همه چیز درباره Windows 8

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
سلام من اینترنتم حجمی هستش و وقتی به صفحه کارکرد اینترنتم در مبین نت میرم میبینم رو 400-500 مگابایت کم میکنه من دانلود نمیکنم . بعد فهمیدم که از اپدیت های اتوماتیک ویندوز و بعضی از برنامه هام هستش . چیکار کنم دسترسی کل ویندوزم با اینترنت قطع شه و فقط با کروم بتونم بیام نت ؟؟ کامل توضیح بدید بیزحمت :x

Uzumaki Naruto

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,124
نام
Rahman
سلام من اینترنتم حجمی هستش و وقتی به صفحه کارکرد اینترنتم در مبین نت میرم میبینم رو 400-500 مگابایت کم میکنه من دانلود نمیکنم . بعد فهمیدم که از اپدیت های اتوماتیک ویندوز و بعضی از برنامه هام هستش . چیکار کنم دسترسی کل ویندوزم با اینترنت قطع شه و فقط با کروم بتونم بیام نت ؟؟ کامل توضیح بدید بیزحمت :x

برو اینجا : Control Panel >>>>>>>> Windows Update >>>>>>> Change Settings گزینه Important Update رو بزار رو never Check For Update

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
برو اینجا : Control Panel >>>>>>>> Windows Update >>>>>>> Change Settings گزینه Important Update رو بزار رو never Check For Update
داداش ممنون ولی فقط اپدیت ویندوز نیست مثلا توی منوی مترو خبر های جدید و عکس های جدید اضافه میشه من میخوام اونم یه کاری کنم به نت وصل نشه

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
داداش ممنون ولی فقط اپدیت ویندوز نیست مثلا توی منوی مترو خبر های جدید و عکس های جدید اضافه میشه من میخوام اونم یه کاری کنم به نت وصل نشه
یه راه راحتش اینه که یه نرم افزار سا..ک.س نصب کنی نمیدونم دقیق قضیه چی میشه ولی رجیستری رو طوری بهم میریزه که دیگه محیط مترو به اینترنت دسترسی نداره.{لازم نیست استفاده کنی فقط یه دفه نصبش کن و ریستارت}
راه اصولیترش اینه که از نرم افزارای مدیریت {مثل netbalancer که free هم هستش}برای اینکار استفاده کنی.تو این نرم افزار هر برنامه ای که داره از نت استفاده میکنه رو نشون میده و میتونی محدود یا بطور کل بلوکش کنی.

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
سلام دوستان چه جوری می شه windows 8 enterprise 64 bit رو دانلود کرد؟
من از سایت ماکروسفات با این Windows8-UpgradeAssistant که می رم میگه تو ناحیه شما نداریم.
من activation key این نسخه رو هم رفتم خریدیم نمی دونم windows رو از کجا بگیرم.
راستی از لینک صفحه اول هم امتحان کردم IDM یا هر چی دیگه اصلا دانلود رو شروع نمی کنه.

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین

برای چی میخوا رابط مترو به نتوصل نشه !!! حیف نیست . من که خوراکم هموناست !! تازه برای یکی از دوستان وین 8 ریختم که در کمال تعجب دیدم APP هاش غیر فعالن !! دنبال راهی برای فعال شدنش میگردم ! اون وقت تو میگی میخوام غیر فعالشون کنم !! البته فکر نکن مراهی باشه .

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان چه جوری می شه windows 8 enterprise 64 bit رو دانلود کرد؟
من از سایت ماکروسفات با این Windows8-UpgradeAssistant که می رم میگه تو ناحیه شما نداریم.
من activation key این نسخه رو هم رفتم خریدیم نمی دونم windows رو از کجا بگیرم.
راستی از لینک صفحه اول هم امتحان کردم IDM یا هر چی دیگه اصلا دانلود رو شروع نمی کنه.

از سایت های داخلی دانلود کن . ( اگر داشته باشن )

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
برای چی میخوا رابط مترو به نتوصل نشه !!! حیف نیست . من که خوراکم هموناست !! تازه برای یکی از دوستان وین 8 ریختم که در کمال تعجب دیدم APP هاش غیر فعالن !! دنبال راهی برای فعال شدنش میگردم ! اون وقت تو میگی میخوام غیر فعالشون کنم !! البته فکر نکن مراهی باشه .
میگم دوستت احیانا از سا.ک.س استفاده که نمیکنه؟اگه اونو نصب کنه حتی آنیستالشم کنه دیگه محیط مترو دسترسیش قطع میشه به نت.

حالا یه سوال حسین.الان به استور هم وصل میشی؟چطوری ؟چیز پی ان نمیخواما راه دیگه ای داره؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
میگم دوستت احیانا از سا.ک.س استفاده که نمیکنه؟اگه اونو نصب کنه حتی آنیستالشم کنه دیگه محیط مترو دسترسیش قطع میشه به نت.

حالا یه سوال حسین.الان به استور هم وصل میشی؟چطوری ؟چیز پی ان نمیخواما راه دیگه ای داره؟

کلا APP ها ربطی به سا.ک.س ندارن . من قبلا از سا.ک.س استفاده میکردم که به راحتی APP ها روبرام باز میکرد و مشکلی نداشت . برای اتصال به استور هم باید حتما از *** استفاده کنی . مثلا کایرو چیز خوبیه . راحت باهاش میتونی به APP استور دسترسی پبدا کنی . اما با سا.کس ( یا همون تونلینگ) نمیشه به APP استور وصل شد . اما میتونی از بقیه APP استفاده کنی .

- - -ویرایش - - -

البته یه سری روش ها و برنامه ها هم هست که میونی باتغییر IP به APP استور وصل بشی . اما اگر چیزی از شبکه و پورتوکل ها نمیدونی من توصیه نمیکنم .

sgt.woods

کاربر سایت
Mar 6, 2013
156
نام
ایمان
سلام دوستان این ویندوز چه طوری میشه با فلش نصب کنم از نرم افزار های مربوطه هم استفاده کردم طبق اموزش هم پیش رفتم ولی نشد اصلا انگار نه انگار مادربوردم هم چهارتا گزینه USB داره ولی با هیچ کدوم بوت نمی شه به خاطر این کار 50 تومن فلش پیاده شدم خواهشا یکی یه توضیح درست و حسابی بده شاید یه جایی از کارم می لنگه ممنون می شم

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام دوستان این ویندوز چه طوری میشه با فلش نصب کنم از نرم افزار های مربوطه هم استفاده کردم طبق اموزش هم پیش رفتم ولی نشد اصلا انگار نه انگار مادربوردم هم چهارتا گزینه USB داره ولی با هیچ کدوم بوت نمی شه به خاطر این کار 50 تومن فلش پیاده شدم خواهشا یکی یه توضیح درست و حسابی بده شاید یه جایی از کارم می لنگه ممنون می شم
نرم افزارهای مختلف رو ول کن خود مایکروسافت یکی داده فکر کنم اسمش این بود windows 7 to usb یا همچین چیزی تو سایتش هست .نصب میکنی فلشم وصل باشه اجرا که میکنی فلشتو میخواد معرفی میکنی بعد آدرس ایمیج ویندوزتو میدی{فکر کنم باید iso باشه}بعد شروع میکنه فرمت و کپی کردن.حالا وصل میکنی به یو اس بی پشت کیس ترجیحا/میری تو بایوس تو انتخاب بوت بجز هارد و سی دی رام و ...فلش خودتم باید ضافه شده باشه.{این قابلیت بوت از فلش رو مادر بردای تقریبا جدید جواب میده نه خیلی قدیمیا}بعد بوت اولو میذاری رو فلشتو بقیه کارام که مشخصه.

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
البته اواخر اگوست می شه اوایل شهریور امیدوارم این لگ مضخرفشم درست کنه که وقتی یه برنامه رو می بندی چند ثانیه فریز می کنه

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
سلام
من ویندوز 8 x64 نصبیدم وقتی کامپیوتر رو خاموش می کنم در حالت خاموش اگر هر کلید از کیبورد یا موس رو حرکت بدم کامپیوتر روشن میشه
چطوری این حالت رو از بین ببرم تا کامپیوتر فقط با دکمه پاور روشن شه
منظورتون از حالت خاموش Look هست ؟ یا کلا کامپیوتر را خاموش میکنید ؟
سلام برای کسی که فقط بازی میکنه ویندوز 8 بهره یا 7..؟
8
البته اواخر اگوست می شه اوایل شهریور امیدوارم این لگ مضخرفشم درست کنه که وقتی یه برنامه رو می بندی چند ثانیه فریز می کنه
مطمئنی فریز میکنه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر