون انحصاریا بودن نکته جالب توجه این بود که خیلی ها Dead rising 3 رو خریده بودن (تقریبا همه ) و رایز هم به نظر خوب خریده بودن .
بعد از اینا هم فورزا بود که به نظر یه کمی از رایز کم تر بود .

xbox 360 یه باندل داره اسمش value bundle همراهش تامب رایدر و هیلو 4 قیمتش شده 240 دلار به نظر فروش خرکی داشته:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
دوستان ، من Xbox one ام بالاخره اوکی شد:d الان یه مشکل دارم نمی دونم باید دقیق چیکار کنم؟:| TV جداگانه واسه کنسولم ندارم فعلا:|میخوام تا یک ماه دیگه یه LG 3D بخرم واسه کنسولم که از TV خونمون مجزا بشم واسه همیشه... الان این یک ماه که TV ندارم میخوام Xone رو وصل کنم به مونیتور کامپیوترم که اونم کابل HDMI نمیخوره و پورتش وی جی ای هستش.(مونتیورم از این قدیمی هاست:d)مبدل HDMI به وی جی ای هم واسش بگیرم صداشو چیکار کنم؟کلا کسی یه راهنمایی نمیتونه به من بکنه؟! بدجور تو کف هستم! فک کن کنسول عزیزت بیاد تو دستت ولی نتونی باهاش بازی کنی:|

آخرین ویرایش:

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
دوستان ، من Xbox one ام بالاخره اوکی شد:d الان یه مشکل دارم نمی دونم باید دقیق چیکار کنم؟:| TV جداگانه واسه کنسولم ندارم فعلا:|میخوام تا یک ماه دیگه یه LG 3D بخرم واسه کنسولم که از TV خونمون مجزا بشم واسه همیشه... الان این یک ماه که TV ندارم میخوام Xone رو وصل کنم به مونیتور کامپیوترم که اونم کابل HDMI نمیخوره و پورتش وی جی ای هستش.مبدل هم واسش بگیرم صداشو چیکار کنم؟کلا کسی یه راهنمایی نمیتونه به من بکنه؟! بدجور تو کف هستم! فک کن کنسول عزیزت بیاد تو دستت ولی نتونی باهاش بازی کنی:|
؟؟؟ خانواده نمیزاره؟:| :dراستی قیمت اون lg 3dچنده؟:d

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
566
نام
تورین سپر بلوط
دوستان ، من Xbox one ام بالاخره اوکی شد:d الان یه مشکل دارم نمی دونم باید دقیق چیکار کنم؟:| TV جداگانه واسه کنسولم ندارم فعلا:|میخوام تا یک ماه دیگه یه LG 3D بخرم واسه کنسولم که از TV خونمون مجزا بشم واسه همیشه... الان این یک ماه که TV ندارم میخوام Xone رو وصل کنم به مونیتور کامپیوترم که اونم کابل HDMI نمیخوره و پورتش وی جی ای هستش.(مونتیورم از این قدیمی هاست:d)مبدل HDMI به وی جی ای هم واسش بگیرم صداشو چیکار کنم؟کلا کسی یه راهنمایی نمیتونه به من بکنه؟! بدجور تو کف هستم! فک کن کنسول عزیزت بیاد تو دستت ولی نتونی باهاش بازی کنی:|
این تبدیلا مفت نمی ارزه کیفیتم تصویرم میاره پایین بنظرم هر چه سریعتر TV بخری بهتره.:dمن رو 360 تبدیل استفاده می کردم همش سایه داشت تصویر کیفیت پایین بود. رفتم یه TV خریدم با HDMI که زدم 360 رو بهش تازه فهمیدم اون مانیتوره چه کیفیت بدی میداد با تبدیل:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
؟؟؟ خانواده نمیزاره؟:| :dراستی قیمت اون lg 3dچنده؟:d

نه متاسفانه:| قیمتش حدود 4 تومن:|

این تبدیلا مفت نمی ارزه کیفیتم تصویرم میاره پایین بنظرم هر چه سریعتر TV بخری بهتره.:dمن رو 360 تبدیل استفاده می کردم همش سایه داشت تصویر کیفیت پایین بود. رفتم یه TV خریدم با HDMI که زدم 360 رو بهش تازه فهمیدم اون مانیتوره چه کیفیت بدی میداد با تبدیل:d

فعلا پولم واسه TV کمه تا ماه بعد حقوقم بیاد باید وایسم تا بتونم بخرمش. اون تبدیلی که استفاده میکردی دقیقا اسمش چی بود؟مشکل دریافت صدا رو چیکار کنم؟!:|

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
566
نام
تورین سپر بلوط
فعلا پولم واسه TV کمه تا ماه بعد حقوقم بیاد باید وایسم تا بتونم بخرمش. اون تبدیلی که استفاده میکردی دقیقا اسمش چی بود؟مشکل دریافت صدا رو چیکار کنم؟!:|
تبدیل HDMI به مانیتور یادم نیست اسمش چی بود اما خود تبدیله سوکت صدا داشت که یه سمتش تصویر میداد یه سمت دیگش میشد اون سوکت صدا سبزه رو که مال اسپیکره رو بزنی توش و از اسپیکر صدا بگیری.

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
نه متاسفانه:| قیمتش حدود 4 تومن:|

من خودم هم همین وضعیت رو دارم ! البته میتونم یدونه TV بخرم ولی زیاد نمیارزه ! یه مانیتور FULL Hd با قابلیت 3D بگیر ته کیفیت رو میگیری!
لازم نیست 4 ملیون هم پول بدی ! سایزش هم 23 باشه تا 27 ! هر کدوم گیر اوردی ( من خودم یه 23 دارم مال ال جی ! خریدم 700 تومن ! قابلیت 3D هم داره )

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
تبدیل HDMI به مانیتور یادم نیست اسمش چی بود اما خود تبدیله سوکت صدا داشت که یه سمتش تصویر میداد یه سمت دیگش میشد اون سوکت صدا سبزه رو که مال اسپیکره رو بزنی توش و از اسپیکر صدا بگیری.

میتونی ازش عکس بگیری واسم پیام خصوصی بفرستی؟

--------------------------------
دوستان یه سوال دیگه دارم:
من قبلا با X360 ام هر روز لایو بودم و چون کنسولم رو کپی خور کرده بودم احتمالا فلگ شدم اما بن خیر:d الان واسه لایو Xone دو دل هستم که آیا با پروفایل قبلی لایوم وارد لایو Xone بشم یا یکی جدید بسازم؟میترسم چون قبلا زیاد با X360 بازی کپی آنلاین بازی کردم پروفایلم شناسایی شده باشه بعد از وصل شدن به لایو Xone یهو کنسولم بن شه بیچاره بشم:| نظر شما چیه؟پروفایل جدید بسازم بهتر نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر