همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
دوستان کسی این امولاتور های رترو را روی Xbox one نصب کرده ؟
nes , n64, sega ,... ?

نصب فکر نمیکنم بشه کرد ولی یه راه داره که از طریق browser کنسول میتونی بازی هارو انجام بدی البته باید آنلاین بشی

سایت nesbox میتونی استفاده کنی فقط باید رام بازی هارو روی onedrive آپلود کنی

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یعنی دیگه اکانت آفلاین اینا از کار افتاده و راه دیگه ای نداره؟

اکانت آفلاین همچنان هست ولی فقط بازی های گیم پس و ea access نصب میکنن که البته تعداد بازی هاش کم هم نیست

خودت هم میتونی اکانت ۱ ماهه گیم پس آلتیمیت بگیری و قبل از اینکه تاریخ گیم پس تموم بشه کنسول آفلاین کنی
تا وقتی هم که کنسول دوباره آنلاین نشه میتونی بازی هارو بدون مشکل انجام بدی

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
نصب فکر نمیکنم بشه کرد ولی یه راه داره که از طریق browser کنسول میتونی بازی هارو انجام بدی البته باید آنلاین بشی

سایت nesbox میتونی استفاده کنی فقط باید رام بازی هارو روی onedrive آپلود کنی
یه روشی دیدم ، اکانت dev مود را فعال میکنی ، بعد نصبشون میکنه از روی فلش اجرا میکرد
Xbox One Developer Mode activation - UWP applications
فقط اگه میشه از طریق Dev مود چیزی نصب کرد شاید راهی باشه خود کنسول را هم کپی خور کرد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ravi

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یه روشی دیدم ، اکانت dev مود را فعال میکنی ، بعد نصبشون میکنه از روی فلش اجرا میکرد
Xbox One Developer Mode activation - UWP applications
فقط اگه میشه از طریق Dev مود چیزی نصب کرد شاید راهی باشه خود کنسول را هم کپی خور کرد

به نظرم شبیه ساز ارزش اینهمه کار نداره
ولی خب در کل در مورد این روش اطلاعات هم ندارم

• Like
Reactions: Link.Zelda

Link.Zelda

کاربر سایت
Dec 18, 2013
367
به نظرم شبیه ساز ارزش اینهمه کار نداره
ولی خب در کل در مورد این روش اطلاعات هم ندارم
آره درسته
ظاهرا با این روش هم به اون صورت مجوز دسترسی به سیستم فایل را نمیده ، فقط دیدم برای نصب RetroArch و یک پلیر این کارو انجام میدن
جدای از سیستم امنیت xbox ، فکر میکنم به خاطر gamepass سر هک xbox وقت نمیزارن

• Like
Reactions: ravi

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
اکانت آفلاین همچنان هست ولی فقط بازی های گیم پس و ea access نصب میکنن که البته تعداد بازی هاش کم هم نیست

خودت هم میتونی اکانت ۱ ماهه گیم پس آلتیمیت بگیری و قبل از اینکه تاریخ گیم پس تموم بشه کنسول آفلاین کنی
تا وقتی هم که کنسول دوباره آنلاین نشه میتونی بازی هارو بدون مشکل انجام بدی
چه خبر بدی بود این :((
رسما اگر اینطوری باشه تو نسل جدید من یکی گیم رو میبوسم میزارم کنار
تمام امید من به مایکروسافت و ۲۰۰ تومن بده ۲ ترا پر کن بود :((:((:((

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من یدونه گیم پس فری تریال یک ماهه داخل جعبه ایکس باکسم دارم با اون میشه کاری کرد؟
همینطور یه اکانت گلد14 روزه
salam.بله کد رو وارد کن باید فعال بشه اگه ایراد گرفت با قیلترشکن انجام بده.باز اگه ایراد گرفت با ساپورت مایکروسافت چت آنلاین انجام بده کدهارو بهش بده تا برات اوکی کنه.شاید 14 روزه برات کار نکنه و ساپورت بجاش برات 1 ماهه فعال کنه و gold+game pass برات game pass ultimate میشه و شاید برات 2 ماه آلتیمیت بشه شاید :)

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
سلام دوستان کسی میدونه چجوری مود منو gtav برای xbox one sریخت تو یوتیوپ دیدم ولی پیدا نمیکنم کسی ریخته یا میدونه چجوری هسته؟
منم یدونه گلد ۱۴ روزه دارم ولی هرکاری کردم قبول نکرد چکار کنم قبلا میتونستم برم ساپورت ولی جدیدا اصلا نمیاره ساپورتو اون قسمت چت انلاین میگم نمیاره

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,413
دوستان من کنترلر one s رو همیشه با بلوتوث استفاده میکردم با کامپیوتر
حالا یبار اومدم وصلش کردم به استیم با micro usb (چون بازی Celeste با بلوتوث شناساییش نمیکرد)
الان دیگه کلا عملکرد کنترلر تغییر کرده، دیگه وارد حالتی نمیشه که با بلوتوث کانکتش کنم ( ینی چراغ چشمک زنش سریع خاموش میشه و نمیذاره pair کنم)
چطوری برش گردونم حالت قبلی؟ امکان داره مشکل سخت افزاری پیدا کرده باشه؟
واقعا عجیبه فک نمیکردم استیم اینطوری گند بزنه به کنترلر، باتریش رو هم چند بار دراوردم و استیم رو هم کلا پاک کردم هنوز همونه.
با اپ xbox accessories هم آپدیتش کردم و همچنان با بلوتوث کار نمیکنه.

تو تاپیک کامپیوتر پرسیدم کسی جواب نداد گفتم اینجا بپرسم شاید فرجی شد.

• Like
Reactions: Android_game

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
دوستان من xbox one s دارم الان اگه بازی xbox360 بخریم دیسک جواب میده میشه بازی کرد؟
دیسک های بازی xbox360 بلوری هسته یا معمولی ؟
فروشگاه هایی که بازی xbox 360 میفروشن این بازی های اصله یا کپی هسته ؟
یکی جواب میده

• Like
Reactions: tpouria

tpouria

کاربر سایت
May 25, 2011
170
نام
پوریا
دوستان من xbox one s دارم الان اگه بازی xbox360 بخریم دیسک جواب میده میشه بازی کرد؟
دیسک های بازی xbox360 بلوری هسته یا معمولی ؟
فروشگاه هایی که بازی xbox 360 میفروشن این بازی های اصله یا کپی هسته ؟
یکی جواب میده
ببین الان مدتی هست که با حضور نسل جدید xbox قابلیت خرید بازی های xbox 360 برای xbox one بدون نیاز به کارت اعتباری و از طریق گیفت کارت فراهم شده من خودم شخصا بیش از ۱۰ عنوان بازی خریداری کردم و به راحتی دانلود و نصب کردم . نکته ای که وجود داره اینه که اگر شما دیسک اورجینال ۳۶۰ رو داشته باشید در هر صورت بازی از استور به صورت‌ بهینه شده مجددا دانلود میشه پس عملا دیسک به هیچ دردی نمیخوره و دنبال دیسک اورجینال 360 نباش چون اصلا نیست البته در سایت esam یه تعدادی وجود داره !!!
دیسک های xbox 360 فکر کنم از نوع dvd 9 باشه
قیمت بازی های خوب xbox 360 حدودا ۹ و ۱۹و ۲۹ دلار هستند. که با قیمت ریالی میشه از ۳۰۰ هزار تومن تا یک میلیون

آخرین ویرایش:

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
ببین الان مدتی هست که با حضور نسل جدید xbox قابلیت خرید بازی های xbox 360 برای xbox one بدون نیاز به کارت اعتباری و از طریق گیفت کارت فراهم شده من خودم شخصا بیش از ۱۰ عنوان بازی خریداری کردم و به راحتی دانلود و نصب کردم . نکته ای که وجود داره اینه که اگر شما دیسک اورجینال ۳۶۰ رو داشته باشید در هر صورت بازی از استور به صورت‌ بهینه شده مجددا دانلود میشه پس عملا دیسک به هیچ دردی نمیخوره و دنبال دیسک اورجینال 360 نباش چون اصلا نیست البته در سایت esam یه تعدادی وجود داره !!!
دیسک های xbox 360 فکر کنم از نوع dvd 9 باشه
قیمت بازی های خوب xbox 360 حدودا ۹ و ۱۹و ۲۹ دلار هستند. که با قیمت ریالی میشه از ۳۰۰ هزار تومن تا یک میلیون
خیلی دوست دارم بازی هایی مثل مافیا ۲ gtav iv و اون یکی نفرین شده گم شده رو بازی کنم ولی با این وضعیت که گفتی اصلا نمیشه
ی سئوال دیگه خرید اکانت که توش بازی داشته باشه از کجا باید پیدا کرد؟
مثلا ی اکانت که توش ۳.۴تا بازی داشته باشه

• Like
Reactions: tpouria

Mp007

کاربر سایت
Nov 28, 2019
85
من ی ۵ ماه پیش بازی بتلفید وی رو رایگان از تو فروشگاه دانلود کردم شما بازی سراغ ندارید بشه رایگان دانلود کرد اگه داشتید بگید ماهم دان کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر