همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

دوستان ببخشید من به یک مشکل عجیب بر خوردم!

ببینید وقتی بازی رو کامل میبندم (quit میکنم) میام هوم اسکرین، مثلا میرم تو منوی ستینگ کنسول و سریع کلید back (برگشت B) رو میزنم، یهو اتوماتیک بازی رو اجرا میکنه!!!!!!!!!!! ولی وقتی با فاصله کلید بک رو میزنم تا بیام هوم اسکرین،این اتفاق نمیوفته!
خواستم بدونم اشکال کار از کجاست؟؟؟؟؟
چون تا کلید A رو رو ایکون نزنیم قاعدتا نباید بازی اجرا بشه، اما وقتی با عجله چه از ستینگ چه مرورگر و چه هرجای دیگه خارج میشم سریع بازی اجرا میشه!!
من حتی تیک AUTO START BLUE RAY رو هم برداشتم،که فکر کنم ربطی به این قضیه نداره!
برای رفع این مشکل تنظیم خواصی وجود داره؟؟؟؟؟؟ یا طبیعی هست و باگ نرم افزاریه؟

باسلام
این کینکت وان ارزش خرید داره؟
وقتی تو بازی های وان نگاه کردم بجز rivals بازی دیگه ای براش ندیدم...

ارزش که داره .
فرمان صوتی خیلی خوبه.
اما به نظر من بعد از یک ماه تکراری میشه و با همون دسته کار میکنی به جای فرمان صوتی.
برای بازی هاش هم به نظر من باز تکراری میشه. توی 360 که داشتم فقط 1 ماه اول با کینکتش حال کردم.
خودمم 2 روز پیش x1 خریدم بدون کینکت.

ببینید وقتی بازی رو کامل میبندم (quit میکنم) میام هوم اسکرین، مثلا میرم تو منوی ستینگ کنسول و سریع کلید back (برگشت B) رو میزنم، یهو اتوماتیک بازی رو اجرا میکنه!!!!!!!!!!! ولی وقتی با فاصله کلید بک رو میزنم تا بیام هوم اسکرین،این اتفاق نمیوفته!
چون تا کلید A رو رو ایکون نزنیم قاعدتا نباید بازی اجرا بشه، اما وقتی با عجله چه از ستینگ چه مرورگر و چه هرجای دیگه خارج میشم سریع بازی اجرا میشه!!
این مسئله وجود داره شما وقتی دکمه بک رو میزنید تو بعضی مواقع آخرین برنامه ای که قبلا بسته شده و عکسش رو بزرگترین کاشیه هوم اسکرین هست اجرا میشه.. بهتره به جای بک با دکمه هوم کنترلر به صفحه اصلی برید و بد به قسمت مورد نظر که به این مشکل هم برخورد نکنید ....

مشكل عجيبي نيست
وقتي b رو ميزني برميگرده جاي قبلي جاي قبلي هم بازي بوده ديگه خو ميره تو بازي

Good luck !!!

سلام من واقعا موندم کدوم کنسول و بگیرم راهنماییم میکنید کدوم بدون تعصب بهتره ؟؟ از همه لحاظ ؟ شرمنده سوال مو اینجا میپرسم
هيچ کس نمیتونه تعصب رو کنار بزاره تویه این موارد ...هر کس هر چیز رو ک دوست داره به نظرش بهترینه(بحث مفصل رواشناسی و از اینا که جاش اینجا نیست)
اینجا اکثرا همه بهت میگن xbox one و تویه صفحه مربوط به سونی ميگن پلی اسییشن چهار...

شما به نظر من برو از سایتهای ایرانی و خارجی نقد و بررسی هاشونو مطالعه کن بدون نگاه کردن به کامنت افراد عادی
برای کیفیت خروجی بازیها اصلا به سخت افزار مربوط نیست...
میتونی از یوتیوب کمک بگیری و بایه قندشکن ولردش شی و ویدوی مقایسه ای کیفیت رو با چشم خودت ببینی
(((یه طرفندم میگم اگر نمیدونی اجرا کن
وقتی ویدیوی مربوطه رو پیدا کردی اول نوشته لینکش دو تا حرف s انگلیسی وارد کن تا بتونی دانلود کنی با هر کیفیتی ک میخوای))))

ولی اگر من بخوام بدون تعصب یا حداقل تعصب یکی رو انتخاب کنم ایکس باکس وانه

یکی به خاطر دسته اش که واقعا باعث میشه هیچ وقت رغبتی به یمت سونی نشون ندم

و دیگری اینکه ماکروسافت برای رسوندن فروشش به سونی و حتی پیشی گرفتن سعی میکنه کنسولش رو بهتر کنه و این امر باعث میشه ماکرو آینده بهتری واسه ایکس بکس درست کنه ...

این نظر شخصی من بود ....خود شما دلت به هر کدوم رفته همونو بگیر ...و به ایراداتی که فن های دو طرف به کنسول های مقابل وارد می کنن توجه نکن ..

جفتشون عالی ان

ممنون قلبم میگه وان چون عاشق ایکس باکس هستم و الان 360 دارم ولی بعضیا میگن پلی 4 کیفیت بازیاش بهتره و در اینده چون سخت افزارش بهتره بازیاش هم کیفیتشون بهتره فقط همین موضوع منو دچار سردرگمی کرده . به نظر شما عمر کدوم یکی بیشتره ؟

سلام دوستان
من میخوام یک گیم پد ایکس باکس وان برا PC بخرم
سوالم اینه که دسته فیک و تقلبی هم تو بازار هست یا خیر؟
فقط یک نوع دسته هست یا مدل های مختلف هم داره؟ (چون یکجا خوندم نوشته بود مدل چینی گیم پد کوچیکتره!) اگه اره کدوم بهتره ؟
و درایور برا ویندوز اومده براش؟

ممنون قلبم میگه وان چون عاشق ایکس باکس هستم و الان 360 دارم ولی بعضیا میگن پلی 4 کیفیت بازیاش بهتره و در اینده چون سخت افزارش بهتره بازیاش هم کیفیتشون بهتره فقط همین موضوع منو دچار سردرگمی کرده . به نظر شما عمر کدوم یکی بیشتره ؟

اگر قلبت با x1 هست صد در صد شک نکن باید بخریدش چون بعدا هر چی بخری از ps4 wiiu pcupgrade هر کار نکنی دو روز دیگه پشیمون میشی این مسله دقیقا سره گوشی بری خودم پیش امده.
بعدش هم کیفیت این چیزایی که تو سایت ها میبینی فقط فقط فقط برای جنگ کنسولی هست مثل همین قضیه متا که برای اختلاف یکی دو عددی عملا یک بازی رو برتر از یک بازی دیگه ای میدونن وگرنه تو صد تا تست کور که تو انواع سایت های مختلف ثابت شده این تفاوت کیفیتی باد هوا هست.برتری های one مثل دسته شبکه انلاین گسترده گی انحصاری ها اینجور چیزا هم خوده شما بهتر از من میدونی.مایکروسافت الان داره سره xbox ناموسی کار میکنه شک نکن کم نمیذاره

سلام منم بالاخره ایکس باکس وان گرفتم. تاریخ ساختش ۲۹.۱۲.۲۰۱۳ هستش البته به اسم آخر ۲۰۱۴ بهم دادن که وقتی آوردم خونه باز کردم دیدم.
از وقتی روشنش کردم تا الان که داره آپدیت میکنه یه صدایی بغیر از صدای فنش ( که البته خیلی کم صدا است) میده بنظرم صدای کار کردن هاردش هست میخواستم ببینم این صدا طبیعیه ؟ رفته رو مخم

سلام منم بالاخره ایکس باکس وان گرفتم. تاریخ ساختش ۲۹.۱۲.۲۰۱۳ هستش البته به اسم آخر ۲۰۱۴ بهم دادن که وقتی آوردم خونه باز کردم دیدم.
از وقتی روشنش کردم تا الان که داره آپدیت میکنه یه صدایی بغیر از صدای فنش ( که البته خیلی کم صدا است) میده بنظرم صدای کار کردن هاردش هست میخواستم ببینم این صدا طبیعیه ؟ رفته رو مخم
مبارک باشه....با باندل بی باندل با کینیت بی کینیکت چی باندل ...چی گرفتی کلا؟

من فکر کنم انقدر این جمله ر گفتم الان دوستان میگن باز این اومد:d: من خودم سره همین ماجرا خیلی اشتباه کردم فرق سخت افزاری ر توی بازی ها پیدا کردنش انقدر سخت هست که فقط در حد همین حرف شما غیره ممکنه توی یه مانیتور 25 بتونی 900 یا 1080 ر تشخیص بدی مگر اینکه بشینی 1 ساعت زل بزنی توی بازی های انحصاری هم کامل مایکر جلو هست سونی از اول نسل به نظرم یه بازی bb ر داره که اون هم به دلیل rpg بودنش خیلی خیلی سلیقه ای هست (مثلا خود من کلا rpg متنفرم)
این ها ر از روی فن بازی نگفتم چون خودم اول ۴ خریدم ولی الان پشیمونم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or