همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
الان قیمت one s all digital چنده ؟
کپی خور شده؟ اکانت هکی منظورم نیست؟

قیمت میشه از کلی سایت چک کنی
کلا xbox کپی خور نشده و قدیم یه روشی وجود داشت که بازی میریختن که در حال حاضر بسته شده و کار نمیکنه

روشی هم که الان بازی نصب میکنن اینه که یه اکانت گیم پس و ea access روی کنسول home میکنن و هر بازی از لیست این سرویس ها خواستین براتون نصب میکنن

اگه نت خوب دارید میتونید خودتون اکانت بخرین و دانلود کنید

یک فروشگاه معتبر معرفی می کنید

دوست عزیز واسه نصب بازی نیازی به جای معتبر ندارید و هر جایی قیمت مناسب نصب میکردن بدین براتون بازی بریزن
اگه نت خوب داری دانلود کنی ارزون تر تموم میشه

• Like
Reactions: capitan milan

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
486
قیمت میشه از کلی سایت چک کنی
کلا xbox کپی خور نشده و قدیم یه روشی وجود داشت که بازی میریختن که در حال حاضر بسته شده و کار نمیکنه

روشی هم که الان بازی نصب میکنن اینه که یه اکانت گیم پس و ea access روی کنسول home میکنن و هر بازی از لیست این سرویس ها خواستین براتون نصب میکنن

اگه نت خوب دارید میتونید خودتون اکانت بخرین و دانلود کنید

دوست عزیز واسه نصب بازی نیازی به جای معتبر ندارید و هر جایی قیمت مناسب نصب میکردن بدین براتون بازی بریزن
اگه نت خوب داری دانلود کنی ارزون تر تموم میشه
منظورم برای خرید خود کنسول بود

eni

کاربر سایت
Nov 29, 2019
21
منظورم برای خرید خود کنسول بود
درود
خواستی میتونی کنسول منو از اینجا بخری ! تخفیف هم میدم
لینک سایت رو میزارم: سایت ایسام
تو قوانین انجمن مطلبی در مورد اینکه گذاشتن لینک خلاف قوانین باشه ندیدم ! بهرحال دلال نیستم پست های قبلیمو بخونی میفهمی که کنسول نویی!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Android_game

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
بچه ها آیا با کنسول xbox 360 super slim 4gig میشه از استور مایکروسافت بازی خریداری کرد؟
من xbox one دارم و کاملا اورجینال بازی میکنم فقط میخواستم یکسری از بازی های xbox 360 رو هم تجربه کنم که تنها راهش داشتن xbox 360 هست که بازی رو روی xbox 360 بخرم بعد در xbox one بتونم دانلود کنم .
الان جدیدا میشه خرید کرد تو استور مایکرو نیاز نیست حتما با 360 خرید کنی من خودم splinter cell گرفتم چند وقت پیشتر

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
Lost odyssey و ninja gaiden 3 و ghost recon 2 و fable 2 و ff14 و خیلی های دیگه .
کلا بدون کارت اعتباری واقعی شدنی نیست .
قبلا اره اینجوری که میگی بود الان درست شده حتی بازی های ایکس باکس قدیمی و 360 که برای گلد میاد هر ماه رو هم میشه بگیری بدون کارت.اینا هم بایدبشه بخری بدیش اینه اگه اعتبار داشته باشی 1 بار روش کلیک کنی میخره!

• Like
Reactions: tpouria

6ahram

کاربر سایت
Jun 26, 2015
19
سلام دوستان یه خبری توی یه چنل دیدم اگه کسی اطلاعی داره توضیح بده ؟

۱-بروز رسانی قوانین و مقررات جدید ( هر گونه کسب و کار به جز نمایندگی های مجاز ، درآمد زایی از طریق بازی های دیجیتالی ، فروش امتیاز و پول و سکه بازی ها قانونی نیست)

— فروش بازی های دیجیتالی به صورت ظرفیتی ( حتی اگر به صورت قانونی خریده شده باشد ) خلاف قوانین جدید هست

—در واقع ماکروسافت هر گونه درآمد زایی از طریق اکانت xbox رو غیر قانونی میدونه .

این خبر تا چه حد صحیح هست یعنی بصورت ظرفیتی هم نمیشه بازی خرید؟؟☹

Zlatan_ibra

کاربر سایت
Sep 9, 2013
244
سلام دوستان یه مشکل جدیدی دارم که بعضی بازیهای اکانت آفلاینم با ارور first connect to xbox live مواجه میشن...
قبلا به نت وصل میکردم و آپدیت میکردم مشکلی پیش نمیومد اما ایندفعه اینطوری شد.

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان یه مشکل جدیدی دارم که بعضی بازیهای اکانت آفلاینم با ارور first connect to xbox live مواجه میشن...
قبلا به نت وصل میکردم و آپدیت میکردم مشکلی پیش نمیومد اما ایندفعه اینطوری شد.
Welcome to new Generation!

• Wow
Reactions: Zlatan_ibra

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر