همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

سلام حسام جان میشه درباره این ویژگی بیشتر توضیح بدین
ممنونم

این متن انگلیسیشه. چیز خاصی نمیگه فقط آپدیت رو میتونی بندازی عقب وقتی پیغام آپدیت بت میده.
We know many of you choose to have your Xbox One in Instant-on mode, so that your console will wake up and automatically download updates. Many of you also elect to use the Update System button, to trigger the system update when it's convenient for you!
However, some of you may want to keep your console in Energy Saving mode, and you may not want to/remember to use the system update button. When the update becomes mandatory, currently your console will take you out of your experience, and give you two options: Update, or Turn Off. Many of you told us this wasn't a great experience, and we've listened!
With the most recent update, we've added a third option: Skip and Go Offline. This can be used to postpone system updates while your console is in use. This feature can be especially handy if you're playing a single player game, or while watching live TV, as many of us are glued to our TVs during the World Cup! :) The one thing to note is you will not be able to access Xbox Live services while your console is offline, so if you are streaming content, or using an app; you will be unable to continue.
The bits are already there, but you won't see this option until the next time we update, and you'll only see if it you do not update your console via Instant-on or the system update button. If you do get the chance to use this option, give a twirl and let us know what you think! :)

خب ظاهرا بازی انلاین دنیایه واسه خودش که دوستان انقدر تعریف میکنن!! پس منم بدم نمیاد تجربه کنم اما مشکلم اینه که مودم موبین نتم هر ساعت چندبار قطع میشه نتش و ارور دی ان اس میده بعده چند دقیقه خودش وصل میشه و اگه نشه باس خاموش روشن کنم حالا با این اوصاف میتونم انلاین بازی کنم؟راستی من معمولا دو مگ با حجم 5 گیگ شارژ میکنم کافیه؟ ( بازگشت شکوه مندانه رو خوب اومدی دوسته من!! خخخخ ):)
آره میتونی فقط یه خورده لگ داره =))

سلام حسام جان میشه درباره این ویژگی بیشتر توضیح بدین
ممنونم
سلام
آقا فرشید عزیز زحمت کشیدن متنش قرار دادن...
مثلا موقعی که داری قسمت سینگل بازی ها رو انجام میدی یا داری TV مشاهده یا تو یه برنامه ای هستی که شرایط آپدیت کردن کنسول نداری و یا در مواقعی که به لایو دسترسی نداری می تونی آپدیت به تاخیر بندازی.برای من که خیلی کاربرد داشت.
فقط همین:d
این آپدیت جدید مشکل ساین-این رو حل نکرده؟
تو فهرست موارد بهبود این آپدیت که حرفی از این مشکل زده نشده ولی خدا رو شکر بعد این آپدیت تا الان برای من اتفاق نیفتاده:d

سلام
مثلا موقعی که داری قسمت سینگل بازی ها رو انجام میدی یا داری TV مشاهده یا تو یه برنامه ای هستی که شرایط آپدیت کردن کنسول نداری و یا در مواقعی که به لایو دسترسی نداری می تونی آپدیت به تاخیر بندازی.برای من که خیلی کاربرد داشت.

تو فهرست موارد بهبود این آپدیت که حرفی از این مشکل زده نشده ولی خدا رو شکر بعد این آپدیت تا الان برای من اتفاق نیفتاده:d

منم دیشب آپ کردم. مشکل ساین-این ندارم فعلا. خیلی رو اعصاب بود.:>

- - -ویرایش - - -

حجم ابدیت چقدر بوده؟چرا برا من پیغام ابدیت نمیاد.

282مگ. وصل شو به نت برو تو سیتینگ بعدش تو سیستم یکم صبر کن گزینه ی آپدیت بولت میشه(پر رنگ و کلفت:d).

چرا این آپدیت اختیاری بازی ها رو قرار نمیدن؟ تو زمان معرفی قرار بود همچین چیزی هم باشه روش :| :(
ما چه گناهی کردیم باید 10-20 گیگ بازی دانلود کنیم :( فورزای من سر یه آپدیت 800 مگی مسخره به مشکل خورد الان مجبورم دوباره آپدیتاش رو بگیرم :|
خدا رو شکر این مشکل ساین و اون ارور رو اعصابم درست شده ، درسته؟

سلام
این ویژگی برای بازیها هم کاربرد داره دیگه :-/مثلا آپدیت بازی رو به بعد موکول کنیم و بعدش بدون گرفتن آپدیت وارد بازی بشیم؟

آخرین ویرایش:
این ویژگی برای بازیها هم کاربرد داره دیگه مثلا آپدیت بازی رو به بعد موکول کنیم و بعدش بدون گرفتن آپدیت وارد بازی بشیم
خودت امتحان کردی این روش رو؟:-/اگر اینطوری باشه که خیلی خوبه
بعد به هر زمانی که دلت بخواد میتونی موکولش کنی یا فقط یه سری زمانبندی محدود داره؟

اقا مشکل جدید الان 3 دقعه شده دارم فیفا بازی میکنم کنسول خود به خود خاموش میشه برای کسی این مشکل تا حالا پیش امده دست زدم به ترانس خیلی داغ شده بود ممکنه چون داغ شده خاموش شده باشه؟ اعصاب رو خورد کرده 3 باره بازی رو دارم میبرم خاموش میشه 3-0 به نفع طرف حساب میکنه

اقا مشکل جدید الان 3 دقعه شده دارم فیفا بازی میکنم کنسول خود به خود خاموش میشه برای کسی این مشکل تا حالا پیش امده دست زدم به ترانس خیلی داغ شده بود ممکنه چون داغ شده خاموش شده باشه؟ اعصاب رو خورد کرده 3 باره بازی رو دارم میبرم خاموش میشه 3-0 به نفع طرف حساب میکنه
watch dalil virayesh

آخرین ویرایش:
6-0 جلو بودم لامصب طرف شوت بود یک شوت سمت دروازه نکرد کنسول خاموش شد 3-0 زده به نفع اون چه حالی کرده مشکل مثل این که از ترانس هستش فن داخل ترانس نمیچرخه باعث میشه ترانس داغ بشه از همون موقع وان گرفتم هی داره خرج میزاره سر دستم :|

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or