همه چیز درباره Windows 8

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
من میخوام وین 8 رو همزمان با وین 7 داشته باشم.
همه کاری کردم ولی وقتی میخوام که درایو مورد نظر برای نصب رو انتخاب کنم اینو میگه:
indows cannot be installed to this hard disk space. The partitions contains one or more dynamic volumes that are not supported for the installation. The selected disk has the maximum number of partitions of this type
راهی هست؟
توسط نرافزار EasyBCD 2.1.2 تنظیمات بوت رو درست کرده و....حالشو ببرید.

---------- نوشته در 03:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:30 AM ارسال شده بود ----------

آقا Net frame work عادی که روی وین 8 نصب نمیشه
من فقط تونستم یک 3.5 ـشو واسه وین 8 پیدا کنم
کسی 4 به بالا داره؟
بزار ویندوز اپدیت شه اونم دانلود میشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
توسط نرافزار EasyBCD 2.1.2 تنظیمات بوت رو درست کرده و....حالشو ببرید.

---------- نوشته در 03:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:30 AM ارسال شده بود ----------

بزار ویندوز اپدیت شه اونم دانلود میشه
خوب من که اورجینال ندارم
الان با این نسخه اگه بزارم آپدیت بشه به ف... نمیره؟؟:D

راستی وقتی خود نت فریم ورک رو هم میزارم تا آپدیت بشه یا کلا نمیتونه شروع به اپدیت کنه یا هم تا نصفه ها میره بعد گیر میکنه:|

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
خوب من که اورجینال ندارم
الان با این نسخه اگه بزارم آپدیت بشه به ف... نمیره؟؟:D

راستی وقتی خود نت فریم ورک رو هم میزارم تا آپدیت بشه یا کلا نمیتونه شروع به اپدیت کنه یا هم تا نصفه ها میره بعد گیر میکنه:|
منم کرک میزنم ولی مشکلی ندارم
مگه یه کرک کردن چقدر سخته؟! من تازه گذاشتم ۶۰۰مگ اپدیت شد.اگرم کرک بپره تو ۳۰ ثانیه کرک میکنم

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
۵ ماهه با این کرک میکنم خیلی عالیه
یه نکته: ویندوز عوض میکنید بعد ریختن درایور های قطعات یه ریست کنید و بزارید سیستم اپدیت شه.بعد کرک بریزید

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ویندوز آبی در راه است؟

n00025382-b.jpg

بنا بر اخبار انتشار یافته در برخی از سایت‌های خبری چینی، ویندوز آبی که نسخهٔ به روز رسانی شده و کامل ویندوز ۸ است در ماه اوت سال ۲۰۱۳ روانهٔ بازارهای فروش خواهد شد.

به گزارش ایتنا از همکاران سیستم به نقل از سایت zdnet نسخهٔ RTM این سیستم عامل در ماه ژوئن معرفی و فروشش از ماه اوت آغاز خواهد شد.

البته لازم به ذکر است که هنوز مایکروسافت این اخبار را تأیید نکرده است.

فرضیات مربوط به انتشار ویندوز آبی از زمان عرضهٔ ویندوز ۸ و در زمان‌های مختلف مطرح شده است، اما تاکنون مایکروسافت به این تفاسیر واکنشی نشان نداده است.

سیستم عامل ویندوز ۸ در ماه اوت سال گذشته معرفی و از ۲۶ اکتبر وارد بازار‌های فروش شد.

به گزارش برخی از سایت‌های خبری، مایکروسافت قبل از معرفی نسخهٔ RTM محصولش یک تست بتای عمومی نیز برگزار خواهد کرد.

باید منتظر ماند و دید که مدیران مایکروسافت به این اخبار چگونه پاسخ خواهند داد.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
آقا دستم به دامنتون!
چند روزه اینترنت ما به فاز محدود رفته و توی یک روز فقط با سرچ معمولی مصرفم بالای 200 مگ هست!!!!!!
چرا؟؟؟؟؟
این ویندوز 8 آپشنی نداره تا هرچی آپدیت هست لغو بشه؟
یا اینکه میشه درایوم رو فورمت کنم وین 7 رو نصب کنم؟
10 15 مگ آپلود از کجا میاد؟من که چیزی آپلود نمیکنم!!!!
راهنمایی کنید خواهشا

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
آقا دستم به دامنتون!
چند روزه اینترنت ما به فاز محدود رفته و توی یک روز فقط با سرچ معمولی مصرفم بالای 200 مگ هست!!!!!!
چرا؟؟؟؟؟
راهنمایی کنید خواهشا
خب همون سرچ کردن معمولی و صفحه باز کردن مصرف داره دیه اون عکسها و تبلیغاتی که میاد از همه بیشتر.در ضمن شما بابت هر ۱۰۰ مگ دانلود بین ۵ تا ۱۰ مگ آپلود دارید که دیگه دلیلش خارج از بحثه ولی غیر عادی نیست :)

yooohooo

کاربر سایت
Sep 23, 2010
98
نام
بهتر هست نگم
دوستان میخواستم یکی بصورت کلی بگه نسخه ی pro با نسخه ی enterprise چه فرقی میکنه؟
الان من که نسخه ی pro دارم چیش کمتر از enterprise هست ؟ آیا تو بازی ها این دو نسخه باهم تفاوتی داره ؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
آقا دستم به دامنتون!
چرا؟؟؟؟؟
راهنمایی کنید خواهشا
شما سرچ هم که میکنی, یه نوشته ای رو باید آپلود کنی به گوگل بدی, چت که می کنی باید یه نوشته ای رو آپلود کنی به مخاطبت بدی, همین پستی که اینجا دادی هم حتی یه نوشته ای رو آپلود کردی به سایت دادی, خلاصه تقریبا هر کاری که می کنی یه آپلود هم می کنی:D

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دوستان میخواستم یکی بصورت کلی بگه نسخه ی pro با نسخه ی enterprise چه فرقی میکنه؟
الان من که نسخه ی pro دارم چیش کمتر از enterprise هست ؟ آیا تو بازی ها این دو نسخه باهم تفاوتی داره ؟

خدمتتون عرض کنم که
Windows 8 professional upgrade بسته آپدیت ویندوز 7 به 8 هست و برای کسایی که ویندوز 7 رو خریدن و نمیخان هزینه کنن و بسته کامل ویندوز8 رو بخرن
Windows 8 pro pack بسته کامل ویندوز 8 هست
Windows 8 OEM هم مال شرکت هایی هست که ویندوز رو پیشفرض روی سیستمشون دارن مثل لپ تاپ سازها و ...
Windows 8 professional اینم که همون پرو هست
یه نسخه Enterprise هم داره که مال شرکتهای بزرگه که قصد نصب ویندوز رو روی سیستمهای خودشون دارن و با پسورد فعال میشه

کریتوس حکیم

کاربر سایت
Nov 29, 2012
20
نام
محمد
من از وقتی که ویندوز ۸ نصب کردم مصرف حجم نتم خیلی بالا رفته !!ینی خود به خود شارژ اینترنت مصرف میشه !! چراغهای مودم هم هی روشن و خاموش میشه !حتی اپدیتهارو هم غیر فعال کردم !!!مشکل از چیه ؟
راستی یه چیز جالب هم بگم اونم اینکه ویندوز 8 حرفه ای رو بدون dvdو usbنصب کردم !!! مثل همین بازیهایی که نصب میکنیم ! این عکسهایی که گزاشتم در حالت بیکاری هست !
l8615_Screenshot_3.png

t771_Screenshot_2.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر