همه چیز درباره Windows 8

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان چند وقتیه وقتی داخل اینترنت اکسپلورر میخوام سایتی رو باز کنم این ارور رو میده:

63920244063911337594.png

در حالیکه اصلا با فایرفاکس چنین مشکلی نیست و به راحتی سایتها باز میشن.وقتی هم روی Fix Connection problems کلیک میکنم بعد از چک کردن ارور زیر رو میده که میگه کانکشن رو قبول نمیکنه (مشکل از چیه؟):

59340387214304703597.png

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
دوستان چند وقتیه وقتی داخل اینترنت اکسپلورر میخوام سایتی رو باز کنم این ارور رو میده:

63920244063911337594.png

در حالیکه اصلا با فایرفاکس چنین مشکلی نیست و به راحتی سایتها باز میشن.وقتی هم روی Fix Connection problems کلیک میکنم بعد از چک کردن ارور زیر رو میده که میگه کانکشن رو قبول نمیکنه (مشکل از چیه؟):

59340387214304703597.png
تنظیمات اینترنت اکسپلورر رو ریست کنید شاید درست بشه

---------- نوشته در 10:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:50 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال داشتم. من الان ویندوز رو نصب کردم، کرکشم کردم و الان اکتیوه. اما تقریبا 99 درصد بازی هام اجرا نمیشه! چیکار باید بکنم؟

خب معلومه دوست من.بعد از تعویض ویندوزبیشتر بازیهایی که قبلا روی سیستم نصب بوده اجرا نمیشه!

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI

ویندوز اپدیت کردی؟

---------- نوشته در 11:49 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:47 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال داشتم. من الان ویندوز رو نصب کردم، کرکشم کردم و الان اکتیوه. اما تقریبا 99 درصد بازی هام اجرا نمیشه! چیکار باید بکنم؟
شما باید بزاری نتفروم ورک 2 و 3.5 دانلود شه
تا دانلود نشه نه بعضی نرم افزارهای قدیمی هم نصب نمیشن

دوستانی که ویندوز 7 به 8 ارتقاء میدن بعد نصب اول درایورهای اصلی(گرافیک و صدا) سیستم رو نصب کنن .بعد یه ریست و بزارن ویندوز اپدیت شه(زیاد نیست فقط 500 600 مگه)بعد کرک رو بریزن.طریقه اپدیت نتفروم ورک هم تو صفحات قبل هست. صفخه اول تاپیک رو یه نگاه بندازین مسعود جون لینکها و آموزشها رو گذاشتن

آخرین ویرایش:

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
سریال های جدید جهت فعال سازی ویندوز 8 از طریق اسکایپ :

برای اطمینان از فعال بودن کدها هم از این سایت استفاده کنید .

Windows 8 PRO / ENTERPRISE Offline Activation MAK Key
[Available telephone activation via SKYPE]

slmgr.vbs -ipk GNFT6-F8XPT-24KP8-82FMV-46V3P (online activation
---------------------------------------------------------------

slmgr.vbs -ipk 3NKP9-K2XW9-FQHWH-MDMCQ-TCKVC

slmgr.vbs -ipk KGQND-Q2HH6-XHXHC-89VWW-82KVC

slmgr.vbs -ipk 6CNK2-RTVRV-TXYQK-86DBM-B4DHC

slmgr.vbs -ipk F2V7V-8WN76-77BPV-MKY36-MKH3P

slmgr.vbs -ipk VG99Q-8NWVK-3BYKK-TGFF6-V49VC

slmgr.vbs -ipk BNYHR-XDRK6-HV96V-CFRJ9-H49VC

slmgr.vbs -ipk 876CN-G4J9P-HPQQQ-96R3V-XD4DP
[Tested working on 27 March 2013
وقتی کد اکتیو بلاک شده توسط روش Skype رد شد برای پاک کردنش یک بار کدهای بلاک شده ای که قبلا وارد CMD کردید رو با دستور:
slmgr /upk
و یا کرک
Windows 8 KMS Activator پاک کنید (Remove Key بزنید) و Insert key بدید، سپس مجدد Command Prompt ‌را در حالت ادمین اجرا و یکی از کدهای جدید را در آن (کپی/پیست) کنید تا نتیجه بگیرید
اینترنت را قطع کنید و بر روی Computer راست کلیک کرده و به Properties‌ رفته و به قسمت Active کردن ویندوز بروید و بر روی Active Now کلیک کنید تا پیغام ارور بدهد و Close بزنید، حال گزینه ای به نام Active by Phone ظاهر میشود، برروی آن کلیک کرده و United Kingdom را انتخاب کنید، بعد Next را بزنید پنجره ای شامل 3 Step باز میشود در Step 1 شماره ای جلوی Toll Free نوشته شده، شماره را یاداشت کنید و مجددا اینترنت خود را وصل کنید،

برنامه Skype ‌را از اینجا دانلود، نصب و اگر
بار اول است از این برنامه استفاده میکنید حتما یک اکانت برای خودتون بسازید،امکان اتصال به اسکایپ کمی سخت شده.اول ببینید میتونید وصل شید بهش بعد برید سراغ بقیه کارها

سپس وارد برنامه شوید و به قسمت شماره گیری رفته و کشور United Kingdom را انتخاب کرده و شماره Toll Free را بگیرید، شما به اپراتور مایکروسافت وصل میشید، حالا هر جا اپراتور از شما سوال کرد که Press 1 برای فلان Press 2 برای فلان، شما همیشه 1 را بزنید، به قسمتی میرسید که اپراتور به شما میگه که اعداد داخل گروه A تا H که در جای اکتیو کردن بود را وارد کنید
، فقط حواستان باشد که اعداد را درست وارد کنید وگرنه از اول باید اعداد را وارد کنید، از گروه A تا H هر کدام را زدید آخر سر # ‌را بزنید برای مثال اگر در گروه A اعداد هست 123456 شما 123456 را شماره گیری میکنید در اسکایپ و # را میزنید برای اعداد هر گروه از آخر # را بزنید، حالا تمام شد شروع میکنه به صحبت اپراتور میبینید در سمت Step 3 ستون های A تا H خالی هستند اپراتور مایکروسافت شروع میکنه به خوندن شماره هر گروه به انگلیسی هر گروه رو خوند شما می توانید * را بزنید که دوباره همان گروه رو بخونه اگر مطمئن هستید که درست وارد کردید گروه را # را بزنید تا گروه بعدی برایتان خوانده شود،

وقتی تمام گروه ها را وارد کردید Activate را بزنید و ویندوز خودتونو فعال کنید.
41.gif
این روش محدودیت زمانی نداره و ویندوز به صورت دائمی و قانونی فعال میشه .
67.gif

-------------------------

دانلود فیلم آموزشی

( پسورد: soft98.ir )
Soft98.ir

آخرین ویرایش:

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
با چیز پی ان مشکل پیدا کردم! از برنامه های اماده استفاده میکنم (توی خود ویندوز کانکشن نساختم.) چیز پی ان وصل میشه اما بعد از 10 15 دقیقه قطع میشه! مشکل چیه دوستان؟

Hedi720!

کاربر سایت
Jan 26, 2010
133
نام
Hedayat
میخوام از App store برنامه های Metro رو آپدیت کنم و چندتا برنامه بگیرم ، قبلا با چیز پی ان میرفتم ولی الان که نمیشه از چه برنامه ای استفاده کنم !؟ با ****** ... ورژن 3.21 امتحان کردم ولی بازم نمیشه

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
میخوام از App store برنامه های Metro رو آپدیت کنم و چندتا برنامه بگیرم ، قبلا با چیز پی ان میرفتم ولی الان که نمیشه از چه برنامه ای استفاده کنم !؟ با ****** ... ورژن 3.21 امتحان کردم ولی بازم نمیشه
psiphon3

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر