همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
567
نام
تورین سپر بلوط
یه Play Station TV بگیر حدود 1 میلیون 500 هست 3D هم داره اکس باکسم ساپورت میکنه.
اگرم بخوای بیخیال 3D بشی با 800 تومن میتونی LED سامسونگ بگیری 24 اینچ 800 تومن.

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,585
نام
Nima
میتونی ازش عکس بگیری واسم پیام خصوصی بفرستی؟

--------------------------------
دوستان یه سوال دیگه دارم:
من قبلا با X360 ام هر روز لایو بودم و چون کنسولم رو کپی خور کرده بودم احتمالا فلگ شدم اما بن خیر:d الان واسه لایو Xone دو دل هستم که آیا با پروفایل قبلی لایوم وارد لایو Xone بشم یا یکی جدید بسازم؟میترسم چون قبلا زیاد با X360 بازی کپی آنلاین بازی کردم پروفایلم شناسایی شده باشه بعد از وصل شدن به لایو Xone یهو کنسولم بن شه بیچاره بشم:| نظر شما چیه؟پروفایل جدید بسازم بهتر نیست؟
از نظر من یکی دیگه بساز. آدم ته دلش آسوده میمونه همیشه. اگه بن شی دیگه بدبختی.:d

Gen. Martinez

کاربر سایت
Nov 27, 2013
567
نام
تورین سپر بلوط

من قبلا با X360 ام هر روز لایو بودم و چون کنسولم رو کپی خور کرده بودم احتمالا فلگ شدم اما بن خیر:d الان واسه لایو Xone دو دل هستم که آیا با پروفایل قبلی لایوم وارد لایو Xone بشم یا یکی جدید بسازم؟میترسم چون قبلا زیاد با X360 بازی کپی آنلاین بازی کردم پروفایلم شناسایی شده باشه بعد از وصل شدن به لایو Xone یهو کنسولم بن شه بیچاره بشم:| نظر شما چیه؟پروفایل جدید بسازم بهتر نیست؟
سوال اول: نچ!:d 1 سال نیمه استفاده نکردم اصلا نمیدونم هنوز دارمش یا نه.:dولی اگه پیدا کردم چشم.
اگه کنسول 360 کپی خور باشه کنسول بن میشه نه پروفایل. بن شدن در صورتی نگران بن شدن پروفایلت باید باشی که با استفاده از چیز پی ان حجم زیادی خرید بازی و DLC داشته باشی از رو لایو. در غیر اینصورت موشکلی نیست:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
از نظر من یکی دیگه بساز. آدم ته دلش آسوده میمونه همیشه. اگه بن شی دیگه بدبختی.:d

کلی امتیازم میپره + پروفایل دوست داشتنیم که واقعا دوستش دارم کلی ابهت داره >>> Farshad19rodar :|:d
ولی حق با توئه بهتره جدید بسازم.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
دوستان ، من Xbox one ام بالاخره اوکی شد
:d
الان یه مشکل دارم نمی دونم باید دقیق چیکار کنم؟
:|
TV جداگانه واسه کنسولم ندارم فعلا
:|
میخوام تا یک ماه دیگه یه LG 3D بخرم واسه کنسولم که از TV خونمون مجزا بشم واسه همیشه... الان این یک ماه که TV ندارم میخوام Xone رو وصل کنم به مونیتور کامپیوترم که اونم کابل HDMI نمیخوره و پورتش وی جی ای هستش.(مونتیورم از این قدیمی هاست
:d
)مبدل HDMI به وی جی ای هم واسش بگیرم صداشو چیکار کنم؟کلا کسی یه راهنمایی نمیتونه به من بکنه؟! بدجور تو کف هستم! فک کن کنسول عزیزت بیاد تو دستت ولی نتونی باهاش بازی کنی
به سلامتی ایشاءا..:d
:xمیگم کی بشه ما هم یک ps4 هلو و مشتی تهیه کنیم...:bighug:
راستی این تبدیلی که شما میگی، به VGA بخوره..
اول یه کابل تبدیل VGA میگیری = HDMI-DVI
حالا حتما میگی خب پس صدا رو چیکار کنم؟؟؟:|
optical%20cable.jpg

بعدش که از همه مهم تره و تقریبا کسی هم نمیدونه و اطلاعی نداره ، اینه که شما باید یه کابل اپتیکال بگیری واسه گرفتن صدا از کنسول که دیگه کارت راه میفته و میشینی یه دست هم Ryse بازی میکنی و فورتزا و چند تا بازی دیگه که حال میکنی و لی ما هنوز تو کفیم=))
مبارک باشه:d

آخرین ویرایش:

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

فعلا که بازی FULL HD نیست این یه ماه رو میتونی با این مانیتور سر کنی.
با همون قبلیت برو لایو,فکر نکنم مشکلی داشته باشه :)
برا کنسول اصلا دنبال مانیتور نرو,خروجی ای که TV میده قابل مقایسه با مانیتور نیست.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
فعلا که بازی FULL HD نیست این یه ماه رو میتونی با این مانیتور سر کنی.
با همون قبلیت برو لایو,فکر نکنم مشکلی داشته باشه :)
برا کنسول اصلا دنبال مانیتور نرو,خروجی ای که TV میده قابل مقایسه با مانیتور نیست.

Fifa 14 و Forza5 که هستن:d ضمنا من مشکلی با یک ماه مونیتور بازی کردن ندارم مشکلم مبدل هستش که باید برم پیدا کنم:d

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
اینا رو میخوای بگیری؟:D
مبدل که گیر میاد.ولی ستمه آدم وان بخره با مانیتور CRT بازی کنه:|

آره Fifa 14 که قطعا قطعا میگیرم.فعلا BF4 رو گرفتم 720p و تنها امیدم به 1080p واسه Fifa 14 هستش:d مبدل HDMI به VGA چند جا تو نت قیمت گرفتم 150 تومن به بالا هستش:|

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
آره البته الان یه جا پیدا کردم 53 تومن میفروشه >>> 1
راستی Titanfall به نظرت 1080 و 60 فریم خواهد بود؟
زده ارزون شده که :D سریع بخر :D.شرایط من دقیقا برعکس توئه :D من کامپیوترم VGA بود ولی مانیتورم HDMI,البته اونم میخورد ولی کابل همراش بود به همون HDMI وصل میکردم :D.
تایتانفال که 60 بودنش تایید شدست,حالا چقدر 60 باشه نمیدونم :D ولی 720 بودنش جای شک داره :D امکانش هست باشه :|
بازی گرافیکش معمولی هست
yahoo_4.gif
از CoD که دیگه معمولیتر نیست :D

پژمانا

کاربر سایت
Oct 30, 2007
224
فرشاد بالاخره ایکس باکس وان خریدی.
مبارکت باشه رفیق.
کنسول وارد دبی بشه منم میخرم و میام تو لایو تا بریم تو خط فیفا 14 نسل بعدی.
جدیدا تیم من شده دورتموند.
خودت رو اماده کن فرشاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر