همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

خب ظاهرا بازی انلاین دنیایه واسه خودش که دوستان انقدر تعریف میکنن!! پس منم بدم نمیاد تجربه کنم اما مشکلم اینه که مودم موبین نتم هر ساعت چندبار قطع میشه نتش و ارور دی ان اس میده بعده چند دقیقه خودش وصل میشه و اگه نشه باس خاموش روشن کنم حالا با این اوصاف میتونم انلاین بازی کنم؟راستی من معمولا دو مگ با حجم 5 گیگ شارژ میکنم کافیه؟ ( بازگشت شکوه مندانه رو خوب اومدی دوسته من!! خخخخ ):)
اینکه Adsl بهتر از Wimax هست چیز واضحیه ولی اینکه بگیم به هیچ وجه نمیشه آنلاین بازی کرد درست نیست الان از دوستان تو غرب تهران مبین نت 2 مگابایت به راحتی تایتان فال بازی میکنیم تقریبا هر شب... ارجعیت با ADSL هست ولی در صورت عدم امکان میشه از Wimax هم استفاده کرد البته در هر دو حالت 2 مگ به بالا برای بازی هایی مثل تایتان نیاز دارید با دانلود بالای 100 Bytes ...
(برای Wimax آنتن دهی منطقه و درصد قدرت سیگنالتون خیلی مهمه که همش بستگی به فاصلتون تا آنتن داره که مشکل قطع شدنتون هم از این میتونه باشه یا نویز بالا تو منطقتون )

اینکه Adsl بهتر از Wimax هست چیز واضحیه ولی اینکه بگیم به هیچ وجه نمیشه آنلاین بازی کرد درست نیست الان از دوستان تو غرب تهران مبین نت 2 مگابایت به راحتی تایتان فال بازی میکنیم تقریبا هر شب... ارجعیت با ADSL هست ولی در صورت عدم امکان میشه از Wimax هم استفاده کرد البته در هر دو حالت 2 مگ به بالا برای بازی هایی مثل تایتان نیاز دارید با دانلود بالای 100 Bytes ...
(برای Wimax آنتن دهی منطقه و درصد قدرت سیگنالتون خیلی مهمه که همش بستگی به فاصلتون تا آنتن داره که مشکل قطع شدنتون هم از این میتونه باشه یا نویز بالا تو منطقتون )

پینگ مبین نت 95% کسایی که میگیرن میگن میره بالای 400-500 که نتیجه میشه لگ کسایی که مبین نت دارند نیان سمت انلاین بهتره یا باید نت عوض کنن یا باید با لگ بسازند

پینگ مبین نت 95% کسایی که میگیرن میگن میره بالای 400-500 که نتیجه میشه لگ کسایی که مبین نت دارند نیان سمت انلاین بهتره یا باید نت عوض کنن یا باید با لگ بسازند
پینگ دوست من که 230 با سرورای تایتان فال منطقه آزادی تهران سه بارم Level رو به 50 رسونده با همین نت...
به هر حال منم اصلا توصیه نمیکنم کسی وایمکس بگیره واسه وان چون هزینه های دانلود وحشتناک میشه ولی واسه کسایی که کابل نوری دارند و دسترسی به ADSl ندارند تنها راهشونه و شدنیه در صورت وجود ADSL که کسی دیوانه نیست سراغ Wimax بره..

آخرین ویرایش:
دوستان من می خواستم پی اس فور بخرم:xبعد یه سر زدم به تاپیک خرابی هاش خیلی مشکلات زیادی داره=((بعد دیدم ایکس باکس وان قوربونش برم خیلی بهتره خرابی هاش هم کمتره یا اصلا بهتر بگم نداره،از من به شما نصیحت،ایکس باکس وان اصلا خرابی نداره،ولی پی اس فور از هر ۱۰۰تا۴۰تاش خرابه،اینجوری شد که می خوام ایکس باکس بخرم،فقط می خواستم نصیحت کنم که ایشالاه گیمری کنسولش نسوزه/تازگیا هم که داره بازیاش هک می شه،دیگه هیچی دیگه باید جلو توپخونه صف کشید////ممنون

دوستان من می خواستم پی اس فور بخرم:xبعد یه سر زدم به تاپیک خرابی هاش خیلی مشکلات زیادی داره=((بعد دیدم ایکس باکس وان قوربونش برم خیلی بهتره خرابی هاش هم کمتره یا اصلا بهتر بگم نداره،از من به شما نصیحت،ایکس باکس وان اصلا خرابی نداره،ولی پی اس فور از هر ۱۰۰تا۴۰تاش خرابه،اینجوری شد که می خوام ایکس باکس بخرم،فقط می خواستم نصیحت کنم که ایشالاه گیمری کنسولش نسوزه/تازگیا هم که داره بازیاش هک می شه،دیگه هیچی دیگه باید جلو توپخونه صف کشید////ممنون
ای خیانت کار آواتارتم عوض کردی که:d
از هر 100 تا 40 تاش خرابه؟؟؟؟!!!
WTF???!!!
من نمی دونم شما این آمار ها رو کجاتون در می یارید:|

این امارو خودت ببین!اول که مشکل صفحه ابی،،،بعد مشکل اپدیت۱.۷۲/بعد مشکل جنس بد دستگاه/ادم نباید فن بازی در بیاره،باید راستشو بگه
پی اس فور خیلی خرابی داده،من وقتی می رم تو قسمت خرابی های پی اس فور می گم ای کاش پی اس فور انقد خرابی نمی داد،خرابی های
پی اس فور منو اینجوری کرده​(+_ +)

این امارو خودت ببین!اول که مشکل صفحه ابی،،،بعد مشکل اپدیت۱.۷۲/بعد مشکل جنس بد دستگاه/ادم نباید فن بازی در بیاره،باید راستشو بگه
پی اس فور خیلی خرابی داده،من وقتی می رم تو قسمت خرابی های پی اس فور می گم ای کاش پی اس فور انقد خرابی نمی داد،خرابی های

کلن انتخاب با خودته ولی...
اون مشکل blue pulse برای تولیدات 2013 بود
جنس دستگاه هم منظورت دستست؟این یکی رو حق می دم بهت ولی انچنانم بد نیس
اپدیت 1.72 رو هم اومدن جو دادن آی مشکل داره فلانه بیسانه وگرنه ما که مشکلی ندیدیم
اگه حرف دیگه ای بود بیا تو پروفایل
اینجا آف تاپیک می شه :)

خرابی داره ولی نه این قدر که شما گفتی خیلی کم که اصلا به چشم نمیاد
هک هم خبری ازش نیست

Today you're not gaming. You're celebrating. #VideoGameDay

02355691578837007446.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or