همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

من یک نکته‌ای بگم در مورد 16 گیگ، این حجم در اصل اختلاف دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی هست یعنی شما اگر بازی رو از نظر حجم مقایسه کنید میبینید اونی که دیجیتالی خریده 16 گیگ بیشتره حجم بازیش..این مال همونه..
after 18h 81% complate download!
! digitali game have 19.66gb and fiziki game have 19.66

كجا برم ابديت ها رو تو حالت اتو تنظيم كنم؟مخلص همه

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
این مسیر رو برو:
Setting > Power & start up > Power mode:instant on > Automatically download updates
خوب وقتی که Power mode:instant on شد یه سه تا پنجره هستش که تیک Automatically download updates رو بزن یعنی فعالش کن بعدش دوباره Energy Saving کن
حله

دوستاي گلم چطوري ميشه بك گراند و اواتار پروفايلمو عوض كنم؟

٢-اين title و badge كه فورزا٥ ميده رو چطوري استفاده كنم؟اصن چيه؟سپاس بي قياس

خب ظاهرا بازی انلاین دنیایه واسه خودش که دوستان انقدر تعریف میکنن!! پس منم بدم نمیاد تجربه کنم اما مشکلم اینه که مودم موبین نتم هر ساعت چندبار قطع میشه نتش و ارور دی ان اس میده بعده چند دقیقه خودش وصل میشه و اگه نشه باس خاموش روشن کنم حالا با این اوصاف میتونم انلاین بازی کنم؟راستی من معمولا دو مگ با حجم 5 گیگ شارژ میکنم کافیه؟ ( بازگشت شکوه مندانه رو خوب اومدی دوسته من!! خخخخ ):)

خب ظاهرا بازی انلاین دنیایه واسه خودش که دوستان انقدر تعریف میکنن!! پس منم بدم نمیاد تجربه کنم اما مشکلم اینه که مودم موبین نتم هر ساعت چندبار قطع میشه نتش و ارور دی ان اس میده بعده چند دقیقه خودش وصل میشه و اگه نشه باس خاموش روشن کنم حالا با این اوصاف میتونم انلاین بازی کنم؟راستی من معمولا دو مگ با حجم 5 گیگ شارژ میکنم کافیه؟ ( بازگشت شکوه مندانه رو خوب اومدی دوسته من!! خخخخ ):)

مبین نت + ورود به بازی انلاین = خود کشی

خوب خوشحالم تونستم مجابت کنم بیای سمت بازی انلاین.
ببین کلا دور اینترنت وایمگس و خط بکش،بهتره یه ADSL شاتل یا پارس انلاین بگیری،سرعت زیاد مهم نیست فقط باید پینگت پایین باشه،بهشون بگو برا گیم می خوای خودشون میدونن چی بدن بهت،
حجم مصرفی هم خوب بستگی داره ولی اگه حدودی بهت بگم حد اقل ماهی ۱۵تا ۲۰گیگ احتیاج داری.درضمن سعی کن سرویسی که میگیری رایگان شبانه داشته باشه تا ابدیتا رو بتونی رایگان انجام بدی.
حالا شما xbox1 و بگیر بقیش درست میشه:)

سلام
تو آپدیت این ماه قراره چه ویژگی هایی اضافه بشن؟
امکانش هست بازشدن اچیومنت ها تو حالت افلاین هم درست بشه بااین آپدیتها؟

- - -ویرایش - - -

دوستاي گلم چطوري ميشه بك گراند و اواتار پروفايلمو عوض كنم؟

٢-اين title و badge كه فورزا٥ ميده رو چطوري استفاده كنم؟اصن چيه؟سپاس بي قياس

برای آواتار این مسیر رو برو:
Setting
صفحه ای بازمیشه از گوشه چپ بالا Aboutme
صفحه جدید که باز شد Customise Profile رو بزن سه تا گزینه باز میشه Customise Avatar رو انتخاب کن از اونجا میتونی آواتارت رو ادیت کنی
دررابطه با بک گراند که فکر نکنم بشه کاری کرد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or