همه چیز درباره Windows 8

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
این قسمت media center رو انترپرایس نمیشه کاری کرد بیاد نه؟رو ورژن پرو این قسمت وجود داره؟چقد تفاوته بین این دو نسخه اگه بخوام برم پرو؟؟؟

داداش چندانی فرقی نمیکنن . اما انترپرایس یه سری امکانات اداری و حسابداری برای کمپانیها داره کلا برای ما فایده نداره
همون Pro With Media Center رو بگیر پشیمون نمیشی

nash

کاربر سایت
Feb 20, 2011
309
نام
Mohsen
سلام جدیدا یه نسخه با نام Microsoft Windows 8 Pro Untouched منتشر شده ! کسی اطلاع داره ویژگی های این نسخه دقیقا چیه ؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
سلام جدیدا یه نسخه با نام Microsoft Windows 8 Pro Untouched منتشر شده ! کسی اطلاع داره ویژگی های این نسخه دقیقا چیه ؟

نسخه جدیدی نیست این Untouched یعنی نسخه بدون دستکاری هستش یعنی نسخه رسمی مایکروسافت

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان کمی صبر کنید تا حدود 3 هفته دیگه نسخه جدید برای دانلود آماده میشه و میذارم پست اول با لینک مستقیم دانلود کنید.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
میخواستم ببینم این ویندوز 8.1 برای نسخه pc یه آپدیت هستش. برای ویندوز فون هم همینطوریه یا نه؟

خیر، توسعه ی Windows Phone 8 مجزا هست، این آپدیت 8.1 فعلا فقط برای PC هست و هنوز هم در مرحله ی تست Preview هست، نهایی نشده.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان شما مشکلی تا حالا با ویندوز 8 نداشتین ؟
والا من یک ماه نتونستم بیشتر تحملش کنم خیلی باگ داشت هر دفعه هم سیستم هنگ میکرد حالا نمیدونم مشکل از کرکم بوده یا چیزه دیگه

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
والا من یک ماه نتونستم بیشتر تحملش کنم خیلی باگ داشت هر دفعه هم سیستم هنگ میکرد حالا نمیدونم مشکل از کرکم بوده یا چیزه دیگه

خدا از دهنت بشنوه داداش!:D
منم فکر کنم یه همچین مشکلی دارم، سیستم هی الکی ریستارت میشه، بعضی وقتا هم میگه بخاطر MEMORY.DMP هستش فکر کنم، نمیدونید دوستان این مشکل چیه؟ من راستش خودم این ویندوز رو نریختم دادم یه مغازه یه یارویی که تعمیرات کامپیوتر داشت برام ریخته و به گفته ی خودش این آخرین ورژن موجود تو بازاره که برام ریخته، من تازه مشکلات دیگه ی سیستممو حل کرده بودم که این یکی مشکل برام دوباره پیش اومد، انگار که از بازیا این چیزام به خوبی پشتیبانی نمیکنه اندازه 7 درسته؟

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
خدا از دهنت بشنوه داداش!:D
منم فکر کنم یه همچین مشکلی دارم، سیستم هی الکی ریستارت میشه، بعضی وقتا هم میگه بخاطر MEMORY.DMP هستش فکر کنم، نمیدونید دوستان این مشکل چیه؟ من راستش خودم این ویندوز رو نریختم دادم یه مغازه یه یارویی که تعمیرات کامپیوتر داشت برام ریخته و به گفته ی خودش این آخرین ورژن موجود تو بازاره که برام ریخته، من تازه مشکلات دیگه ی سیستممو حل کرده بودم که این یکی مشکل برام دوباره پیش اومد، انگار که از بازیا این چیزام به خوبی پشتیبانی نمیکنه اندازه 7 درسته؟
موثرترین کار نصب نرم افزارهای آپدیت داریور (driver scanner)
قبل از نصب درایوری که ویندوز 7 نصب بوده دیلیت کرده دوباره پارتیشن کنیدش
به ویندوزهای موجود در بازار اعتماد نکنید بهتره دانلود کنید
قبل از نصب ویندوز مشخصات سیستمتون رو با سیستم پیشنهادیه مایکروسافت مقایسه کنید
من به شخصه تو این 1 سال که ازش استفاده کردم مشکل نرم افزاری .بازی......نداشتم
دیدید اذیت میکنه 7 براتون بهتره

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
خدا از دهنت بشنوه داداش!
:biggrin1:
یه پیشنهاد دیگه هم من دارم بجای استفاده از کرکها سعی کنید روش فعال سازی قانونی با اسکایپ رو برید بنظرم خیلی موثر تره.مجانی قانونی :D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یه پیشنهاد دیگه هم من دارم بجای استفاده از کرکها سعی کنید روش فعال سازی قانونی با اسکایپ رو برید بنظرم خیلی موثر تره.مجانی قانونی :D
منظورت چیه قانونی ؟یعنی از طریق اسکایپ لاینسنس ویندوز قانونی میشه ؟ اون مشکلات هنگ و غیره چی ؟ به همین ربط داره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر