همه چیز درباره Windows 8

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
آخه تو خبرگزاری ها زده بودن : "شرمن اعلام کرد که مجوز لغو این نوع از تحریم‌ها امروز 9 خرداد صادر خواهد شد و از این به بعد کلیه ایرانی‌ها می‌توانند به صورت قانونی تمامی وسایل الکترونیکی و دیجیتالی خود را تهیه کنند و همچنین دسترسی آزاد به فروشگاه‌هایی مانند آیتونز اپل و پلی‌استور گوگل و سایر فروشگاه‌های مشابه را داشته باشند."

بازم ممنون

اگه اینجور باشه که خیلی عالی هستش و مارم از دردسر نجات میدن .

راستش من مادربوردمو دادم گارانتی و اونام برام ویندوز 8 نصب کردن با تمام درایور های لازم(ظاهرا)، اما هر چی بازی رو ویندوز میریزم دچار مشکل میشه، راه حل این مشکل به نظرتون چی میتونه باشه؟

ببخشید یه سوال دیگه: چجوری میشه نرم افزار های مورد نیازمونو که از نظر Windows Defender ویروس شناخته میشه رو به ویندوز دیفندر شناسوند؟ مثلا یه حالتی مثل مال NOD 32 میشه انجام داد؟

همراه بازی نرم افزارای کمکی خاصی همراه هستشو غیر اونا مثلا داریکس نسخه اخر و جاوا رانتایم و ... نرم افزارای مخصوص گیمو همرو باید قدقیق نصب کنین تا بازی بصورت روون اجرا بشه .
من با این نرم افزاری که میگین کار نکردم ولی 100 درصد گزینه ای داره که وقتی به عنوان ویروس شناخت اون فایلو میزنی اعتماد سازی میکنی برا انتی و دیگه پاکش نمیکنه عین نودو کسپر . من خودم کسپر دارم همیشه و کاملا راضیم و راحت میشه اینکاری که گفتینو انجام داد .

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
همراه بازی نرم افزارای کمکی خاصی همراه هستشو غیر اونا مثلا داریکس نسخه اخر و جاوا رانتایم و ... نرم افزارای مخصوص گیمو همرو باید قدقیق نصب کنین تا بازی بصورت روون اجرا بشه .من با این نرم افزاری که میگین کار نکردم ولی 100 درصد گزینه ای داره که وقتی به عنوان ویروس شناخت اون فایلو میزنی اعتماد سازی میکنی برا انتی و دیگه پاکش نمیکنه عین نودو کسپر . من خودم کسپر دارم همیشه و کاملا راضیم و راحت میشه اینکاری که گفتینو انجام داد .

بله خوب، البته، من تمام نرم افزار های مورد نیاز برای بازی رو هم نصب میکنم و دچار مشکل میشم!:D
DirectX ها و درایور کارت گرافیکمم آخرین ورژن ها هستند، و این موضوع باعث تعجب من شده!:D
به هر حال خیلی ممنون آقا معین:).

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
جیمیل از توی رابط مترو ویندوز 8 !!!! واقعا عالیه . به شدت دارم با این ویندوز بی نظیر حال میکنم . ( اصلا وارد جیمیل نمیشم ، راحت از همین جا نامه ها رو میخونم ، تگ بندی میکنم ، حذف میکنم و پاسخ میدم ، فوروارد و. ... انجام میدم . ضمن اینکه با ویدوز 8 همزمان به 3 تا اکانت جیمیل ، یاهو و هات میل دسترسی دارم )

76484908988180934248.jpg

آخرین ویرایش:

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
جیمیل از توی رابط مترو ویندوز 8 !!!! واقعا عالیه . به شدت دارم با این ویندوز بی نظیر حال میکنم . ( اصلا وارد جیمیل نمیشم ، راحت از همین جا نامه ها رو میخونم ، تگ بندی میکنم ، حذف میکنم و پاسخ میدم ، فوروارد و. ... انجام میدم . ضمن اینکه با ویدوز 8 همزمان به 3 تا اکانت جیمیل ، یاهو و هات میل دسترسی دارم )

76484908988180934248.jpg

داداش خر کیف نشی..:)) میگم چرا فارسی چطوری فارسیش کردی؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خود ویندوز فارسی ساپورت کامل داره اما پیشنهاد نمیکنم:D
چون مثلا جای empty مینویسه اینجا تنها و غریب است:D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
داداش خر کیف نشی..:)) میگم چرا فارسی چطوری فارسیش کردی؟

عقل کل هر بلایی سر جیمیل اصلی بیاری ، اینجا هم همون اتفاق و نشون میده . شما جیمیل اصلی رو زبانش و فارسی کنی ، اینجا هم فارسی نشون میده . حالا خر کیف شو :))

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
سلام.فکر کنم لینکایه پست اول مشکل داره من نتونستم دان کنم
یه سوالم داشتم.این لینکا آپدیتن؟اگه نه میشه بعدار نصب,ویندوز رو آپدیت کرد؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
درود...

دوستان من تازه دو روزی هستش ویندوز 8 نسخه Pro رو نصب کردم الان مشکلم سر Active کردن ویندوز هست که پیغام اکتیو همه جای ویندوز ظاهر شده!

یکی از دوستانم می گفت کرک هایی با اسم KMS اگر اشتباه نکنم خوب نیست ، درسته؟

لطفا برای اکتیو کردنش و بهترین نوع کرکش ( اگر لینک هست ممنون می شم) راهنمایی کنید تشکر تشکر

P0UYA

کاربر سایت
Apr 19, 2010
153
نام
پویا
ببخشید یه سوال، از کجا میتونم ببینم کدوم ورژن ویندوزو نصب کردن رو کامپیوترم؟

از My Computer یه properties بگیر ، بالای بالا نسخه ویندوز رو زده .

اگر هم منظورت اینه که Build و ورژن چنده ، Run رو باز کن و بنویس Winver .
(با همین گزینه ^ ، نسخه ویندوز هم معلومه )

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
عقل کل هر بلایی سر جیمیل اصلی بیاری ، اینجا هم همون اتفاق و نشون میده . شما جیمیل اصلی رو زبانش و فارسی کنی ، اینجا هم فارسی نشون میده . حالا خر کیف شو :))

کجا هست این جیمل مترو ؟ جدا باید دانلود بشه ؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
این قسمت media center رو انترپرایس نمیشه کاری کرد بیاد نه؟رو ورژن پرو این قسمت وجود داره؟چقد تفاوته بین این دو نسخه اگه بخوام برم پرو؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر