همه چیز درباره Windows 8

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
واسه من اکثر app ها بعضا یه مدتی freeze میشن و بعدش crash میشه. اولاش خوب بود ولی رفته رفته بدتر شد.

app های داخل ویندوز ؟ یا app های مترو ? هر دو مشکل با اپدیت های جدیدی که برای ویندوز میاد حل میشه !
من اول ک ویندوز نصب کردم با مشکل 100 % هارد و سی پیو مواجه بودم ک بعد از چندتا اپدیت مشکل حل شد ! ی مدت هم ایمیل و app موزیک داخل مترو تا داخل میرفتم میپرید بیرون ک اونم بعد از اپدیت حل شد !
مشخصات سیستم ات چیه ؟

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام
من ویندوز 8 x64 نصبیدم وقتی کامپیوتر رو خاموش می کنم در حالت خاموش اگر هر کلید از کیبورد یا موس رو حرکت بدم کامپیوتر روشن میشه
چطوری این حالت رو از بین ببرم تا کامپیوتر فقط با دکمه پاور روشن شه
مربوط به ویندوز نیست باید تو تنظیمات بایوس تغییرش بدی

sgt.woods

کاربر سایت
Mar 6, 2013
156
نام
ایمان
سلام دوستان من یه مشکل عجیب دارم اینکه بعد از نصب ویندوز برای اولین بار که دارم درایو C رو CLEAN UP می کنم این کار حدود 3 ساعت در کمال تعجب انجام می شه که نمی دونم چی کار کنم از نسخه X64 PRO JUNE 2013 هم استفاده می کنم اگه کمک کنید ممنون می شم

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
app های داخل ویندوز ؟ یا app های مترو ? هر دو مشکل با اپدیت های جدیدی که برای ویندوز میاد حل میشه !
من اول ک ویندوز نصب کردم با مشکل 100 % هارد و سی پیو مواجه بودم ک بعد از چندتا اپدیت مشکل حل شد ! ی مدت هم ایمیل و app موزیک داخل مترو تا داخل میرفتم میپرید بیرون ک اونم بعد از اپدیت حل شد !
مشخصات سیستم ات چیه ؟
app های مترو رو میگم. اون آپدیتی که میگین رو از کجا دانلود کنم؟ شاید سوال احمقانه ای باشه ولی واسه منی که کرکش کردم ویندوز رو امنه :d؟

sgt.woods

کاربر سایت
Mar 6, 2013
156
نام
ایمان
سلام دوستان من یه مشکل عجیب دارم اینکه بعد از نصب ویندوز برای اولین بار که دارم درایو C رو CLEAN UP می کنم این کار حدود 3 ساعت در کمال تعجب انجام می شه که نمی دونم چی کار کنم از نسخه X64 PRO JUNE 2013 هم استفاده می کنم اگه کمک کنید ممنون می شم

بچه ها کسی نبود ؟

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
app های مترو رو میگم. اون آپدیتی که میگین رو از کجا دانلود کنم؟ شاید سوال احمقانه ای باشه ولی واسه منی که کرکش کردم ویندوز رو امنه :d؟
این چه حرفیه همیشه تو زندگیت سوال بپرس بهتر از اینکه ندونسته ی عمر زندگی کنی :d
شما این مراحل را طی کن control panel > windows Update > Check for update چک میکنه اگه اپدیتی اومده باشه بزن اپدیت کنه
اگه اخرین کرک موجود باشه نه مشکلی نداره :d
از سایتهای زیر میتونی اخرین کرک ها را دانلود کنی
soft98.ir
p30day.com

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
بچه ها کسی نمیدونه آپدیت WIN 8.1 روی نسخه های ENTERPRISE هم قراره بیاد یا نه؟من رفتم برای نسخه اش تو سایت یه فایل برای آپدیت همین وین به نسخه PREWIEW بود که نوشته بود برای کسایی که رو ENTERPRISE هستند باید کل ویندوز رو دانلود کنند.:|من فایل رو دانلود کردم بعد چک کردن سیستم گفت که قابل اجرا رو این سیستم عامل نیست:|من سیستم رو با اسکایپ اکتیو کردم نمیخوام بسمت کرک برم :D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
سلام
من win 8 enterpise x64 نصب کردم ، اشتباه کردم ؟

سوالام اینه :
1.قابلیت آپگیرد بی دردسر و بدون از دست دادن تنظیمات به 8.1 داره ؟
2.من الان ویندوزم رو چطوری اکتیو کنم ؟
3.این پیغام دات نت فرم ورک که واسه نصب هر برنامه و ... میده رو چطوری درست کنم ؟

ممنون

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
این چه حرفیه همیشه تو زندگیت سوال بپرس بهتر از اینکه ندونسته ی عمر زندگی کنی :d
شما این مراحل را طی کن control panel > windows Update > Check for update چک میکنه اگه اپدیتی اومده باشه بزن اپدیت کنه
اگه اخرین کرک موجود باشه نه مشکلی نداره :d
از سایتهای زیر میتونی اخرین کرک ها را دانلود کنی
soft98.ir
p30day.com
من اونجارو گشتم ولی نتونستم پیداش کنم. میشه یه جایی رو معرفی کنی که کرک هارو بر اساس تاریخ بذاره و مثلا تو یه category بذاره؟

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
برای من که مشکل فریز زمانی شد که اپدیت کردم حالا امیدوارم با پک جدید درستش کنن برای خیلی های دیگه هم این مشکل هست

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
سلام دوستان می خواستم بدونم store ویندوز شما هم باز نمیشه یا فقط برا من اینجوریه؟؟؟؟ راهی هم هست که بشه بازش کرد من ویندوزم اورجیناله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر