همه چیز درباره Windows 8

Bemim

کاربر سایت
Dec 8, 2007
19
سلام دوستان
یه ویندوز 8 پرو اورجینال گرفتم وقتی می خوام اکتیوش کنم دکمه اکتیو که میزنم خط سبز رنگ یه مقدار کمی پور میشه بعدش ارور 0x8007007B میده
با چیز پی ان هم امتحان کردم بازم این ارور میده ممنون میشم راهنمایم کنید

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
من از وقتی که ویندوز ۸ نصب کردم مصرف حجم نتم خیلی بالا رفته !!ینی خود به خود شارژ اینترنت مصرف میشه !! چراغهای مودم هم هی روشن و خاموش میشه !حتی اپدیتهارو هم غیر فعال کردم !!!مشکل از چیه ؟
راستی یه چیز جالب هم بگم اونم اینکه ویندوز 8 حرفه ای رو بدون dvdو usbنصب کردم !!! مثل همین بازیهایی که نصب میکنیم ! این عکسهایی که گزاشتم در حالت بیکاری هست !
l8615_Screenshot_3.png

t771_Screenshot_2.png

توی ویندوز 8 به صورت پیشفرض خیلی از برنامه ها توی محیط اصلی به اینترنت دسترسی دارن
مثل bing news games store videos و...

از طریق فایروال خود ویندوز دسترسی این برنامه ها به اینترنت رو محدود کنی

سلام دوستان

یه ویندوز 8 پرو اورجینال گرفتم وقتی می خوام اکتیوش کنم دکمه اکتیو که میزنم خط سبز رنگ یه مقدار کمی پور میشه بعدش ارور 0x8007007B میده
با چیز پی ان هم امتحان کردم بازم این ارور میده ممنون میشم راهنمایم کنید

این دستور رو توی CMD تایپ کن
slmgr /upk
بعد دوباره سریال رو وارد کن
اگه بازم error داد بگو یه دستور دیگه میگم که مستقیم سریال رو وارد می کنه

آخرین ویرایش:

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
اقا چطوری کلیدهای میانبر رو تغییر بدم؟.مثلا توی ویندوزهای قبلی با کلید alt+shift زبان نوشتن تغییر میکرد.اما الان باید windows+space رو بگیری!

ehsanjt98

کاربر سایت
Jun 17, 2010
256
نام
احسان
آقا دستم به دامنتون!
چند روزه اینترنت ما به فاز محدود رفته و توی یک روز فقط با سرچ معمولی مصرفم بالای 200 مگ هست!!!!!!
چرا؟؟؟؟؟
این ویندوز 8 آپشنی نداره تا هرچی آپدیت هست لغو بشه؟
یا اینکه میشه درایوم رو فورمت کنم وین 7 رو نصب کنم؟
10 15 مگ آپلود از کجا میاد؟من که چیزی آپلود نمیکنم!!!!
راهنمایی کنید خواهشا
من از وقتی که ویندوز ۸ نصب کردم مصرف حجم نتم خیلی بالا رفته !!ینی خود به خود شارژ اینترنت مصرف میشه !! چراغهای مودم هم هی روشن و خاموش میشه !حتی اپدیتهارو هم غیر فعال کردم !!!مشکل از چیه ؟
راستی یه چیز جالب هم بگم اونم اینکه ویندوز 8 حرفه ای رو بدون dvdو usbنصب کردم !!! مثل همین بازیهایی که نصب میکنیم ! این عکسهایی که گزاشتم در حالت بیکاری هست !

سلام به همگی
با اجازه از دوستان عزیزم
مهدی و کریتوس جان
این چند کار رو انجان بدین از ریشه میکنه :
1 - از قسمت gpedit.msc ، search رو انتخاب کنین و مطابق لینک زیر که با شکل نشون داده عمل کنین :
How to Increase Internet Connection Speed in Windows 8

2-از قسمت search ,
gpedit.msc این رو بِسِرچین و بعد انتخابش کنین حالا این مراحل رو برین :
Computer Configuration => Policies => Administrative Templates => Windows Components => Store
، برای اولی و آخری enabled رو بزنین تا دسترسی قطع بشه ، دومی رو disabled کنین

13626977611.jpg

3 -
13626977612.jpg
- امیدوارم مفید باشه ، راستی تست کردین feedback یادتون نره ، همی الآن خودم هم همین راهها رو زدم ببینم میشه یا نه

با اجازه از most-t36 عزیزم
波斯湾 جان ببین این راه کار مبکنه عزیزم

13626993931.jpg

دوستان میخواستم یکی بصورت کلی بگه نسخه ی pro با نسخه ی enterprise چه فرقی میکنه؟
الان من که نسخه ی pro دارم چیش کمتر از enterprise هست ؟ آیا تو بازی ها این دو نسخه باهم تفاوتی داره ؟
با اجازه و تشکر از Real Madrid 9 عزیزم
yooohoooجانم سلام
از لحاظ عملکرد توی اجرای بازیها هیچ تفاوتی باهم ندارن ، فقط pro واسه یوزرای خانگی هستش ، enterprise واسه تجاری ، خیالت راحت
اینجا هم تفاوتاشون رو نوشته

آخرین کرک رو برای Eeterprise 32bit قرار بدید ممنونم می شم

با اجازه و تشکر از مسعود و manhatan عزیزم
S0lid Snake جانم سلام
MASOUD توی صفحه ی اول کرک رو قرار داده و اینم کرک از manhatan با اجازش از صفحه ی قبلی برداشتمش ، نقل قولش هم میزارم خیلی مفیده :

۵ ماهه با این کرک میکنم خیلی عالیه
یه نکته: ویندوز عوض میکنید بعد ریختن درایور های قطعات یه ریست کنید و بزارید سیستم اپدیت شه.بعد کرک بریزید

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر