همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

سلامی دوباره منم یه سوال ؟ دارم امیدوارم که دوستان راهنمایی کنن
تو قسمت Setting
وقتی وارد قسمت Display & Sound میشیم اونجایی که زده Volume دوتا گزینه هستن Sound mixer و Change volume with voice که Step بندی هم داره کاربردشون چیه؟

- - -ویرایش - - -

خیلی ممنون مسعود خان خیالم راحت تر شد:x :-j

- - -ویرایش - - -

نمی دونم چرا چراغ اداپتور من فقط نارنجی هست وفتی روشن می کنم سفید می شه

خوب درسته دیگه

سلام دوستان.راستش بعد از مدت ها مطالعه مطالب این سایت و کسب فیض این اولین پست من هستش اینجا اینه که بد ندیدم اول به رسم ادب یه کوچولو معرفی کنم خودمو.راستش من از زمانی ویدیو گیم سرگرمی و تفریح اول و اخرم شد که اتاری رو کرایه میکردیم!! دیگه جساب کنید دیگه..دارم از سال 66 67 حرف میزنم خلاصه بعدش با میکرو و سگا و سونی 1 و 2 ادامه دادم بعدشم دانشگاه و ادامه تحصیل نزاشت سونی 3 رو تجربه کنم تا اینکه حالا که دوره تخصصم هم تموم شد و 35 سالمه باز میخوام برگردم به عشقه همیشگیم یعنی بازی گرچه خیلی از همکارا بابت این موضوع یکم سربسرم میزارن وقتی تو ماشینم مجلات گیم میبنن و بهم میگن ننگ جامعه پزشکی...خخخخ ولی من براتون الگو باشم که گیم و تحصیل هیچ منافاتی ندارن و الانم که ثابت شده گیمر ها ای کیو بالاتری دارن!بگزریم..سوالم اینه که اگه یه ایکس باکس وان بگیرم بعد ها باتوجه به مطالبی که اینجا خوندم مبنی بر اجتمال تغییر سیاست های ماکروسافت بعدها دچار مشکل نخواهم شد؟منظورم هک شدن یا نشدن دستگاه نیست و با این مسله یا قیمت بازیا مشکل ندارم منظورم اینه که هر روز وصل شدن اجباری به نت با این ازار و اذیت مبین نته..سوال بعدیم اینه یه گیم پد360 واسه لپ تاپ گرفته بودم این به درد وان نمیخوره دیگه؟دسنه جدا واسش هست بگیرم؟چون کل کل فوتبال علت اصلی این سوالمه!اگه رو ایکس باکس تاکید دارم فقط به خاطر کینکته و اینکه میخوام تو خونه یه تحرکی هم داشته باشیم و اصلا اهل بازی انلاین نیستم اینه که اگه دوستان صلاح میدونن سونی 4 بگیرم مشکلی ندارم باش.ممنون از اینکه وقت میزارید و اگه سوالم مربوط به این تاپیک نمیشه بزارین به حساب اماتوری و مدیران منتقلش کنن.متشکرم

سلام دوستان.راستش بعد از مدت ها مطالعه مطالب این سایت و کسب فیض این اولین پست من هستش اینجا اینه که بد ندیدم اول به رسم ادب یه کوچولو معرفی کنم خودمو.راستش من از زمانی ویدیو گیم سرگرمی و تفریح اول و اخرم شد که اتاری رو کرایه میکردیم!! دیگه جساب کنید دیگه..دارم از سال 66 67 حرف میزنم خلاصه بعدش با میکرو و سگا و سونی 1 و 2 ادامه دادم بعدشم دانشگاه و ادامه تحصیل نزاشت سونی 3 رو تجربه کنم تا اینکه حالا که دوره تخصصم هم تموم شد و 35 سالمه باز میخوام برگردم به عشقه همیشگیم یعنی بازی گرچه خیلی از همکارا بابت این موضوع یکم سربسرم میزارن وقتی تو ماشینم مجلات گیم میبنن و بهم میگن ننگ جامعه پزشکی...خخخخ ولی من براتون الگو باشم که گیم و تحصیل هیچ منافاتی ندارن و الانم که ثابت شده گیمر ها ای کیو بالاتری دارن!بگزریم..سوالم اینه که اگه یه ایکس باکس وان بگیرم بعد ها باتوجه به مطالبی که اینجا خوندم مبنی بر اجتمال تغییر سیاست های ماکروسافت بعدها دچار مشکل نخواهم شد؟منظورم هک شدن یا نشدن دستگاه نیست و با این مسله یا قیمت بازیا مشکل ندارم منظورم اینه که هر روز وصل شدن اجباری به نت با این ازار و اذیت مبین نته..سوال بعدیم اینه یه گیم پد360 واسه لپ تاپ گرفته بودم این به درد وان نمیخوره دیگه؟دسنه جدا واسش هست بگیرم؟چون کل کل فوتبال علت اصلی این سوالمه!اگه رو ایکس باکس تاکید دارم فقط به خاطر کینکته و اینکه میخوام تو خونه یه تحرکی هم داشته باشیم و اصلا اهل بازی انلاین نیستم اینه که اگه دوستان صلاح میدونن سونی 4 بگیرم مشکلی ندارم باش.ممنون از اینکه وقت میزارید و اگه سوالم مربوط به این تاپیک نمیشه بزارین به حساب اماتوری و مدیران منتقلش کنن.متشکرم

خیر نیازی نیست هر 24 ساعت به اینترنت وصل بشی
خیر
بله

خوش اومدی آقای دکتر:d;)

ممنون عرشیا عزیز.راستی برا وان یازی سه بعدی هم هست؟اصلا میاد؟قابلیت اجرا داره؟
خوب دوست عزیز پیشاپیش برگشت شکوهمندتو به دنیای گیم تبریک میگم:)
یجورایی خودم عین خودتم،البته با چند سال اختلاف.
خوب بگذریم،ببین بذار راهنماییت کنم،اگه واقعا اهل انلاین بازی کردن نیستی خوب ps4 بهت پیشنهاد میکنم ولی اگه دلت می خواد مولتی پلیر و تجربه کنی که البته صد درصد بهت پیشنهاد میکنم این کارو کنی چون مطمئنن نظرت عوض میشه،بهتره xbox1 بگیری.
خوب کینکت این نسل هم خیلی قوی و هوشمنده و بازی هاشم جذابتر از قبل.
دیگه انتخاب با خودته.ولی بیا اینور‌:)

من نمیدونم چرا همه میگن پی اس 4 برا آفلاین بازی کردن خیلی خوبه ولی وان واسه آنلاین بازی کردن!
مگه نمیشه با 2تا کنسول هم افلاین بازی کرد هم آنلاین؟!!!!
فرقی با هم ندارن:d
dr_majid57
شما بازی ها رو میتونید آفلاین نصب کنید با خیال راحت هم بازی کنید احتیاجی نیست همیشه به نت وصل باشید!
ولی برای آپدیت کردن کنسول باید حتما به نت وصل بشید که این آپدیت ها خیلی از باگ ها رو برطرف میکنن و به کنسول قابلیت های جدیدی اضافه میکنن (مثل استفاده کردن از هارد اکسترنال)!
پیشاپیش مبارک باشه:d

من نمیدونم چرا همه میگن پی اس 4 برا آفلاین بازی کردن خیلی خوبه ولی وان واسه آنلاین بازی کردن!
مگه نمیشه با 2تا کنسول هم افلاین بازی کرد هم آنلاین؟!!!!
فرقی با هم ندارن:d
dr_majid57
شما بازی ها رو میتونید آفلاین نصب کنید با خیال راحت هم بازی کنید احتیاجی نیست همیشه به نت وصل باشید!
ولی برای آپدیت کردن کنسول باید حتما به نت وصل بشید که این آپدیت ها خیلی از باگ ها رو برطرف میکنن و به کنسول قابلیت های جدیدی اضافه میکنن (مثل استفاده کردن از هارد اکسترنال)!
پیشاپیش مبارک باشه:d
دوست عزیز شما کلا بد برداشت کردی،منظور اینه که xbox1 به علت سرورهای بیشتر و قویتر مناسبتره برا انلاین بازی کردن و ps4 بخاطر انحصاریای نسبتا بیشتر که اکثرا تو بخش campaign هستن برا بازی افلاین مناسبتره.
فقط همین.والله فرقی با هم ندارن.

سلامی دوباره منم یه سوال
؟
دارم امیدوارم که دوستان راهنمایی کنن
تو قسمتSetting
وقتی وارد قسمت Display & Sound
میشیم اونجایی که زده Volume
دوتا گزینه هستن
Sound mixer
و
Change volume with voice که Step بندی هم داره کاربردشون چیه؟

من یک نکته‌ای بگم در مورد 16 گیگ، این حجم در اصل اختلاف دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی هست یعنی شما اگر بازی رو از نظر حجم مقایسه کنید میبینید اونی که دیجیتالی خریده 16 گیگ بیشتره حجم بازیش..این مال همونه..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or