همه چیز درباره Windows 8

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
منظورت چیه قانونی ؟یعنی از طریق اسکایپ لاینسنس ویندوز قانونی میشه ؟ اون مشکلات هنگ و غیره چی ؟ به همین ربط داره ؟
من وین ۸ دارم و مشکل هنگ ندارم نمیدونم منظورتون چیه.مگه میشه شرکتی تو آپدیت محصولی اونم محصولی که قبلش وین ۷ موفق رو پشت سر داره بیاد همچین سوتی هایی بده.مطمئن باشید اگه مشکلیم میداشت با آپدیتهای مکرری که میده حل شده بود.شاید مشکل شما سخت افزاری باشه

در هر حال از طریق اسکایپ با یه سری سریالهایی که تو سایتای مختلف هست میتونید اکتیو قانونی برای سیستمتون داشته باشید و از شر این کرکها خلاص شید.من از سایت soft98 اموزشش رو گرفتم چیزه زیاد خوفی هم نیست یکم فقط کم به انگلیسی بفهمید چیبه چیه کافیه.تو سایت بهتر توضیح داده .:)

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
من وین ۸ دارم و مشکل هنگ ندارم نمیدونم منظورتون چیه.مگه میشه شرکتی تو آپدیت محصولی اونم محصولی که قبلش وین ۷ موفق رو پشت سر داره بیاد همچین سوتی هایی بده.مطمئن باشید اگه مشکلیم میداشت با آپدیتهای مکرری که میده حل شده بود.شاید مشکل شما سخت افزاری باشه

در هر حال از طریق اسکایپ با یه سری سریالهایی که تو سایتای مختلف هست میتونید اکتیو قانونی برای سیستمتون داشته باشید و از شر این کرکها خلاص شید.من از سایت soft98 اموزشش رو گرفتم چیزه زیاد خوفی هم نیست یکم فقط کم به انگلیسی بفهمید چیبه چیه کافیه.تو سایت بهتر توضیح داده .:)
خوب راستش محمود آقا من خودم قبل از 8 با ویندوز 7 بدون مشکل کار میکردم که فکر کنم ویروسی شد، چی شد، یا به گفته ی تعمیرکار کامپیوتر بهم گفت که از مادربوردته و برام با گارانتی عوض کرد و خود شرکت همون اول برام وین 8 رو ریخت، بعد اینکه اوردم دیدم الکی سیستمم هی ریستارت میشه...
الانم باز همون مشکل رو دارم، یعنی باز مشکل بخاطر درایوراش ممکنه باشه؟ یا ممکنه ویروس باشه(هر چند بخاطر اینم از طرف کسپر 2013 گرفتم)، البته ویندوز من طوریه که یه لحظه هنگ و سریع ریستارت میشه...
درواقع من ویندوزم اکتیو و تنها مشکلی که دارم الکی ریستارت شدن ویندوز هستش...
راستی یه سوال دیگه: (شاید درست نباشه اینجا میپرسم)
بعضی اوقات هم میشه که مثلا بلک لیست و key مال kasperskyم میپره و بعدش نمیتونم مثلا درایوامو اسکن کنم(چون میگه آنتی ویروس اکتیو نیست) و مثلا نمیتونم بازی FIFA 13م رو ران کنم، اما وقتی سیستمو ریستارت می کنم هم کسپر(به طور خود به خود) درس میشه و هم میشه تو بازی رفت! بدون هیچ دلیلی! این مشکلم نفهمیدم برای چیه!
موثرترین کار نصب نرم افزارهای آپدیت داریور (driver scanner)
قبل از نصب درایوری که ویندوز 7 نصب بوده دیلیت کرده دوباره پارتیشن کنیدش
به ویندوزهای موجود در بازار اعتماد نکنید بهتره دانلود کنید
قبل از نصب ویندوز مشخصات سیستمتون رو با سیستم پیشنهادیه مایکروسافت مقایسه کنید
ببخشید، دو جمله ی اولتونو میشه بیشتر برام توضیح بدید، شرمنده به خدا...
راستش گفتم، از نظر مشخصات سیستم مشکلی نیست، چون هم سیستم یه ماه دست تعمیرکار کامپیوتر بوده (و از همه چیزش سر درآورده به گفته خودشون البته)و هم موقع گارانتی وقتی که مادربوردمو عوض کردن، خودشون وین 8 رو رو سیستمم ریختن...

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
خوب راستش محمود آقا من خودم قبل از 8 با ویندوز 7 بدون مشکل کار میکردم که فکر کنم ویروسی شد، چی شد، یا به گفته ی تعمیرکار کامپیوتر بهم گفت که از مادربوردته و برام با گارانتی عوض کرد و خود شرکت همون اول برام وین 8 رو ریخت، بعد اینکه اوردم دیدم الکی سیستمم هی ریستارت میشه...
الانم باز همون مشکل رو دارم، یعنی باز مشکل بخاطر درایوراش ممکنه باشه؟ یا ممکنه ویروس باشه(هر چند بخاطر اینم از طرف کسپر 2013 گرفتم)، البته ویندوز من طوریه که یه لحظه هنگ و سریع ریستارت میشه...
درواقع من ویندوزم اکتیو و تنها مشکلی که دارم الکی ریستارت شدن ویندوز هستش...
راستی یه سوال دیگه: (شاید درست نباشه اینجا میپرسم)
بعضی اوقات هم میشه که مثلا بلک لیست و key مال kasperskyم میپره و بعدش نمیتونم مثلا درایوامو اسکن کنم(چون میگه آنتی ویروس اکتیو نیست) و مثلا نمیتونم بازی FIFA 13م رو ران کنم، اما وقتی سیستمو ریستارت می کنم هم کسپر(به طور خود به خود) درس میشه و هم میشه تو بازی رفت! بدون هیچ دلیلی! این مشکلم نفهمیدم برای چیه!
خب این چندین مشکل میتونه داشته باشه اینجام که جاش نیست :D ولی در هر حال چیزایی که مهمتره رو میگم.

شما اول بایاس سیستم خودتون رو با رفتن به سایت پشتیبانیش به آخرین ورژن آپدیت کن.و تو تنظیمات بایوس DEFULT رو انتخاب کن

نشد اگه چند تا رم داری تک تک وصل کن ببین بازم مشکل داری این مشکل خیلی به رم میزنه.

بازم مشکل داشتی سعی کن ویندوزو عوض کنی بنظرم اول رو ۷ برو ببین مشکلی داری اگه نه بعد خواستی دوباره برگرد رو ۸ و با یه کرک معتبر یا اسکایپ که بهتره اکتیو کن.

در آخرم شاید سیستمت یکم قدیمی باشه و درایورهاش نتونه با این سازکار باشه که این مشکل پیش میاد

در مورد کسپر هم :
ویندوز خودش یه ویروس کش مجانی مخصوص خودش رو داره که نصب کنی خیلی خوبه چون پشتیبانیش خود مایکرو هستشو آپدیتاشم خوب عمل میکنه

MICROSOFT SECURITY یه همچین اسمی داره

میتونی اگه دلت راضی نمیشه کنارش از هر ویروس کشی {من ESET SMART SECURITY نود ۳۲ ورژن ۶ رو پیشنهاد میکنم}استفاده کنی ولی بنظرم همون کافیه.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
منظورت چیه قانونی ؟یعنی از طریق اسکایپ لاینسنس ویندوز قانونی میشه ؟ اون مشکلات هنگ و غیره چی ؟ به همین ربط داره ؟

منبع : www.soft98.ir
جدیدترین کدهای فعال سازی ویندوز 8 به روش Skype به تاریخ 06 تیرماه 92

[Windows RTM Professional Professional (N) Enterprise Enterprise (N) [MAK

[جهت فعال سازی با روش SKYPE ]

slmgr.vbs -ipk JXNBF-VG8TP-PBDBW-TB2K2-P9T7C

slmgr.vbs -ipk 3XKNP-T864P-3WDQQ-H9FF3-2WCK2

slmgr.vbs -ipk N9MRJ-6JRM9-M6XJC-6D6JD-QRPK2

slmgr.vbs -ipk 73KKN-DHK63-WMGY2-6MC68-JFDHC

slmgr.vbs -ipk NGKGG-W2V3K-G9X9Q-M7TXB-KD4DP

slmgr.vbs -ipk J68BC-XTNWY-M3XQP-8TTR4-8B2K2

slmgr.vbs -ipk HX388-XXNXX-WGWTG-KYTH8-RX492

slmgr.vbs -ipk NY4RW-GMCHB-D3P9F-RJDP9-YDR92

slmgr.vbs -ipk GNFT6-F8XPT-24KP8-82FMV-46V3P

slmgr.vbs -ipk 3NKP9-K2XW9-FQHWH-MDMCQ-TCKVC

slmgr.vbs -ipk 6CNK2-RTVRV-TXYQK-86DBM-B4DHC

slmgr.vbs -ipk F2V7V-8WN76-77BPV-MKY36-MKH3P

slmgr.vbs -ipk MR2WF-NWPQ9-WCRWV-6GVFR-HQR92

slmgr.vbs -ipk BNYHR-XDRK6-HV96V-CFRJ9-H49VC

slmgr.vbs -ipk MWNDT-WDBDY-TCJFF-KCK2V-4CWX2

slmgr.vbs -ipk Y7NHY-DRGCX-KHWM2-P2DPY-YWMQP

slmgr.vbs -ipk 9DQQF-NP286-6HTK4-7Y94T-4M2K2

slmgr.vbs -ipk 82WNH-WWCBT-Y843F-F7F7X-M9492

slmgr.vbs -ipk RQGQD-DQNGY-TQHDF-CB2YR-WFDHC

slmgr.vbs -ipk N3BDF-YMFJ3-P4VKX-C88VY-YWMQP

slmgr.vbs -ipk 63VNX-R64MK-28K4H-Y6K4T-YG67C

slmgr.vbs-ipk 2C9ND-V2GFR-RR4YD-QB4DR-JHRDP

[Tested wor3ing on 26 June 2013]

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
دوستان ، من چند وقته نمیتونم ویندوز رو آپدیت کنم ! یعنی هیچ آپدیت جدید پیدا نمیکنه ، قبلا هر روز آپدیت داشت !!! سیستم هم اورجینال هست !! با چیز هم تست کردم !
اگه میزنه موجود نیست و به روزه که درسته پس حتما آپدیتی نیست ولی اگه اروری میده برا وصل شدن به سرور بگید چی دقیقا.​

آخه قبلا حداکثر دو روز یه بار Windows Definition update داشت الان حدود یه هفتس هیچی نیومده !!!

آخرین ویرایش:

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
دوستان ، من چند وقته نمیتونم ویندوز رو آپدیت کنم ! یعنی هیچ آپدیت جدید پیدا نمیکنه ، قبلا هر روز آپدیت داشت !!! سیستم هم اورجینال هست !! با چیز هم تست کردم !
اگه میزنه موجود نیست و به روزه که درسته پس حتما آپدیتی نیست ولی اگه اروری میده برا وصل شدن به سرور بگید چی دقیقا.

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
خب این چندین مشکل میتونه داشته باشه اینجام که جاش نیست :D ولی در هر حال چیزایی که مهمتره رو میگم.

شما اول بایاس سیستم خودتون رو با رفتن به سایت پشتیبانیش به آخرین ورژن آپدیت کن.و تو تنظیمات بایوس DEFULT رو انتخاب کن

نشد اگه چند تا رم داری تک تک وصل کن ببین بازم مشکل داری این مشکل خیلی به رم میزنه.

بازم مشکل داشتی سعی کن ویندوزو عوض کنی بنظرم اول رو ۷ برو ببین مشکلی داری اگه نه بعد خواستی دوباره برگرد رو ۸ و با یه کرک معتبر یا اسکایپ که بهتره اکتیو کن.

در آخرم شاید سیستمت یکم قدیمی باشه و درایورهاش نتونه با این سازکار باشه که این مشکل پیش میاد

در مورد کسپر هم :
ویندوز خودش یه ویروس کش مجانی مخصوص خودش رو داره که نصب کنی خیلی خوبه چون پشتیبانیش خود مایکرو هستشو آپدیتاشم خوب عمل میکنه

MICROSOFT SECURITY یه همچین اسمی داره

میتونی اگه دلت راضی نمیشه کنارش از هر ویروس کشی {من ESET SMART SECURITY نود ۳۲ ورژن ۶ رو پیشنهاد میکنم}استفاده کنی ولی بنظرم همون کافیه.

ممنون واقعا، واقعا شرمنده و ببخشید که اذیتتون کردم:D
من دوتا رم دارم یکی OCZ اونیکیم Kingston هر کدوم 2GB، راستش شاید برای رمام باشه، اما حقیقتش اینه که از تعمیرکاریه بخاطر Clock time رم ها(اگه اشتباه نکنم) و ایناش پرسیدم و ایشون گفتن که مشکلی نداره و خودشون دوتا رمارو گذاشتن و...
باز من میرم چک میکنم، خیلی ممنونم واقعا...:D بازم شرمنده:D

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
ممنون واقعا، واقعا شرمنده و ببخشید که اذیتتون کردم:D
من دوتا رم دارم یکی OCZ اونیکیم Kingston هر کدوم 2GB، راستش شاید برای رمام باشه، اما حقیقتش اینه که از تعمیرکاریه بخاطر Clock time رم ها(اگه اشتباه نکنم) و ایناش پرسیدم و ایشون گفتن که مشکلی نداره و خودشون دوتا رمارو گذاشتن و...
باز من میرم چک میکنم، خیلی ممنونم واقعا...:D بازم شرمنده:D
خسته نباشی!
همون اول میگفتی اینو خوب
لقمه رو دور سرت چرخوندی الکی
بهتره جفتشون رو بدی جاش 2تا دوال چنل بگیری
ویندوز هم بهتره نسخه پرو یا اینترپرایز 64 آپدیت تا جون(june) بگیری
انتی ویروس هم خواستی بگو 3 ماهه رایگان زیاده لینک بدیمت
واسه اکتیو هم به مشکل خوردی اینجا مطرح کن کمکت میکنیم

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
خسته نباشی!
همون اول میگفتی اینو خوب
لقمه رو دور سرت چرخوندی الکی
بهتره جفتشون رو بدی جاش 2تا دوال چنل بگیری
ویندوز هم بهتره نسخه پرو یا اینترپرایز 64 آپدیت تا جون(june) بگیری
انتی ویروس هم خواستی بگو 3 ماهه رایگان زیاده لینک بدیمت
واسه اکتیو هم به مشکل خوردی اینجا مطرح کن کمکت میکنیم

جفتشون DDR 2 پیدا نمیشه دیگه میشه؟:D نسخه ویندوز رو از کجا میشه دید؟ فکر کنم پرو باشه، البته 32bit، یعنی میگید 64 بیتی استفاده کنم؟:D
چشم:D شرمنده، از سفاهت بنده!:D

آخرین ویرایش:

sgt.woods

کاربر سایت
Mar 6, 2013
156
نام
ایمان
سلام بچه ها ۲ تا سوال دارم - اول اینکه ویندوز ۸ از یه فروشگاه اینترنتی خریدم به اسم JUNE 2013 میخواستم بدونم از کجا بفهمم که UPDATE شده هست یا نه-بعد اینکه موقعی که دارم درایو C رو CLEAN UP می کنم یه نوشته میاره که نوشته WINDOWS UPDATE CLEAN UP حالا نمی دونم داره UPDATE های ویندوز رو حذف می کنه یا ERASE می کنه اگه میشه راهنمایی کنبد ممنون می شم

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
سلام بچه ها ۲ تا سوال دارم - اول اینکه ویندوز ۸ از یه فروشگاه اینترنتی خریدم به اسم JUNE 2013 میخواستم بدونم از کجا بفهمم که UPDATE شده هست یا نه-بعد اینکه موقعی که دارم درایو C رو CLEAN UP می کنم یه نوشته میاره که نوشته WINDOWS UPDATE CLEAN UP حالا نمی دونم داره UPDATE های ویندوز رو حذف می کنه یا ERASE می کنه اگه میشه راهنمایی کنبد ممنون می شم
اپدیتای ویندوز که در هیچ صورتی پاک نمیشن وقتی آپدیت شد، تموم.میخوای ببینی آپدیت هست یا نه رو my computer راست کلیک Propertis میزنی بعد windows update از سمت چپ بعد chek for updates رو میزنی.بعد یه مدت چک کردن لیست بروز رسانیهای جدید رو میاره.البته هر چقدم آپدیت سی دی بروز باشه بازم یه تعداد آپدیت بعد نصب خودش لیست میکنه و یسری درایورها هم اگه آپدیت نباشه تو لیست خودش جزو آپدیتها قرار میده.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
مشکل عجیب با ویندوز 8 !!!!!!!!!!!

======================

سلام دوستان . لطفا اگر کسی در این مورد چیزی میدونه بگه که بد جوری رو اعصابه !!

قضیه اینه که من تو دسکتاپ فلش موس و بردم بالای سمت راست صفحه و کادر مخصوص ( نوار سیاه ) باز شد . روی devices کلیک کردم و منوی زیر اومد :

86109772508145271254.jpg

بعدش روی گزینه اخر کلیک کردم ببینم چی میشه ! دیگه صفحه اصلی خودم بالا نیومد !!!!! یعنی اصلا کابل hdmi منو نمیشناسه !!!! الان برای اینکه بتونم بیام تو ویندوز هم کابل RGB ( آبی رنگ ) رو وصل کردم و هم کابل HDMI رو !!! اگر کابل RGB رو بکنم تصویر قطع میشه ! ضمن اینکه بعد ازاتصال کابل RGB تظیمات کادر بالا رو روی همون اولی ( PC SCREEN ONLY ) گذاشتم ! اما بازم با کندن کابل RGB تصویر قطع میشه !!!!!!!

الان هم کابل RGB و هم HDMI با هم وصله و با بانکه 2تاشون با هم وصلن ( مانیتور تصویر ورودی رو از HDMI 1 ) میگیره !!! و از RGB نمیگیره !

220px-Vga-cable.jpg

789

کاربر سایت
Oct 17, 2005
846
نام
رامتین
مشکل عجیب با ویندوز 8 !!!!!!!!!!!

======================

سلام دوستان . لطفا اگر کسی در این مورد چیزی میدونه بگه که بد جوری رو اعصابه !!

قضیه اینه که من تو دسکتاپ فلش موس و بردم بالای سمت راست صفحه و کادر مخصوص ( نوار سیاه ) باز شد . روی devices کلیک کردم و منوی زیر اومد :

86109772508145271254.jpg

بعدش روی گزینه اخر کلیک کردم ببینم چی میشه ! دیگه صفحه اصلی خودم بالا نیومد !!!!! یعنی اصلا کابل hdmi منو نمیشناسه !!!! الان برای اینکه بتونم بیام تو ویندوز هم کابل RGB ( آبی رنگ ) رو وصل کردم و هم کابل HDMI رو !!! اگر کابل RGB رو بکنم تصویر قطع میشه ! ضمن اینکه بعد ازاتصال کابل RGB تظیمات کادر بالا رو روی همون اولی ( PC SCREEN ONLY ) گذاشتم ! اما بازم با کندن کابل RGB تصویر قطع میشه !!!!!!!

الان هم کابل RGB و هم HDMI با هم وصله و با بانکه 2تاشون با هم وصلن ( مانیتور تصویر ورودی رو از HDMI 1 ) میگیره !!! و از RGB نمیگیره !

220px-Vga-cable.jpg

همین منو رو بیار و قبل از اینکه روی گزینه اول کلیک کنی کابل RGB رو بکش و بعد کلیک کن. تو تنظیمات ویندوز و کارت گرافیک ببین که مانیتور دیسپلی یک هست یا دو ؟ و اینکه پیشفرض کدوم هست.

دوستان یه سوال هم من داشتم برای دانلود و یا نصب کدوم سری رو پیشنهاد میکنید؟؟؟ Windows 8 all in one 36 in 1 داستانش چیه؟ دانلود کنم یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر