همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من تو این هفته یکی از کنسول های نسل هشت رو میگیرم.
دلم با xbox one هست.
اما تو ایران بیشتر ps4 دارن و من بخوام بازیم رو تعویض کنم یا بفروشم خیلی راحت تره تا xbox one
شنیدم اپدیت بازی ها تو xbox one خیلی زیاده .
همه دوستام هم ps4 دارن
میترسم ps4 بخرم و پشیمون شم که ای کاش xbox one میخریدم
اما دلم با xbox one هست.
نظر شما چیه؟
انتخاب درستم کدومه؟

مشکل xbox one این هست همه مشکلات لانچشو به پای الانش میذارن اون اپدیت های حجیم و زیاد برای زمان عرضه بود. همین الان اپدیت ها از لحاظ تعداد و حجم تفاوت خاصی با ps4 نداره.
درباره تعویض بازی ها والا این همه x1. دار تو همین فروم هستند مشکلی ندارند.
درباره انتخاب هم شما به قول دوستمون برو به حرف دلت گوش کن چیزی خودت میدونی درسته بخر حالا یا ps4 یا x1

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
Xbox one Gt : JavadMusic

Xbox 360 Gt: Javad x Music

به نظرتون به ریسکش میارزه اکانت xbox one رو هم روی 360 هم باهاش کانکت شیم
smiley-undecided.gif
بازی من اکثرا خرید از Xbl هستش.. دیسکی در کار نیست این نیم سال و اندی که Xbox 360 گرفتیم بن هم نشدیم

به نظرتون یه User رو روی xbox one و 360 هم بازی کنیم یا هنوز خطر بن وجود داره
smiley-undecided.gif
مایکروسافت هم از وقتی Xbox one امده تا اونجا که میدونم کسی رو بن نکرده مگه این که کنسول جیتک بوده

نظر شما چیه؟
smiley-undecided.gif

کدوم یکی از شماها با یه اکانت روی Xbox360 و هم روی Xbox one کانکت میشید؟ به نظرتون میارزه این ریسک رو انجام بدم
smiley-undecided.gif
الان چندین ماهه با یه یوزر روی Xbox 360 live میزنم بن نشده

- - -ویرایش - - -

من تو این هفته یکی از کنسول های نسل هشت رو میگیرم.
دلم با xbox one هست.
اما تو ایران بیشتر ps4 دارن و من بخوام بازیم رو تعویض کنم یا بفروشم خیلی راحت تره تا xbox one
شنیدم اپدیت بازی ها تو xbox one خیلی زیاده .
همه دوستام هم ps4 دارن
میترسم ps4 بخرم و پشیمون شم که ای کاش xbox one میخریدم
اما دلم با xbox one هست.
نظر شما چیه؟
انتخاب درستم کدومه؟

اولین نفری که توی ایران اول PS4 گرفت و بعدش همزمان Xbox one داشت من بودم.. برو سایت پردیس از قدیمی هاش امار بگیر
PS4 چند ماه پیش فروختم خیلی ضعف داشت دلایلیش هم اونجا نوشتم که دیگه لازم نیست کپی کنم
قبل این که xbox one و Ps4 بیاد فن PS بودم حتی به Xbox 360 هم تجربه بازی نداشتم
ولی حالا میگم قضیه Xbox one خیلی فرق داره شما حتی قراره ویندوز 10 هم روی یه کنسول تجربه کنید و خیلی دلایل دیگر

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
کدوم یکی از شماها با یه اکانت روی Xbox360 و هم روی Xbox one کانکت میشید؟ به نظرتون میارزه این ریسک رو انجام بدم
smiley-undecided.gif
الان چندین ماهه با یه یوزر روی Xbox 360 live میزنم بن نشده

- - -ویرایش - - -

اولین نفری که توی ایران اول PS4 گرفت و بعدش همزمان Xbox one داشت من بودم.. برو سایت پردیس از قدیمی هاش امار بگیر
PS4 چند ماه پیش فروختم خیلی ضعف داشت دلایلیش هم اونجا نوشتم که دیگه لازم نیست کپی کنم
قبل این که xbox one و Ps4 بیاد فن PS بودم حتی به Xbox 360 هم تجربه بازی نداشتم
ولی حالا میگم قضیه Xbox one خیلی فرق داره شما حتی قراره ویندوز 10 هم روی یه کنسول تجربه کنید و خیلی دلایل دیگر
میشه ضعف های ps4 رو کپی کنی؟
دمت گرم داداش

- - -ویرایش - - -

با این وضعیت میتونم انلاین راحت بازی کنم؟
http://www.speedtest.net/my-result/4282052736

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
میشه ضعف های ps4 رو کپی کنی؟
دمت گرم داداش

- - -ویرایش - - -

با این وضعیت میتونم انلاین راحت بازی کنم؟
Speedtest.net by Ookla - My Results

توی Run Windows اینو بزن >>> ping 4.2.24 -t
زیر 300 باید باشه Time= 125 میتونه ایده ال باشه برای ایرانی ها... من خودم کنسول بین Xbox 360 و PS3 کنسول PS3 رو انتخاب میکنم ولی بر روی نسل 8 کنسول X1 توصیه میکنم
کلا بستگی به خودت داره بیشتر مولتی میزنی یا نه به انحصاری اهمیت میدی
مولتی سرور Xbox one پر قدرت هستن ولی مشکل خرید DLC روی one هست که باید با V - p- n خرید کنی
اگر PS4 کنترلر کلاسیک هم بده بیرون توی فکر خریدش میرم دوباره

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
توی Run Windows اینو بزن >>> ping 4.2.24 -t
زیر 300 باید باشه Time= 125 میتونه ایده ال باشه برای ایرانی ها... من خودم کنسول بین Xbox 360 و PS3 کنسول PS3 رو انتخاب میکنم ولی بر روی نسل 8 کنسول X1 توصیه میکنم
کلا بستگی به خودت داره بیشتر مولتی میزنی یا نه به انحصاری اهمیت میدی
مولتی سرور Xbox one پر قدرت هستن ولی مشکل خرید DLC روی one هست که باید با V - p- n خرید کنی
اگر PS4 کنترلر کلاسیک هم بده بیرون توی فکر خریدش میرم دوباره

میشه ضعف های ps4 رو بگی؟
دمت گرم

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
میشه ضعف های ps4 رو بگی؟
دمت گرم

ضعف Psn در دانلود بازی و Dlc یعنی سرعت پایین
کپچر شدن نصفه و نیمه PS4 در مقابل کپچر شدن کامل Xbox one
نداشتن سایتی برای لوگین شدن ایدی و همینطور چت با افراد غیر ادلیست و همینطور خرید بازی از طریق سایت
اختصاص ندادن سایت و دامین اختصاصی برای اپلود ویدیو های رکورد شده که بر عکس شما باید فیلم رکورد شده رو مثلا 500 Mb بیشتر از دو ساعت وقت شما رو میگیره
گرافیک نه چندان بالا بازی call of duty نسبت به گرافیگ در Xbox one و همینطور دیرتر امدن Dlc این بازی بر روی PS4
عدم تغییر Username شما و upgrade user شما
انحصاری تماما بخش سینگل رو ساپورت میکنن و کمتر به بخش multi اهمیت میدن
PS4 نسبت به xbox one نزدیک 4 پورت خروجی کمتر داره
attack و Down شدن بیش از حد Psn و تعممیرات وقت گیر Psn و همینطور سرور ضعیف ( شما در Ps3 psn ممکنه در mw3 دو خط زرد باشید ولی در Xbox 360 شما سه خط سبز هستید : این برای من ثابت شده)
ضعف داشبورد در اجرای همزمان party و Multiplayer
طراحی بد کنترلر نسبت به Xbox one ( شما قراره با کنترلر زندگی کنه نه گرفتن کنسول به دست )
و و و
خواستی ضعف Xbox one هم میگم

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
ضعف Psn در دانلود بازی و Dlc یعنی سرعت پایین
کپچر شدن نصفه و نیمه PS4 در مقابل کپچر شدن کامل Xbox one
نداشتن سایتی برای لوگین شدن ایدی و همینطور چت با افراد غیر ادلیست و همینطور خرید بازی از طریق سایت
اختصاص ندادن سایت و دامین اختصاصی برای اپلود ویدیو های رکورد شده که بر عکس شما باید فیلم رکورد شده رو مثلا 500 Mb بیشتر از دو ساعت وقت شما رو میگیره
گرافیک نه چندان بالا بازی call of duty نسبت به گرافیگ در Xbox one و همینطور دیرتر امدن Dlc این بازی بر روی PS4
عدم تغییر Username شما و upgrade user شما
انحصاری تماما بخش سینگل رو ساپورت میکنن و کمتر به بخش multi اهمیت میدن
PS4 نسبت به xbox one نزدیک 4 پورت خروجی کمتر داره
attack و Down شدن بیش از حد Psn و تعممیرات وقت گیر Psn و همینطور سرور ضعیف ( شما در Ps3 psn ممکنه در mw3 دو خط زرد باشید ولی در Xbox 360 شما سه خط سبز هستید : این برای من ثابت شده)
ضعف داشبورد در اجرای همزمان party و Multiplayer
طراحی بد کنترلر نسبت به Xbox one ( شما قراره با کنترلر زندگی کنه نه گرفتن کنسول به دست )
و و و
خواستی ضعف Xbox one هم میگم
اره اگه میشه ضعف های x1 رو هم بگو دمت گرم.
تنها مشکل من با x1 اینه که بازی های دسته دومش سخت گیر میاد و سخت هم فروش میره.

آخرین ویرایش:

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
بچه ها من خریدم برای x1 قطعی شده ولی فقط در 2 مورد نگرانم
1- سخت افزار ps4 بالا تر از x1 هستش و وقتی مدل های اسلیم و سوپر اسلیم بیاد x1 جلوی اونا خیلی ضعیف هست. در اینده مشکل به وجود نمیاد؟
2-بازی های x1 دسته دوم خیلی کم گیر میاد. و اینکه من بخوام بازیم رو بفروشم خیلی باید زور بزنم تا یه مشتری پیدا کنم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
1- سخت افزار ps4 بالا تر از x1 هستش و وقتی مدل های اسلیم و سوپر اسلیم بیاد x1 جلوی اونا خیلی ضعیف هست. در اینده مشکل به وجود نمیاد؟
2-بازی های x1 دسته دوم خیلی کم گیر میاد. و اینکه من بخوام بازیم رو بفروشم خیلی باید زور بزنم تا یه مشتری پیدا کنم.

کلا تمام بحث های سخت افزاری در سطح اینترنت در این عکس خلاصه میشه
pr7n6jbp6i1ldgw5ad24.jpg

درباره هزینه بازی های اورجینال بهترین کار این هست بازی های مثل fifa forza mortal بازی هایی که همیشه میخوای بازی کنی رو دست دوم بخر (زیاد پیدا میشه تو بازار همین فروم) بازی های مثل Evil within alie isolaton اینجور بازی ها که فقط یک داستان نهایتا 20 ساعته رو دارن یک هفته ای کرایه کن بعده یک مدت خیلی سریع دخل و خرجت میاد دستت نگران نباش

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
سخت افزار این نسل فقط و فقط یه جنگ تبلیغاتی هست که سونی خوب این جنگ ر اداره کرد یعنی تو بازی های مولتی پلتفرم واقعا باید کلی بشینی نگاه کنی شاید تازه شاید بتونی بفهمی خود بنده اسیر همین جنگ شدم و بهت شدیدا توصی میکم که تو دام نیفتی
مهمترین ملاک برتری یه کنسول بازی های انحصاری هست که فعلا با اقتدار مایکر جلو تر هست(مهم تر از همه مایکر به مولتی بازی های خیلی اهمیت میده مولتی هم=عمر طولانی یه بازی )
والا ما نسل قبل bf3 رو با رزولوشن ۷۲۰ و ۳۰(30 هم فقط اسمش بود دوتا انفجار میشد فریم با مخ میرفت تو دیوار)فریم بازی میکردیم انقدر بازی جذاب بود رفیق میشناسم سره bf3 اسپاسم چشم گرفت:d(۲xp)(البته بعد ۲ هفته بازی نکردن خوب شد:d)

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
مرسی خیالم در مورد شماره یک راحت شد.
اقای
Phantom Pain V

فرمودن که بازی ها رو اجاره کن بعد پس بده.
از کجا اجااره کنم؟(تهران هستم )
شما بازی هایی مثل devil within رو مثال زدی که 20 ساعته تمومه.
اما بازی هایی مثل hardline که هم سینگل دارن و هم مولتی چی؟
من مطمئنم hardline رو 20 ساعت سینگل میزنم و 80 ساعت مولتی میزنم.
این رو که نمیتونم اجاره کنم. باید بخرم بعد بفروشم که متاسفانه واسه x1 مشتری گیر نمیاد. (بر خلاف ps4)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,753
نام
محمد
[MENTION=107178]avvzz[/MENTION]
شما اگه دوست و رفیق و آشنایی داری که X1 داشته باشه خب کارت راحته و مشکل خاصی از بابت پیدا کردن بازی نداری، به هر حال تعویض و اینا بین آشناها خیلی راحت تره :D ولی اگه خودت تنهایی و مجبوری عموما اینترنتی خرید و فروش کنی یه مقدار کارت سخت تره ولی بازم جوری نیست که بازی ها گیر نیان. به هر حال تو اینترنت یا توی مغازه ها بازی دسته دوم پیدا میشه، حالا یه سری بازی خاص شاید کمتر گیر بیان ولی بازی های معروف تر هم واسه خرید پیدا میشن و هم برای فروش مشتری داره. ولی بازم قبل از گرفتن کنسول مطمئن بشو که مشکلی با خرید و فروش بازی هاش نداری که بعدا پشیمون بشی :D

JAVAD_MUSIC

کاربر سایت
Aug 1, 2011
187
اره اگه میشه ضعف های x1 رو هم بگو دمت گرم.
تنها مشکل من با x1 اینه که بازی های دسته دومش سخت گیر میاد و سخت هم فروش میره.

1: باطری خور بودن کنترلر
2: نداشتین قابلیت اسکرین شات تا الان( در اینده نزدیک این قابلیت هم اضافه میشه) من خودم Xbox one یا هر کنسولی رو HDMI Capture میکنم با یک کپچر یک میلیونی که تاپیک اموزشی نصب و ... رو زدم
** یه نکته باید بگم در مورد کپچر شدن کنسول: تجربه خودم میگم کنسولی که 720p کپچر بشه ارزش بیشتری نسبت به 1080p داره... یعنی میشه گفت 720p حرفه ای تر هستش میدونید که هر چقدر فریم یک بازی بالا باشه نیاز به روزلیشون پایین تری داره , و این که حجم ویدیو میتونه مناسب تر باشه همینطور برای اپلود ویدیو
3: مشکل خرید بازی و DLC به صورت دیجیتالی
مورد 2 و 3 برای ایرانی دردسر ساز هستش نه برای خارجی ها ... اگر بتونی مثل من این دو مورد رو حل کنی شیرین ترین کنسول تاریخ زندگیت حساب میشه
این ها به کنار
ویندوز 10 قرار روی xbox one بیاد با کلی app و prog...
Xbox one کلا یک کنسولی حساب میشه برای یه قشر خاص... قیمتش حتی بدون کینکت بالاتر از PS4 بوده و همینطور Update بازی هاش به خصوص انحصاری هاش بالای 20 گیگ هم بوده

ghost farmer98

کاربر سایت
Mar 5, 2015
19
نام
Hamid
دوستان یه سوال شما برای بازی آنلاین از بین تایتان فال و Battlefield-Hardline و سری بازی های cod کدوم رو ترجیح میدید؟ از نظر شلوغ بودن و هیجان بازی و سبک بازی آنلاین.
من خودم تایتان رو تست کردم زیاد بهم نچسبید . حالا میخوام بتلفیلد یا cod بخرم ولی این دور و بر تو رفیقا کسی این دوتا رو نداره من برم تست کنم!!

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,856
نام
مرتضی
1: باطری خور بودن کنترلر
2: نداشتین قابلیت اسکرین شات تا الان( در اینده نزدیک این قابلیت هم اضافه میشه) من خودم Xbox one یا هر کنسولی رو HDMI Capture میکنم با یک کپچر یک میلیونی که تاپیک اموزشی نصب و ... رو زدم
قابلیت اسکرین شات گرفتن تو اپدیت اخیر که چند هفته ای از اومدنش میگذره اضافه شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر